Ik heb gister een kleine wijziging gemaakt, het kan zijn dat de vorige versie nog in je cache zit. Een F5 zou het moeten oplossen, maar ik zal er even verder naar kijken.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 20:58 schreef KimiK het volgende:
[..]
Ja soms als ik je pagina open, maar als ik even 'refresh' doet ie het weer goed.
Het komt niet oneerlijk over ... het IS oneerlijk.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:01 schreef Day het volgende:
[..]
Hij wilde graag thai-boxen, mocht niet. Hij wilde graag vlieglessen, kreeg ze zelfs van Ilona, toen moest er ineens unaniem gestemd worden en kreeg Brian ze. Lesley weg (wou ze zelf, maar de redactie heeft geen pogingen gedaan om haar tegen te houden), kwam meerdere keren zwaar gefrustreerd terug van gesprekken met de redactie, terwijl hij daarvoor de beste vrienden met ze was, zo sterk zelf dat ik op gegeven moment de indruk kreeg dat Bart deel uit maakte van de redactie.
En dit speelde allemaal in de periode dat hij zich terugtrok en hele dagen zat te lezen.
En hoe oneerlijk het ook overkomt, ik begrijp de programmamakers wel. Er zitten miljoenen in de hele gebeuren!
Informatie kwam van Wilgo toen ze hem feliciteerde met zijn verjaardag.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 20:56 schreef KimiK het volgende:
[..]
Krijg soms het idee dat het een strijd tussen Frans? en Stijn is... Ze hebben beiden een aantal miljonairs onder hun hoede en spelen hun eigen miljonairs dus ook weleens informatie door.
Laat Syl lekker Syl zijn, ik geniet van die klasse vrouwquote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:02 schreef Maanvis het volgende:
Hup Sylvia!! Neuk huub in z'n reet met een komkommer!
Hij wilde graag thai-boxen, mocht niet. Hij wilde graag vlieglessen, kreeg ze zelfs van Ilona, toen moest er ineens unaniem gestemd worden en kreeg Brian ze. Lesley weg (wou ze zelf, maar de redactie heeft geen pogingen gedaan om haar tegen te houden), kwam meerdere keren zwaar gefrustreerd terug van gesprekken met de redactie, terwijl hij daarvoor de beste vrienden met ze was, zo sterk zelf dat ik op gegeven moment de indruk kreeg dat Bart deel uit maakte van de redactie.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 20:55 schreef noekje het volgende:
[..]
Wat hebben ze dan precies met Bart gedaan?
ja zoiets ging ook al door mijn hoofd, je ziet dat bij amanda sex iets héél gewoons is zo gewoon dat ze het twee dagen na de brief van rogier gewoon even uitgebreid met brian doet terwijl er camera's opstaan, er zijn weinig remmingen, het verschil tussen liefde, vriendschap en sex is er gewoon nietquote:Op vrijdag 16 februari 2007 20:54 schreef RSie het volgende:
[..]
dit is vrij normaal gedrag bij kinderen die in hun jeugd zijn misbruikt.
meestal eindigen die meiden met een of andere werkloze randdebiel in een flatje in de slechte buurten van de stad, ze worden geslagen en in vele gevallen is de man/vriend minimaal 10 jaar ouder!
Ik heb dit meerdere malen in de praktijk mogen aanschouwen! en je kan deze theorie aan psychiaters voorleggen en zij zullen dit beamen!
triest maar waar! dit soort meiden moeten dus echt tegen zichzelf in bescherming genomen worden! ik raad de redactie van DGK dan ook ten zeerste aan om Amanda eens een serieus gesprek met een psychiater te laten hebben waar geen camera's bij zijn!
Dat was zeker op stream 5?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:03 schreef Peter6000 het volgende:
Sylvia zoent Huub, draait geil met haar kont op en neer, en schreeuwt "GORE TERINGHOER" naar Natasia.![]()
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:01 schreef Maanvis het volgende:
Hup sylvia!!!! Kots het hele biljart onder en mep brian voor zijn smoel! Maak televisie!
Je zou toch vreemd staan kijken als ze het straks opeens doet.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:02 schreef Maanvis het volgende:
Hup Sylvia!! Neuk huub in z'n reet met een komkommer!
Je streams doen het verder prima HiDiHoquote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:02 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ik heb gister een kleine wijziging gemaakt, het kan zijn dat de vorige versie nog in je cache zit. Een F5 zou het moeten oplossen, maar ik zal er even verder naar kijken.
Nee, Natas wist dat bart het met Erik had besproken.. dat is iets van NA het gesprek met Wilgo. Wilgo zij alleen in het algemeen: Vertrouw niemand.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:03 schreef schatje het volgende:
[..]
Informatie kwam van Wilgo toen ze hem feliciteerde met zijn verjaardag.
Hij gaat niet op de bank zittenquote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:06 schreef Ashrak het volgende:
Huub naast Sylvia en Bart helemaal aan de andere kant op de bank.
Kijken hoe Brainless het oplost om toch als laatste zijn stem uit te brengen.
Kheb je naam wel horen langskomen.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:05 schreef Lieve het volgende:
SYLVIA HEEFT 70 KAARTEN GEHAD!
En dan heb ik m ijn kaart niet eens zien langskomen dus misschien krijgt ze niet eens alle kaarten?
Ik denk..... dat 'achter' behoorlijk bang is voor een zeker iemand die op de endstra tapes staat en die aan het dreigen is? ( Nee Stijn, ik weet dat jij met je mooie stemgeluid ook wel eens 'achter' bent. Maar JIJ zal daar toch niet aan meedoen??¿¿ TOCH?? Jij laat je toch niet chanteren? Door die door en door verrotte vent die Natasia's niveau ook weergeeft?)
Kan niet! D'r moet televisie gemaakt worden! Dus misschien kan ze wat XTC in d'r drankje krijgen van de redactie, zodat ze wat actiever is?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:04 schreef beequeen het volgende:
[..]
Laat Syl lekker Syl zijn, ik geniet van die klasse vrouw
Oosterhout, Brabantquote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:06 schreef JetFreggel het volgende:
waar ligt dat oosterwout ... in het zuiden???
Mijn idee.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:04 schreef Carlaa het volgende:
Wat een klere herrie die muziek.. word je vanzelf psychotisch van
hier word dus aangegeven dat natasia word bevoorrecht dmv extra privileges [extra beltijd/bezoektijd] en infomatie uit de buitenwereld [herma] tov de andere miljonairs ..... HULDE voor de doodssteek aan het programmaquote:DGK_REDACTIE - vrijdag 16 februari 2007 @ 19:15
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 19:10 schreef Danny het volgende:
[..]
Herma ook
Wanneer is Herma er weer? Dan weten we meteen wanneer Natascha op de hoogte is...
Tenzij ze eerder dan dat al mag bellen zonder punten in te leveren, een uur zonder camera's met wilgo mag praten (of anderhalf uur. bart en lesley kregen die ene minuut die ze vroegen niet eens, natascha kreeg een half uur extra ) of ze eerder een rijles heeft.
Als je met kulverhalen komt is het niet gek dat men je niet gelooft natuurlijk
Intriges, gekonkel en achter elkaars rug om lullen/over elkaar lullen is volgens mij de kern van dit soort programma's. Daar hoeven wij niets aan te 'beinvloeden' dat gaat echt vanzelf
En niet vergeten dat Bart en Lesley 4 UUR zonder camera's hebben gehad! Ff bij de feiten blijven
na een F5je doen de streams van HiDiHo het helemaal perfectquote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:07 schreef Kinga het volgende:
buffer de buffer
Oké duidelijk.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:01 schreef Day het volgende:
[..]
Hij wilde graag thai-boxen, mocht niet. Hij wilde graag vlieglessen, kreeg ze zelfs van Ilona, toen moest er ineens unaniem gestemd worden en kreeg Brian ze. Lesley weg (wou ze zelf, maar de redactie heeft geen pogingen gedaan om haar tegen te houden), kwam meerdere keren zwaar gefrustreerd terug van gesprekken met de redactie, terwijl hij daarvoor de beste vrienden met ze was, zo sterk zelf dat ik op gegeven moment de indruk kreeg dat Bart deel uit maakte van de redactie.
En dit speelde allemaal in de periode dat hij zich terugtrok en hele dagen zat te lezen.
En hoe oneerlijk het ook overkomt, ik begrijp de programmamakers wel. Er zitten miljoenen in de hele gebeuren!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |