configuratiescherm, windows update en dan bij ultimate extra's, niet in NL verkrijgbaar nog!quote:Op woensdag 28 februari 2007 10:24 schreef Badabingea het volgende:
[..]
Waar kun je die extra's vinden dan?![]()
De Asus Live Update die bij mijn laptop (met XP Home) werd geleverd werkt probleemloos met Vista...quote:Op woensdag 28 februari 2007 09:08 schreef Pizzahut het volgende:
weet iemand trouwens al of er een Vista versie is van Asus Live Update?
heb al wel SetPoint gevonden voor vista:
http://www.logitech.com/i(...)1792,contentid=11017
(50mb)
mijn dirver cd van mijn moederbord werkt niet met vista, maar als ik dus via deze computer brows en hem zelf instaleer doet hij het?quote:Op woensdag 28 februari 2007 10:30 schreef remlof het volgende:
[..]
De Asus Live Update die bij mijn laptop (met XP Home) werd geleverd werkt probleemloos met Vista...
Ja dat lijkt me wel. Ik heb XP geupgrade naar Vista dus bij mij was ie al geïnstaleerd...quote:Op woensdag 28 februari 2007 10:33 schreef Pizzahut het volgende:
[..]
mijn dirver cd van mijn moederbord werkt niet met vista, maar als ik dus via deze computer brows en hem zelf instaleer doet hij het?
Ik denk het wel, maar waarom zou je liever Business hebben dan Ultimate?quote:en nog ff een vraagje:
ik heb de Vista Ultimate OEM dvd he, maar via MSDNAA kan ik gratis aan de Business komen en kan ik die dvd ook downloaden.
Nu las ik op internet dat de dvd ALLE vista versies bevat en dat het aan de ingevoerde licentie ligt welke versie hij instaleert.
nu mijn vraag: kan ik met mijn utlimate OEM business instaleren dmv de business licentie?
ultimate staat op mijn pc en ik wil business op mijn laptop hebben.quote:Op woensdag 28 februari 2007 10:58 schreef remlof het volgende:
Ik denk het wel, maar waarom zou je liever Business hebben dan Ultimate?
Gewoon proberen, als ie de Business product key slikt zal ie Business installeren, anders geeft ie wel een foutmelding...quote:Op woensdag 28 februari 2007 11:01 schreef Pizzahut het volgende:
[..]
ultimate staat op mijn pc en ik wil business op mijn laptop hebben.![]()
Uhm, volgens mij klopt het niet helemaal. Ultimate heeft alle functionaliteit, dus ik kan begrijpen dat ze ook alle andere versies eronder hebben zitten.quote:Op woensdag 28 februari 2007 10:33 schreef Pizzahut het volgende:
[..]
mijn dirver cd van mijn moederbord werkt niet met vista, maar als ik dus via deze computer brows en hem zelf instaleer doet hij het?
en nog ff een vraagje:
ik heb de Vista Ultimate OEM dvd he, maar via MSDNAA kan ik gratis aan de Business komen en kan ik die dvd ook downloaden.
Nu las ik op internet dat de dvd ALLE vista versies bevat en dat het aan de ingevoerde licentie ligt welke versie hij instaleert.
nu mijn vraag: kan ik met mijn utlimate OEM business instaleren dmv de business licentie?
echter gebruik je bij de home edition de home edition licence niet? dan kan hij toch die opties beperken? of hij pakt vanuit de dvd de home installer o.i.d.?quote:Op woensdag 28 februari 2007 11:23 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Uhm, volgens mij klopt het niet helemaal. Ultimate heeft alle functionaliteit, dus ik kan begrijpen dat ze ook alle andere versies eronder hebben zitten.
Maar Home Edition heeft niet de dinger die Ultimate heeft, dus als je daar een Ultimate key voor gebruikt, zal het volgens mij nooit geslikt worden en hij kan het ook niet installeren, omdat sommige functies er eenmaal niet op staan.
Wanneer alle versies op 1 dvd staan maakt het niet uit, dan wordt aan de hand van de key bepaald wat er geinstalleerd kan worden en wat niet.quote:Op woensdag 28 februari 2007 11:23 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Uhm, volgens mij klopt het niet helemaal. Ultimate heeft alle functionaliteit, dus ik kan begrijpen dat ze ook alle andere versies eronder hebben zitten.
Maar Home Edition heeft niet de dinger die Ultimate heeft, dus als je daar een Ultimate key voor gebruikt, zal het volgens mij nooit geslikt worden en hij kan het ook niet installeren, omdat sommige functies er eenmaal niet op staan.
Ligt er aan wat voor CPU het is. Beide Core 2 Duo's bijvoorbeeld?quote:Op woensdag 28 februari 2007 14:51 schreef Pizzahut het volgende:
merk ik trouwens veel verschil als ik van een 1.8ghz processor naar een 2,4 ghz processor ga?
nee beide single core:quote:Op woensdag 28 februari 2007 14:54 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ligt er aan wat voor CPU het is. Beide Core 2 Duo's bijvoorbeeld?
Zet er dan 2x 512 bij zodat je dual channel behoud. Of desnoods, als de portemonee het toelaat 2 x 1 Gb.quote:Op woensdag 28 februari 2007 15:01 schreef Pizzahut het volgende:
dan laat ik die processor achterwegen, ik stop er wel wat geheugen bij![]()
heb nu 2x512 dual channel, kan ik hier een reepje van 1024 bijzetten? of gaat dual channel zeuren?
Waar haal je die 3% vandaan? Ik denk erover om er een derde 512 mb stripje bij te zetten. Als het snelheidsverlies echt maar zo weinig is heb ik dat er graag voor over, heb je daar een bron voor?quote:Op woensdag 28 februari 2007 15:14 schreef Netsplitter het volgende:
Dat kan, maar dan draai je geen dual-channel meer.
Je verlies in performance zal dan ongeveer 3% zijn, max.
Daar in tegen win je weer performance omdat Windows minder hoeft te swappen naar je harddisk, dus weer een voordeel.
Dus eigenlijk moet je het gewoon doen.
Kun je nog wel fatsoenlijke images maken dan? Ik kon m'n Ghost-diskette al niet meer lezen in Vista. Zolang ik nog geen fatsoenlijke images kan draaien ga ik ook niet Vista als basis OS voor m'n normale PC gebruiken..quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:01 schreef maartena het volgende:
Oh, hint: Partition Magic vanuit DOS (middels boot cd) werkt niet.... bij opstarten gaat hij zeuren over valse waarden van je partitie table. Klik je dan op "Yes" zoals ik gedaan heb, dan zijn opeens Vista partities niet meer zichtbaar.
Wat wel werkt om partities te rezisen: Acronis Disk Director Suite - maar deze schrijft de partition table naar NTFS52 formaat, dus na conversie moet je met de Vista DVD booten, en dan naar "repair mode" gaan, waarna je de bootsector weer op NTFS60 kan zetten.
Kostte me een paar uurtjes klooien, maar ben eruit.
Ja, je kunt vanuit Vista ook "shrink partition" doen, maar bij mij wou ie niet meer dan 10 Gb eraf halen.... Stonden waarschijnlijk wat unmovable files in de weg waar Arconis geen last van had.
Ghost 11 werkt prima met Vista heb ik me laten vertellen.quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:17 schreef Mr.Noodle het volgende:
Kun je nog wel fatsoenlijke images maken dan? Ik kon m'n Ghost-diskette al niet meer lezen in Vista. Zolang ik nog geen fatsoenlijke images kan draaien ga ik ook niet Vista als basis OS voor m'n normale PC gebruiken..
Pfff, moet ik weer een nieuwe versie aanschaffen, ben blijven steken op 9..quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:43 schreef maartena het volgende:
[..]
Ghost 11 werkt prima met Vista heb ik me laten vertellen.
Zoek maar eens op Gathering.quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:47 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Waar haal je die 3% vandaan? Ik denk erover om er een derde 512 mb stripje bij te zetten. Als het snelheidsverlies echt maar zo weinig is heb ik dat er graag voor over, heb je daar een bron voor?
Al gedaan. Sterker nog, zelfs een topic over geopend. Geen cijfers of bronnen gehad...quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:57 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Zoek maar eens op Gathering.
nope gaat als een speer, druk op rechtermuis knop en krijg gelijk het schermpje.quote:Op woensdag 28 februari 2007 20:19 schreef Wutangtony het volgende:
Duurt het bij jullie ook zo lang om bijvoorbeeld een geselecteerde tekst met de rechtmuisknop te kunnen kopieren. Moet echt gewoon 10 sec. wachten voordat het snelkeuzemenu geopend is.
Ook bijvoorbeeld bij het open van internet explorer gaat het nou niet echt van een leien dakje....
Heb je misschien software geinstalleerd die aangeroepen kan worden uit dat context menu? Misschien duurt het daarom lang.quote:Op woensdag 28 februari 2007 20:19 schreef Wutangtony het volgende:
Duurt het bij jullie ook zo lang om bijvoorbeeld een geselecteerde tekst met de rechtmuisknop te kunnen kopieren. Moet echt gewoon 10 sec. wachten voordat het snelkeuzemenu geopend is.
Ook bijvoorbeeld bij het open van internet explorer gaat het nou niet echt van een leien dakje....
Heb grofweg hetzelfde gehad met Winrar. Gewoon de optie in winrar zelf uitzetten en je bent van 't gezeik af...quote:Op woensdag 28 februari 2007 21:44 schreef remlof het volgende:
[..]
Heb je misschien software geinstalleerd die aangeroepen kan worden uit dat context menu? Misschien duurt het daarom lang.
Ik zal eens kieken vanmiddag... Hoop dat dat het is...quote:Op woensdag 28 februari 2007 21:44 schreef remlof het volgende:
[..]
Heb je misschien software geinstalleerd die aangeroepen kan worden uit dat context menu? Misschien duurt het daarom lang.
http://www.digit-life.com/articles2/nforce2-1vs2channels/ Nforce2 url, zelfde principe.quote:Op woensdag 28 februari 2007 21:12 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Al gedaan. Sterker nog, zelfs een topic over geopend. Geen cijfers of bronnen gehad...
Kan ik altijd nog via remote desktop inloggenquote:Op donderdag 1 maart 2007 11:55 schreef Pizzahut het volgende:
Premium heeft Remote Desktop Client Only
[afbeelding]
kloptquote:Op donderdag 1 maart 2007 11:57 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Kan ik altijd nog via remote desktop inloggen![]()
Net gelezen.. het wordt dus de business upgradequote:
Ze moeten toch bedrijven zo ver zien te krijgen om Ultimate Enterprise te kopen ipv Business.quote:Op donderdag 1 maart 2007 12:35 schreef Netsplitter het volgende:
Vind het alleen raar dat die bitlocker functie er niet bij zit in Business.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |