Mika - Grace Kellyquote:Op maandag 26 februari 2007 14:17 schreef bloempje_1 het volgende:
aloa, ik heb niet veel info, maar misschien kunnen jullie er iets meeik ben op zoek naar een nummer waarvan ik dacht dat t door de scissor sisters werd gezongen (er wordt erg hoog gezongen
) maar na de songteksten van de scissor sisters doorzocht te hebben wordt het nummer volgens mij door iemand anders gezongen....volgen jullie me nog? in ieder geval kwamen er in het refrein volgens mij kleuren voor (purple enzo). Tot slot weet ik dat t gister rond 4 uur op de radio was....sorry voor mijn wazige verhaal maar kan dr niks anders van breien, alvast bedankt !!!
Ja volgens mij welquote:Op maandag 26 februari 2007 13:43 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Is het deze:
http://www.dejongsplaza.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=745&Itemid=44
Bobby Darin - I'm Beginning To See The Light
Misschien?
Het genre is Trance.quote:Op woensdag 21 februari 2007 19:32 schreef El_Rolando het volgende:
Ik ben op zoek naar een nummer van zo'n 4 a 5 jaar geleden. Het werd eens gedraaid bij de aankondiging van Van Diepens Dance Department. De tekst ik ongeveer kon verstaan was: I'm faling away, just like the sun/stars. Het werd door een vrouw gezongen.
New York New York - Moby ft. Debbie Harryquote:Op maandag 26 februari 2007 16:47 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik zoek een nummer waarvan ik me alleen nog de clip kan herinneren. De clip bestond uit een viertal personen (twee vrouwen, waarvan eentje dik en ander dun, en twee mannen) die steeds in een andere omgeving dansten (en zongen?). Ik meen me te herinneren dat het een nummer was wat gefeatured met Moby, maar dat kan ik fout hebben.
iemand misschien een idee?
Jaa! Thnxquote:Op maandag 26 februari 2007 16:51 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
New York New York - Moby ft. Debbie Harry
http://www.youtube.com/watch?v=NB1pu_OqsIY
Buzzy bus - (You) Don't stop ?quote:Op maandag 26 februari 2007 18:41 schreef Mutant01 het volgende:
Ik ben op zoek naar een "dance/techno" achtig nummer dat ik laatst op de radio hoorde (Caz) en het is al een aantal jaren oud. Wat ik mij kan herinneren is dat het nummer You Dont Stop heette. Maar ik kan nergens vinden van wie het is. De lyrics zijn nogal eentonig (namelijk om de zoveel tijd "you dont stop you dont stop"
Jeez thanks! wist niet dat dit topic zo snel ging!quote:Op vrijdag 23 februari 2007 16:10 schreef Gitanki het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=SQ5EL4iaDTA
Ik zag hem net voorbij komen, en Geqxon had gelijk, hij staat inderdaad op de 538 DSH.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 22:45 schreef DirtyHarry het volgende:
Ik hoorde vanavond op Veronica een nummer bij de reclame voor Maart Automaand. Daar lieten ze allerlei autogerelateerde programma's voorbijflitsen begeleid door een of andere tune. Weet iemand welke ik bedoel en hoe dit nummer heet?
Nu deze nog alsjeblieft!quote:Op zaterdag 24 februari 2007 11:34 schreef Bolter het volgende:
Het nummer wat onder de reclame voor "Veronica's autoweekend/avond" staat. Tis puur instrumentaal. Zat ook in een of andere boardfilm die ik had, maar daar heb ik er nogal wat van dus kan dat absoluut niet meer terugvinden...
[..]
Het is trouwens niet deze die ik bedoel. Er zijn namelijk twee reclames, eentje voor die maand en eentje voor de avond zelf.
Kim Wilde - Kids in America ?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 16:02 schreef frank07 het volgende:
ik zoek n nummer wat ik laatst in aflevering 2 van valerio in de sneeuw () zag.
In de lyrics zat iets wat klonk als "kids "......." america "......'' yesterday"
Als ik op google daarnaar zoek vind ik vrij weinig? Het was trouwens een rock-achtig nummer
Iemand een idee?
Razorlight - America?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 16:02 schreef frank07 het volgende:
ik zoek n nummer wat ik laatst in aflevering 2 van valerio in de sneeuw () zag.
In de lyrics zat iets wat klonk als "kids "......." america "......'' yesterday"
Als ik op google daarnaar zoek vind ik vrij weinig? Het was trouwens een rock-achtig nummer
Iemand een idee?
nope, was best wel wat meer rock dan dat..quote:
Inderdaad, dankjewelquote:Op dinsdag 27 februari 2007 18:32 schreef Gitanki het volgende:
Joop - The future
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |