Dan zul je er de zaterdag geweest zijn dnek ik,op zondag was ik er van negen tot zes, en op een vrij prominent plekjequote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:25 schreef Acryl het volgende:
ik ben ook op de Citromobile geweest! was erg leuk.
jammer dat ik je / de visa niet heb gezien
ohja, het was 2 dagen, ik ben inderdaad op zaterdag geweestquote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:31 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Dan zul je er de zaterdag geweest zijn dnek ik,op zondag was ik er van negen tot zes, en op een vrij prominent plekje
wat moet jij bij anton!?quote:Op woensdag 4 april 2007 20:25 schreef Alexxxxx het volgende:
[afbeelding]
Gister een heuglijke kilometerstand gefotografeerd
En een stukje verderop een mooie ontmoeting
[afbeelding]
ge-WEL-dig ... ziet ook zat mensen met een glimmende kop om die bak heen staanquote:Op vrijdag 13 juli 2007 22:26 schreef Alexxxxx het volgende:
het mooist waren de blikken toen ik de 7 door kraste en er een 8 neer zette
Ik lig hier dubbelquote:Op vrijdag 13 juli 2007 22:26 schreef Alexxxxx het volgende:
het mooist waren de blikken toen ik de 7 door kraste en er een 8 neer zette
Zegt de meneer met een Niva en Visa fetish.quote:Op maandag 17 december 2007 01:54 schreef Alexxxxx het volgende:
Verliefd worden doe je op vrouwen, niet op auto's.
Ik heb geen Visa fetish. Vind het gewoon leuke autootjes.quote:Op maandag 17 december 2007 01:56 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Zegt de meneer met een Niva en Visa fetish.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |