Er wordt hier gesproken over 29 bommen bij onder andere scholen. Het is duidelijk dat de Islam hier weer gewelddadige acties voert tegen onschuldige kinderen zonder dat er eigenlijk een reden toe is. De religieuze fascisten slaan weer toe.quote:Doden en tientallen gewonden bij aanslagen Thailand
(Novum/AP) - Bij een serie bomaanslagen van vermoedelijke moslimrebellen in het zuiden van Thailand zijn zondag en maandag zes mensen gedood en minstens vijftig gewond geraakt. De aanslagen vielen samen met het Chinese nieuwjaar en volgens een legerwoordvoerder waren ze kennelijk bedoeld om etnische Chinezen uit de overwegend islamitische provincies weg te jagen.
Er ontploften minstens 29 bommen bij uitgaansgelegenheden, hotels, scholen, benzinestations en elektriciteitskasten. De aanslagen hadden plaats in de vier zuidelijke provincies Yala, Narathiwat, Pattani en Songhkla. Sinds 2004 zijn in de vier genoemde provincies al meer dan tweeduizend mensen omgekomen bij aanslagen van rebellen. Verondersteld wordt dat de rebellen strijden voor een onafhankelijke moslimstaat met een islamitische grondwet. Zij hebben tot op heden niet bekendgemaakt wat hun doeleinden zijn of wie hun leider is. Onder hun slachtoffers bevinden zich veel gematigde moslims en moslims die betrekkingen onderhouden met de centrale overheid.
ha, dan ken ik er nog één die generaliseert Sluit dit topic eigenlijk maar, ik zie dat er al een verzameltopic is (triest dat het nodig is eigenlijk). Thailand opnieuw toneel van aanslagenquote:Op maandag 19 februari 2007 10:52 schreef Meki het volgende:
Generalisatie Meneer TS
Moslims ?? hebben zij dat gedaan
je kan tenminste nog spreken over radicalen
Je kunt er vanuit gaan dat deze aanslagen door moslims zijn gedaan. Of wil je dat TS de daders even bij naam gaat noemen? Kan hij meteen ook alle chineze slachtoffers met naam en toenaam plaatsen, want het zijn namelijk niet alle chinezen he.quote:Op maandag 19 februari 2007 10:52 schreef Meki het volgende:
Generalisatie Meneer TS
Moslims ?? hebben zij dat gedaan
je kan tenminste nog spreken over radicalen
quote:Op maandag 19 februari 2007 10:55 schreef Chuphinh het volgende:
[..]
Je kunt er vanuit gaan dat deze aanslagen door moslims zijn gedaan. Of wil je dat TS de daders even bij naam gaat noemen? Kan hij meteen ook alle chineze slachtoffers met naam en toenaam plaatsen, want het zijn namelijk niet alle chinezen he.![]()
Ter verduidelijking: Moslimse terroristen en Joodse legerquote:Op maandag 19 februari 2007 10:59 schreef Meki het volgende:
[..]
Moslims doen deze soort dingen niet.
het zijn terroristen namelijk geen Moslims.
Dat is net hetzelfde dat ik zeg dat Joden kinderen dood maken in Libanon maar het werkelijkheid het leger is
Maar een gematigde moslims is een moslim die een gedeelte van zijn geloof naast zich neer legt. Een terroristische moslim is er één die de Islam tot op de komma nauwkeurig uitvoert.quote:Op maandag 19 februari 2007 10:59 schreef Meki het volgende:
[..]
Moslims doen deze soort dingen niet.
het zijn terroristen namelijk geen Moslims.
Dat is net hetzelfde dat ik zeg dat Joden kinderen dood maken in Libanon maar het werkelijkheid het leger is
Staat dat in een van onze 5 zuilen ? Meneer ?quote:Op maandag 19 februari 2007 11:02 schreef buachaille het volgende:
[..]
Maar een gematigde moslims is een moslim die een gedeelte van zijn geloof naast zich neer legt. Een terroristische moslim is er één die de Islam tot op de komma nauwkeurig uitvoert.
Even een paar correcties aangebracht.quote:Op maandag 19 februari 2007 10:59 schreef Meki het volgende:
Moslims doen deze soort dingen niet.
het zijn terroristen namelijk geen Moslims.
correcties die voor jou goed komen.quote:Op maandag 19 februari 2007 11:04 schreef dVTB het volgende:
[..]
Even een paar correcties aangebracht.
Ja, vandaar dat Ayaan Hirsi Ali hier in Nederland zonder problemen op zaterdagochtend boodschappen kon gaan doen op de markt. Geert Wilders verblijft zeker voor zijn plezier op luchtmachtbasis Soesterberg.quote:Op maandag 19 februari 2007 11:03 schreef Meki het volgende:
[..]
Staat dat in een van onze 5 zuilen ? Meneer ?
dat we dat nauwkeurig moeten doen ??
dat is onzin Moslims mogen niemand vermoorden. mensen die het toch doen zijn terroristen
Was de profeet ook een terrorist?quote:Op maandag 19 februari 2007 11:03 schreef Meki het volgende:
[..]
Staat dat in een van onze 5 zuilen ? Meneer ?
dat we dat nauwkeurig moeten doen ??
dat is onzin Moslims mogen niemand vermoorden. mensen die het toch doen zijn terroristen
Kom niet met voorbeelden met Wilders die wilt dat graag . die juicht het toe dat ie wordt bedreigd.quote:Op maandag 19 februari 2007 11:10 schreef buachaille het volgende:
[..]
Ja, vandaar dat Ayaan Hirsi Ali hier in Nederland zonder problemen op zaterdagochtend boodschappen kon gaan doen op de markt. Geert Wilders verblijft zeker voor zijn plezier op luchtmachtbasis Soesterberg.
Ja meneer Meki, dan moet je toch eerst in je eigen Islamitische kringen de boel eens goed gaan uitmesten want er zijn heeeeeel veel moslims die niet geloven in een geweldloze oplossing van hun frustraties.
quote:Op maandag 19 februari 2007 11:12 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Was de profeet ook een terrorist?
Die was vrij gewelddadig. De islam is doordrenkt met geweld vanaf het begin. Daar vinden dit soort terroristen hun legitimatie.
Zoals Nederlander zullen moeten accepteren dat er zoveel moslim immigranten hier zijn komen wonen, die nooit meer teruggestuurd kunnen worden, zal het midden oosten moeten leren leven met israel.quote:Op maandag 19 februari 2007 11:19 schreef Oksel het volgende:
Ik stel voor dat de Moslims Israel mogen hebben, op voorwaarde dat ze uit de rest van de wereld wegtrekken.
quote:Op maandag 19 februari 2007 11:02 schreef admiraal_anaal het volgende:
Zeker omdat het het jaar van het varken is?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |