Okay dan begrijp ik het, ik dacht nl. dat er maar 1 stemmingsronde mocht zijn voor 1 persoon, niet 2 maar dat mag dus wel 2 stemmingsrondes aanvragen. Thanx!quote:Op woensdag 21 februari 2007 15:50 schreef happyme28 het volgende:
Er is nog geen psycholoog geweest en pas daarna gaat de 24 uur in. Kan dus best dat die pas vanavond om 22.00 uur komt ofzo, dan gaat Bart dus pas na de stemming.
Dan komt Natasia in stemming als Bart voor de stemming van Natasia stemt (4 voor, 2 tegen). Als Bart er niet meer is dan weet ik niet wat ze gaan doen want dan is het 3 voor Natasia en 3 voor Eric en dan is er dus geen meerderheid.
Nee dat weet ze niet want ze ging net al overal verhaal halen voor wie de was.quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:00 schreef Copycat het volgende:
Dus Natasia weet via de computer dat er een ontslagronde is aangevraagd? Weet ze ook dat die voor haar is aangevraagd?
Geen idee, maar ze zei wel meteen dat een ontslagronde voor haar geen nut heeft.quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:00 schreef Copycat het volgende:
Dus Natasia weet via de computer dat er een ontslagronde is aangevraagd? Weet ze ook dat die voor haar is aangevraagd?
Volgens mij alleen dat er een stemming is aangevraagd, al zou ik niet raar staan te kijken als ze ook weet dat het om haarzelf gaatquote:Op woensdag 21 februari 2007 16:00 schreef Copycat het volgende:
Dus Natasia weet via de computer dat er een ontslagronde is aangevraagd? Weet ze ook dat die voor haar is aangevraagd?
nee. Ze denkt dat Eric het heeft gedaan.quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:00 schreef Copycat het volgende:
Dus Natasia weet via de computer dat er een ontslagronde is aangevraagd? Weet ze ook dat die voor haar is aangevraagd?
Welkom in de echte wereld...quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:02 schreef Vakkie_W het volgende:
Hoe kan Natasia het nou weten via de PC? Het hele GDK gebeuren gaat steeds meer op een doorgestoken kaart lijken.
Eerst haar geen 10.000 euro in laten leggen om mee te mogen doen, en daarna Wilgo 7500 euro geven om de relatie even heel te houden met haar.quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:04 schreef LiisaB het volgende:
![]()
Betreffende zwarte aap en de redactie daar zit een vies luchtje aan
Hou eens op met dat 'aap'quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:04 schreef LiisaB het volgende:
![]()
Betreffende zwarte aap en de redactie daar zit een vies luchtje aan
Ze werken nu wel maar ze haperen de hele tijd.quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:06 schreef CARLAK het volgende:
Ik heb helaas geen streams. Hebben meer mensen hier last van momenteel?![]()
Heeft zij geen 10.000 euro ingelegd?quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:05 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Eerst haar geen 10.000 euro in laten leggen om mee te mogen doen, en daarna Wilgo 7500 euro geven om de relatie even heel te houden met haar.
![]()
Lijkt er op want er is niemand hier. stilquote:Op woensdag 21 februari 2007 16:06 schreef CARLAK het volgende:
Ik heb helaas geen streams. Hebben meer mensen hier last van momenteel?![]()
Inside info van iemand hier op FOK! die een redactielid kent.quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:07 schreef koemleit het volgende:
[..]
Heeft zij geen 10.000 euro ingelegd?
Hoezo niet? Waarom niet? en hoe weten jullie dit?
bij eerdere stemmingen ging die 24 uur pas in na een gesprek met de psycholoog. Volgens mij is het altijd zo dat iemand 's avonds vertrekt. En als die psycholoog pas 22:00 komt ofzo dan kan hij nog wel meestemmen. Volgens mij is er nog niemand overdag weggegaan. Kan het mis hebben.quote:Op woensdag 21 februari 2007 15:58 schreef scanman01 het volgende:
Huub heeft niet door dat Bart morgenavond al weg is
Ik vind die aap best een beetje passé nu hoorquote:Op woensdag 21 februari 2007 16:04 schreef LiisaB het volgende:
![]()
Betreffende zwarte aap en de redactie daar zit een vies luchtje aan
Dat is voor mij ook nieuw.quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:07 schreef koemleit het volgende:
[..]
Heeft zij geen 10.000 euro ingelegd?
Hoezo niet? Waarom niet? en hoe weten jullie dit?
dan zou je de rest wel verbaast zien opkijken. Die weten nog steeds niks van de 24 uurquote:Op woensdag 21 februari 2007 16:10 schreef Brici het volgende:
mischien is bart nu bij de psycholoog?
Bart is back
Dat hebben ze ook een keer gedaan toen Mr. en Mrs. Braindead tegen een hoogtepunt zaten.quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:10 schreef Nicoss het volgende:
De fontijnen staan aan, wat gaat er gebeuren???
Ik zie het al, laat maar.quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:11 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Heeft Natasia al af gereden?
Baviaan vanaf nu....quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:08 schreef BwennieBren het volgende:
[..]
Ik vind die app best een beetje passé nu hoor![]()
Bart heeft toch zelf gezegd dat ie om 11.15u de villa wil verlaten? De keus is dus aan Brian. Liever Natasia dan Bart? En om eerlijk te zijn: Wat voegt Bart de laatste maanden toe aan het huis? Jammer dat ie gaat maar een nieuwe bewoner zal toch niet snel richting Brian en Natsia gaan? Met alle info overal te vinden?quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:08 schreef n1ek het volgende:
[..]
bij eerdere stemmingen ging die 24 uur pas in na een gesprek met de psycholoog. Volgens mij is het altijd zo dat iemand 's avonds vertrekt. En als die psycholoog pas 22:00 komt ofzo dan kan hij nog wel meestemmen. Volgens mij is er nog niemand overdag weggegaan. Kan het mis hebben.
edit: ok ik zie dat happyme ook zoiets al zei
Die 24 uur gaat gewoon in vanaf het moment dat je het doorgeeft hoor. Bart heeft vanmorgen gebeld en gezegd dat hij morgenochtend om kwart over 11 de villa zal verlaten.quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:07 schreef snetje het volgende:
als bart bluft ...dan bluft tie goed
had hij de 24 uur later aangevraagd zou brian er niet op ingegaan zijn.. wetende dat bart dan altijd na de stemming nog kan blijven
nu de psycholoog er al is kan brian uitrekenen dat bart al voor de stemming weg kan zijn .... en dat zal hem niet in de koude kleren gaan zitten vermoed ik ....
Hou is op met dat aap en weet ik wat voor een gedoe puberquote:Op woensdag 21 februari 2007 16:13 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Baviaan vanaf nu....
[afbeelding]
ook al vraag je 'm 30 keer aan dat maakt geen hol uitquote:Op woensdag 21 februari 2007 16:16 schreef Ning het volgende:
Als je voor de tweede keer de 24 uur aan vraagt lig je er gewoon uit hoor.
Dat hij met kwart over 11 morgenavond bedoelde zou nog kunnen idd. Hij belde vanmorgen rond 11 uur noemde dat tijdstip. Toen dacht ik dat het over 's morgens ging.quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:16 schreef Ashley1 het volgende:
volgens mij zei bart net dat de 24 uur vanavond om 11.15 ingaat
Ben ik helemaal met je eens. Ik begrijp ook totaal niet dat er geen bewoner een ontslag voor Bart heeft aangevraagd. Het moet wel bijna zo zijn dat DGK dit zou blokkeren. Anders had ie zich die 10K kunnen besparen. Kan verder alleen maar bedenken dat ie Brian de keus wil geven of hem of Natasia. Maar wat heeft ie eraan als ie 's ochtends al weg moet. Raar spelletje.quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:15 schreef partyyboyy het volgende:
Volgens mij is het toch een bluf van Bart. Het is wel heel toevallig dat het samen met de stemming valt. Waarom niet even afwachten of er iemand uitgaat?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |