quote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:23 schreef Gert het volgende:
[..]
Dan moeten ze maar wat wantrouwender zijn!
Is toch niet te geloven dit, als ze dit vreten.![]()
Het zal je maar gebeuren, dat Brian je te slim af is. Wat een vernedering.![]()
Kheb al wat gevondenquote:
Dat en hijs echt een mafkeesquote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:28 schreef Gast_op_afstand het volgende:
Ik vremoed dat hij het plezier tussen Huub en Amanda niet kan verkroppen.... Kan nog weleens leuke tv worden vanavond.... eerst maar eens wat wijntjes in Brian kiepen!
Er is geen "misschien", de echte Sylvia zou Eric daar zeker over confronteren, vooral omdat ze toch elke dag met Eric praat. Als ze om een of andere reden gaat wachten tot de stemming van donderdag dan is dat meteen weer een teken dat dit alles gescript is om de stemming van donderdag wat spannender te maken. Want laten we eerlijk zijn...er staat niets op het spel donderdag, wat een saaie stemming gaat opleveren...quote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:21 schreef Clank het volgende:
Misschien dat Sylvia nadat de kok Mark vertrokken is nog wel over de brief gaat beginnen. Er is afgesproken dat ze zich allemaal zullen gedragen zolang hij er is. (omdat hij toen zo boos was over het wijn gooien tijdens het eten)
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:30 schreef Gast_op_afstand het volgende:
De redactie bedenkt nu koortsachtig hoe ze die brief weer onder het tapijt kunnen krijgen.... Ze waren zelf even vergeten dat Brian die info helemaal niet mag of kan hebben!
Dàt of even onder de regisseurquote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:32 schreef Black_king het volgende:
[..]
De stagaire was even naar de wc toen hij de site opende.....
Dat Brian "loco" is dat is geen geheim meer, maar ik denk wel dat die "medicijnen" (het zijn eigenlijk drugs) toch wel een grote invloed hebben, kijk maar eens naar alle bijeffecten die dat spul opleverd...quote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:28 schreef Black_king het volgende:
Eng dit. Brian is loosing it.
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:32 schreef BwennieBren het volgende:
Brian over topkoks: drs kok noemt hij dat
en Brian is Drs. Cock
Papiamentoquote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:31 schreef Black_king het volgende:
Is er dan niemand die dit verstaat?
Het lijkt op spaans.....
Hij heeft zelf gezegt dat hij het ging opzoeken, hoe wou je dat onder het tapijt gaan stoppen?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:32 schreef Black_king het volgende:
[..]
De stagaire was even naar de wc toen hij de site opende.....
Die nu een f*cking probleem heeft....quote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:33 schreef Gast_op_afstand het volgende:
[..]
Dàt of even onder de regisseur![]()
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:35 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Hij heeft zelf gezegt dat hij het ging opzoeken, hoe wou je dat onder het tapijt gaan stoppen?
Ah, maar dat moet iemand hier toch ook wel spreken ?quote:
Alles voor de kijkcijfersquote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:36 schreef n1ek het volgende:
19:31 - Ondefinieerbaar gebrabbel
Is Brian zijn verstand aan het verliezen? In de tuin produceert de Antilliaan vreemde geluiden en mompelt in een ondefinieerbare taal. Moeten we de mannen met witte jassen alvast waarschuwen?
tien.tv
Ja graag dat hadden ze weken geleden al moeten doen, die vent is echt zwaar gestoord. Ik zou hem niet op straat willen tegenkomen.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:36 schreef n1ek het volgende:
19:31 - Ondefinieerbaar gebrabbel
Is Brian zijn verstand aan het verliezen? In de tuin produceert de Antilliaan vreemde geluiden en mompelt in een ondefinieerbare taal. Moeten we de mannen met witte jassen alvast waarschuwen?
tien.tv
Wie weet waar die ons voor willen besparenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:37 schreef Black_king het volgende:
[..]
Ah, maar dat moet iemand hier toch ook wel spreken ?
Ik vind valsheid in geschrifte ook niet goedquote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:37 schreef Gast_op_afstand het volgende:
[..]
En dat mag ook niet
en het lezen al helemaal niet .. Dus...
Brian !
En daarmee graaft hij zijn eigen graf, overmoedigheid is a bitch.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:20 schreef kallie1 het volgende:
Brian heeft een paar minuten geleden in de private room een tijdschrift van een brief op het bureau gehaald. Dat tijdschrift heeft hij er voor het sporten zelf opgelegd. Waarschijnlijk de tweede brief met onwaarheden.
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:38 schreef Sporti het volgende:
[..]
Wie weet waar die ons voor willen besparen![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |