abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 21 februari 2007 @ 00:18:38 #26
44536 oYo
Coituri te salutant!
pi_46512736
Zow... maar kan snel gaan met een prik. Alles ontspant.
Ik reken erop dat om een uurtje of 5 er een kleintje bij is.
pi_46515719
Wauw Kleintje! Dat klinkt als een gezellige en drukke dag zo voor jullie! En morgen (vandaag) behangen, wat gaat het dan eenmaal snel he. EN dan maar weer op naar 5 maart! Echt snel al dat jullie je Uk weer mogen bekijken! Ik ben heel benieuwd of het een jongetje of meisje is! Gek is dat he, als je al zelf een idee hebt gemaakt wat het geslacht is en het het tegenovergestelde blijkt te zijn, ik heb daar ook niet zo'n goede intuitie voor en zat er ook al 2x naast Maar oh zo super om te weten wat het nou écht is! Knap van jullie dat Jerry het niet wilt weten en jij het weet Danny wilde het ook niet weten dus heb ik hem maar omgepraat omdat ik het vast zou verklappen

En dan Appelsap! Daar zou toch over niet al te lange tijd heel goed nieuws van moeten komen! Ik hoop dat alles goed met haar gaat en dat er misschien al wel een klein Appelsandertje is! Zo spannend!!

Hier gaat het even niet zo nu, ik zit erdoorheen en ik kan wel huilen. Niets aan de hand in het buikje behalve zo'n heel erg zenuwen gevoel. Alyssa is al een paar keer wakker geworden maar wil gewoon niets drinken. Dit is zo frustrerend, waarom nou he? Ik hoop gewoon zo dat ze morgenochtend wakker wordt en alle lust weer terug heeft. Beeb moet gewoon komen maar op deze manier wil ik dat helemaal nog niet..
Trotse mama van Alyssa (10-08-2003) en Ryan (23-02-2007)
pi_46516961
Hoe zijn de hoogzwangere de nacht doorgekomen? Hoe is het met Alyssa???

Ik heb heel onrustig geslapen. Was heel de tijd over pinda aan het nadenken. Aan het genieten nu ik weet wat het wordt!
pi_46517042
Zou er al een klein appelsandertje zijn???

Kleintje lekker blijven genieten hoor, maar misschien kan je dat beter overdag doen en 's nachts lekker slapen .

Bibikuif wat naar dat Alyssa zo ziek is. Ik hoop dat ze wel weer wat gaat drinken en dat ze niet naar t ziekenhuis hoeft.

Vanmorgen na het douchen nog maar even teruggekropen in bed, voelde me helemaal niet lekker, maar ik geloof dat ik heel hard toe was aan een ontbijtje, want inmiddels voelt t beter .
Fake it till you make it...
pi_46517498
hoe is het nu met alyssa ??

kleintje, leuk dat je het toch weet nu!
een beetje wakkere meelezer weet het nu ook wel hoor denk ik
*jajaja, wat ben ik wakker!*

ik geniet deze week van een heerlijke niet-geplande vrije week,
blijken geen spreekuren ingepland te staan! Lekker genieten dus, wat inhoudt dat ik rond 22:00 zwaar diep in slaap ben en rond 08:00 thee op bed krijg, half uurtje lees .. lekker ontbijtje met verse jus nuttig...daarna lekekr ga douchen/badderen en met dit weer even met de hond naar buiten.
Gun mezelf daarna een aflevering van GreysAnatomy (lang leve het downloaden)
en tegen die tijd kan ik wat huishoudelijke akties ondernemen.
Héérlijk!
Begin me nu te beseffen dat het toch wel fijn is dat ik nu zulke relaxte dagen MAG hebben!
(moet misschien...gezien nogsteeds erg lage bloeddruk en vorige week 2x een bijna-flauwval-ervaring op het werk)

vandaag komt er bij: duimen voor appelsapje dat het kindje er gewoon snel is nu
en duimen voor bibikuif dat kleintje nog even binnen blijft tot Alyssa wat is opgeknapt!
pi_46517575
Appelsandertje nu toch echt onderweg en Bibikuif wat vervelend dat Alyssa zo ziek is juist als haar brusje er aan zit te komen. Hoop voor je dat ze snel weer aan het drinken gaat en je mag best even een potje huilen hier hoor. Bied je zo'n grote boerenzakdoek aan...
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_46517865
Appelsappie......eindelijk,de baby komt eraan Waarom kreeg je de ruggenprik?Je hoort het nogal veel hier tegenwoordig en ik moet er dus niet aan denken Ik hoop dat jullie je wondertje al in handen hebben en anders nog een paar

Bibikuif......wat een gedoe met de zieke dame.Hopen dat ze snel opknapt,anders misschien toch 1 nachtje zh?Misschien kan jij dan ook gewoon blijven,heb je dat gevraagd?Al met al wel een gedoe ,je begint nu niet rustig aan de bevalling,je houd het eerder tegen zo.Sterkte

Hier een goede nacht gehad,om 6 uur wakker en toen wat tv.gekeken.Beep bleef stil.......en dat ik er vanmorgen uit was ook... Ben toen even gaan schudden...nog niks......en toen ging die gekke dochter stofzuigen en ja hoor.....hij werd wakker
Nu ga ik even op de bank zitten/hangen,want heb een zere trekkende buik.

Groetjes,Minoes
pi_46518123
Gefeliciteerd Kleintje, wat een leuk nieuws! Kan me voorstellen dat je in de wolken bent

Zou het dan eindelijk gaan gebeuren / gebeurd zijn voor Appelsandertje?!

Bibi, beterschap voor Alyssa - lijkt me vreselijk om je eigen kind zo ziek te zien, zeker nu je zelf wss ook niet helemaal fit bent en straks nog een topprestatie moet leveren tijdens de bevalling
Thoughts arrive like butterflies.
Red de zeehond!
pi_46518996
Zou er al een klein appelsandertje zijn???

Bibi, hopelijk voelt Alyssa zich snel beter, en kun jij "rustig" bevallen...


Vanochtend naar de VK geweest. Alles was goed. Bloeddruk nog iets gezakt naar 120/65. Hartje klopte lekker door, en de baby groeit goed. En beweegt lekker.
Alleen mijn suiker moet nog geprikt worden, maar de VK deed liever een dagcurve, ipv een eenmalige prik. Dus ergens volgende week een dag 3 keer naar het ziekenhuis. Dan weet ik zeker op het ok is.
  woensdag 21 februari 2007 @ 10:28:28 #35
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_46519014
O wat leuk, vandaag is dan eindelijk
AppelSandertjedag
Zou ze deze nog nodig hebben?
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_46519192
Deepfreeze, ik moet ook voor suiker. Omdat het bij ons in de familie vaker is voorgekomen, zwangerschapssuiker.
Maar ik hoef pas rond week 24.
Fijn dat alles oke is verder.

Ben ook benieuwd hoe het met Appeltje is!
pi_46519379
Appelsap Ik hoop dat je ondertussen je kleintje al in je armen hebt!

Kleintje, fijn dat alles goed was en wat moeilijk om je mond te moeten houden voor je vriend. En wat vervelend dat je nou toch nog een keer voor een echo moet ! Je hebt er al best wel wat gehad he? Ik ondertussen 3 en dit was het wel totdat ik met week 34 weer naar de gyn overgedragen wordt denk ik.

Hier gaat alles zijn gangetje. Kindje groeit goed, mijn buik nog beter en het is zo leuk het verschil tussen wakker en slaap te voelen. Ook aan de buitenkant is het nu goed voelbaar. Heel erg leuk.
pi_46519564
Heee Karin
Fijn dat het zo goed gaat bij jullie. En de uk al aan de buitenkant voelen. Heerlijk hoor! Dat heb ik nog niet. Ga het wel steeds beter binnenin voelen.

Ja, qua echo's wordt ik echt verwend.
13 november een vruchtzakje, 24 november een piepklein beebje, 8 december een beebje, 8 januari een nog groter beebje. Nu dan de 20 weken echo en die moet nog een keer over!!!
En dan te bedenken dat we ook een pretecho hadden geregeld omdat we 20 weken zonder echo zo lang vonden..
pi_46519790
Ik vind het zo spannend, steeds weer nieuwe babietjes!!!
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
pi_46520244
mijn f5 knop begint te slijten
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_46520248
He Kleintje, normaal had ik pas rond de 30 weken gehoeven (standaard). Maar omdat ik zoveel dorst heb, wilde ik het graag laten controleren. Oma heeft ook suiker, en er zijn meer in de familie. En mijn gewicht is ook nog een risicofactor. De VK wilde het dan ook gelijk maar goed doen. Dus nu in de 17 week. En dan met 30 weken nog een keer.

Zonet ook een afspraak gemaakt voor de screeningsecho. Mag op 26 maart langskomen (de 21e week). Eens kijken of hij/zij in compleet is, en of hij/zij wil prijsgeven of ik blauwe of roze verf moet kopen..
pi_46520263
succes Appelsap en Sandertje
Jouw kleine handje grijpt
mijn grote vinger vast
mooi toch dat mijn vinger
zo in jouw handje past
pi_46520501
Leuk Deepfreeze. Ik vond het echt geweldig om zo lang naar pinda te kijken. En ik vind het ook zooooo rot dat ik nog een keer moet.
26 maart heb ik de pretecho!
Willen jullie het geslacht echt weten? En ga je het ook met iedereen delen?
  woensdag 21 februari 2007 @ 11:44:27 #44
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_46520874
En er is een appelsandertje
Snobs have more fun!
KLIK!
pi_46520901
Dit wordt onze tweede echo pas. En daarna zal ik wel moeten wachten tot 40 weken (of 42,5 weken net zoals mijn mama ) totdat we de kleine weer zien.
We willen het geslacht wel weten. Maar niemand krijgt het te horen. Dat blijft ons geheimpje.
Inmiddels leven de aanstaande grootouders/ooms/tantes al helemaal mee. En dat is natuurlijk leuk, maar het is ook fijn om nog iets voor jezelf te hebben. Leuke namen verzinnen, en roze/blauwe kleertjes kopen. Hopelijk kunnen we ons zolang stilhouden.
pi_46520989
jaah, een appelsandertje, Gefeliciteerd appelsap en Sandertje!!!

kan ik eindelijk mijn f5 knop met rust laten
pi_46520994
Gefeliciteerd en van harte welkom Appelsandertje... Ben zo benieuwd hoe hij heet en hoe het met Appelsappie gaat
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
  woensdag 21 februari 2007 @ 11:49:11 #48
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_46521031
quote:
Op woensdag 21 februari 2007 11:48 schreef Mibos het volgende:
Gefeliciteerd en van harte welkom Appelsandertje... Ben zo benieuwd hoe hij heet en hoe het met Appelsappie gaat
Ik weet niet wat ik wel en niet mag vertellen, dus gewoon maar even wachten op de trotse vader
Snobs have more fun!
KLIK!
  woensdag 21 februari 2007 @ 11:49:50 #49
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_46521053
appelsapje en sander wees trots op jezelf en elkaar
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_46521103
quote:
Op woensdag 21 februari 2007 11:44 schreef Duderinnetje het volgende:
En er is een appelsandertje
joepie!
nou moet wil ik dus wel blijven f5-en....
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')