De kansen die zijn verkloot door de scheids en de kansen die erin hadden moeten zitten.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:45 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Prima was anders, maar wie die gast die 6-1 dan vandaan haalt.
Maar wij staan nog 6 punten los op AZ, jullie maar 1tjequote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:46 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
En recentelijker:
3/7/2007 PSV AZ 2-3
De scheidsrechter heeft toch geen kansen verkloot, dat waren Wesley Sneijder en Kenneth Perez.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:47 schreef Ordinair het volgende:
[..]
De kansen die zijn verkloot door de scheids en de kansen die erin hadden moeten zitten.
Klopt, ik geloof ook alleen in een eventuele landstitel als wij bij AZ, PSV en FCT winnen, maar die kans is niet verschrikkelijk groot. Dan volgend jaar maar, zoals wij al drie (?) jaar zeggen.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:47 schreef PyTh het volgende:
[..]
Maar wij staan nog 6 punten los op AZ, jullie maar 1tje![]()
verliezen in de Kuip goed bezig?quote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:48 schreef fuckbuddy het volgende:
@Montana, vergeet je niet AZ-PSV?
Enne AZ is echt dit seizoen goed bezig, en speelt als een topclub.
Ik ben er zelfs van overtuigd dat AZ of 1e of 2e word.
Hoop doet leven zeggen ze toch altijdquote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:50 schreef M0NTANA het volgende:
Dan volgend jaar maar, zoals wij al drie (?) jaar zeggen.
Zoals het er nu naar uitziet (qua programma), heeft PSV de beste papieren voor de landstitel, AZ de beste papieren voor de tweede plaats en wordt Ajax derde of vierde (ligt aan FCT-uit). Maar goed, in de voetballerij kan alles gebeuren, gelukkig maar!quote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:48 schreef fuckbuddy het volgende:
@Montana, vergeet je niet AZ-PSV?
Enne AZ is echt dit seizoen goed bezig, en speelt als een topclub.
Ik ben er zelfs van overtuigd dat AZ of 1e of 2e word.
Gelukkig wel, anders kan je beter meteen stoppen.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:50 schreef PyTh het volgende:
[..]
Hoop doet leven zeggen ze toch altijd![]()
Zo hebben we bijna elk jaar toch nog een schaalquote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:52 schreef SiemeN het volgende:
Wat zeuren jullie toch. Wíj hebben de Johan Cruijf Schaal..
Of Lindenbergh?quote:Op vrijdag 23 februari 2007 12:09 schreef HeatWave het volgende:
eigenlijk he? Eigenlijk is het HtC's schuld...
Mwah, individuele fout, kan iedereen overkomen (hem eerder dan de rest maar goedquote:
De opstelling was zo laf nog niet, 2 aanvallers, 3 verdedigers en 5 middenvelders, dat Ajax zich volledig heeft laten overrompelen is niet de fout van HTCquote:Op vrijdag 23 februari 2007 12:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Mwah, individuele fout, kan iedereen overkomen (hem eerder dan de rest maar goed).
Als ze vorige week niet zo laf waren begonnen hadden we daar vast 1 goal gemaakt ofzo..
Maar ok, die 2-0 was vorige week ook weer schofterig.
Je hebt het gewoon aan jezelf te wijten.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 12:13 schreef denthemen het volgende:
Nu besef ik pas hoe we vorige week genaaid zijn door die scheids en de grensrechter
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |