Harde tegenwind, en ik was te lui om plat te liggenquote:Op woensdag 28 februari 2007 23:21 schreef no1uknow het volgende:
Ingehaald worden door een snorfiets
Kusje
Contact eraf? Kweet niet hoe dat bij een Derbi / Gilera zit, ik heb zo'n klein priegelknopje daarvoor.quote:Op donderdag 1 maart 2007 00:11 schreef Diemietuhriej het volgende:
Nee mocht het gas ooit blijven hangen ofzo.![]()
Wat een wijshedenquote:Op donderdag 1 maart 2007 00:38 schreef Diemietuhriej het volgende:
Agja boeiend.. Ik weet wat de conseqenties zijn en weet wat voor risico's ik loop maarja.. Tis balen als ik ermee gepakt wordt ofzo, maargoed.. Tis wel terecht in principe.![]()
Vind van, als je wil opvoeren moet je ook de gevolgen accepteren, wil je dat niet, dan moet je ook niet opvoeren.![]()
of gewoon rebels zijn en opvoeren omdat je niet eensch bent met de regelsquote:Op donderdag 1 maart 2007 00:38 schreef Diemietuhriej het volgende:
Agja boeiend.. Ik weet wat de conseqenties zijn en weet wat voor risico's ik loop maarja.. Tis balen als ik ermee gepakt wordt ofzo, maargoed.. Tis wel terecht in principe.![]()
Vind van, als je wil opvoeren moet je ook de gevolgen accepteren, wil je dat niet, dan moet je ook niet opvoeren.![]()
quote:Op donderdag 1 maart 2007 16:28 schreef Geqxon het volgende:
Touren doe je toch om een kratje bier te halen
Ja toch, lekker door de bossen scheuren, 30 kilometer van je huis bier halen, lekker terugscheuren en zuipen met matenquote:
waar laat ik die bierkrat op mn mtquote:Op donderdag 1 maart 2007 17:07 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Ja toch, lekker door de bossen scheuren, 30 kilometer van je huis bier halen, lekker terugscheuren en zuipen met maten
Op de buddyseatquote:Op donderdag 1 maart 2007 17:10 schreef Hijacking het volgende:
[..]
waar laat ik die bierkrat op mn mt![]()
quote:Op donderdag 1 maart 2007 19:41 schreef Geqxon het volgende:
Ik dus 1 op 40-45
Heerlijk, anders was ik een hoop geld kwijt
Heb je 50 snel?quote:Op donderdag 1 maart 2007 20:03 schreef Geqxon het volgende:
Ja man, 50 snel 4 life!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |