Ik ben t huis tuin en keuken sleutelen aan mn Alfa een beetje gewoon aan t vinden, daarom zocht ik een nieuwe uitdaging. Die denk ik gevonden te hebben door voor een 155 een speciale motor op te gaan bouwen, volgens de specificaties die ik wil. Nu Zijn er voor de 155 (v6) heel veel mogelijkheden, van 2.5 v6 12v t/m 3.7 v6 24v en 2.0v6 12v Turbo tot 3.0 v6 12v turbo en alles daartussen.quote:
Veel te veel tijd en geld steken in een project wat gedoemd is te mislukkenquote:Op maandag 19 februari 2007 19:27 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ik ben t huis tuin en keuken sleutelen aan mn Alfa een beetje gewoon aan t vinden, daarom zocht ik een nieuwe uitdaging. Die denk ik gevonden te hebben door voor een 155 een speciale motor op te gaan bouwen, volgens de specificaties die ik wil. Nu Zijn er voor de 155 (v6) heel veel mogelijkheden, van 2.5 v6 12v t/m 3.7 v6 24v en 2.0v6 12v Turbo tot 3.0 v6 12v turbo en alles daartussen.
Nu heb ik ongeveer een kleine 1000 pagina's aan papieren (de helft moet ik nog uitprinten. De meeste zijn schema's, van elec, tot maten van de blokken en van koeling ed. Aan de hand daarvan kijk ik wat theoretisch mogelijk is, wat de kosten zijn en dan ga ik kijken wat ik wil gaan maken. (zo'n 3.7 24v is wel leuk, maar financieel niet haalbaar, net als een TB motor heel zeldzaam is).
Ik hoop niet dat het misluktquote:Op maandag 19 februari 2007 19:29 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Veel te veel tijd en geld steken in een project wat gedoemd is te mislukkenEen echte autoliefhebber
![]()
Waarom zou ik een snellere auto willen? Het is mijn hobby, het gaat me niet in de eerste plaats om het vermogen, alswel om de lol van het eraan sleutelen.quote:Op maandag 19 februari 2007 19:40 schreef Richboy het volgende:
Als je die tijd nou 'ns zou gaan werken, kun je aan het eind van de rit een heul wat snellere/betere wagen aanschaffen.
Dat komt er inderdaad onder als nodig, zij maken mooi spul. Ik heb al geinformeerd bij mn dealer wat zo iets moet kosten.quote:Op maandag 19 februari 2007 19:41 schreef Hugster het volgende:
quaife
Is het in Finland goedkoper?quote:Op maandag 19 februari 2007 19:47 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Dat komt er inderdaad onder als nodig, zij maken mooi spul. Ik heb al geinformeerd bij mn dealer wat zo iets moet kosten.
Geen idee, vermoedelijk niet (vooral omdat hier sowieso véél minder Alfa's rond rijden), maar de motor ga ik in NL opbouwen. Eventuele onderdelen die ik wil hebben koop ik deze zomer, of laat ik door vrienden/kennissen/familie doen.quote:
Als het Miedema heet en familie van me is, woont het in Minnertsga of Stiens.quote:Op maandag 19 februari 2007 19:53 schreef Cyberdogg het volgende:
Ik zit wel steeds te ouwehoeren hiero, maarm Miedema heb jij familie in Zuidhorn wonen?
One car to rule them allquote:
Ben de 155 ( rij er nu jaar of 6 in ) en de gemiddelde 155-rijder zat ( nee, niet jou Boquote:Op maandag 19 februari 2007 21:24 schreef BaraCuda het volgende:
GTV is 2.0 turbo is veul mooier als die shit 155![]()
blijft jammer dat die GTV geen rwd is. Anders had ik hem al laaaaaaaaang gekocht![]()
haal eerts je rijbewijs maar eens, handige harryquote:Op maandag 19 februari 2007 21:38 schreef Sjoewe het volgende:
Ik denk alleen dat een camaro kopen net zo' debacle wordt als Bo z'n Cherokee
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |