wadan?quote:Op vrijdag 2 maart 2007 16:08 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Serieus, kunnen ze bij Grey's gewoon ook eens hun smoeltjes dichthouden en een goede serie maken?
Nu hebben we weer Izzie-gate![]()
Katherine Heigl staat voor 6 jaar onder contract bij ABC/Grey's Anatomy. Maar ze krijgt minder betaald dan bv Sandra Oh of Ellen Pompeo. De studio snapte dat het voor haar een beetje wrang was dus gingen ze in onderhandeling voor een salarisverhoging.quote:
En er schijnt flinke mot te zijn onder de cast ivm Addison's pilot... kortom het is gezellig daar in Seatlle Grace Hospitalquote:"I am embarrassed that this has become a public matter and disappointed that Touchstone felt it necessary to divulge private employment information. I had hoped I would be able to deal with this issue confidentially with my bosses. I dropped out of the renegotiation simply because I wanted to treat myself with the respect I was not getting from them. No matter how unhappy I am about their decision to respond to this publicly, I continue to be passionate about and committed to this character."
Doe nu niet alsof je het vervelend vindt; het is best genieten dat het achter de schermen een nog ergere soap is dan ervoorquote:Op vrijdag 2 maart 2007 16:14 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
... kortom het is gezellig daar in Seatlle Grace Hospital
Ik snap niet dat Shonda er niet eens de zweep overheen gooit..bedoel het zal bij Desperate Housewives en One Tree Hill bv ook niet altijd koek en ei zijn maar die relletjes worden altijd in de kiem gesmoord.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 16:18 schreef Gezondaar het volgende:
[..]
Doe nu niet alsof je het vervelend vindt; het is best genieten dat het achter de schermen een nog ergere soap is dan ervoor![]()
![]()
ja precies! al 100x t nummer gehoord, geen probleem en na de denny afleveringquote:Op vrijdag 2 maart 2007 15:23 schreef Fannetje het volgende:
Als ik in de auto zit en Chasing Cars komt op de radio, moet ik altijd aan Grey's Anatomy (en dan vooral aan Denny) denken
17 so far.quote:Op zondag 4 maart 2007 01:58 schreef klausch het volgende:
Waauuwww... ben nu helemaal bij!
Heeft seizoen 3, 18 afleveringen?
Die is er nog helemaal nietquote:Op zondag 4 maart 2007 09:06 schreef teigan het volgende:
hm, ik heb aflevering 18 dacht ik al gedownload?
Je had ook even kunnen teruglezen?quote:Op zondag 4 maart 2007 12:41 schreef klausch het volgende:
D'r staat ook een fake 18 op internet.. maar komt er naar 18 nog meer of dan seizoen vier?
quote:Op vrijdag 23 februari 2007 16:54 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Nog 6 afleveringen dan is het seizoen weer voorbij
Tot nu toe is het toch nog niet ten koste gegaan van de serie?quote:Op vrijdag 2 maart 2007 16:21 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Ik snap niet dat Shonda er niet eens de zweep overheen gooit..bedoel het zal bij Desperate Housewives en One Tree Hill bv ook niet altijd koek en ei zijn maar die relletjes worden altijd in de kiem gesmoord.
Maar smullen is het inderdaad wel, zolang het maar niet ten koste gaat van de serie (mensen die ontslagen worden etc)
Nog niet. Met al die ruzietjes gaat het niet lang meer duren voor er mensen gaan opstappen enzo vrees ik.quote:Op zondag 4 maart 2007 16:16 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Tot nu toe is het toch nog niet ten koste gegaan van de serie?![]()
Omgquote:Op zondag 4 maart 2007 15:07 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Je had ook even kunnen teruglezen?
1 bladzijde terug staat een post van mij:
[..]
Site is geupdate, die link doet het niet meer. Deze wel.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 12:45 schreef Molline het volgende:
Geen idee, kijk anders even bij de Music Guide, daar staat ie vast wel bij.
Me too. Klaar is klaar en ik vond het ook niet zo héél leuke verhaallijn.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:54 schreef Akelalala het volgende:
Ik vind het jammer dat Denny weer terug komt, ik was juist blij dat we van m af waren![]()
quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:54 schreef Akelalala het volgende:
Ik vind het jammer dat Denny weer terug komt, ik was juist blij dat we van m af waren![]()
Desperate Anatomy?quote:Op woensdag 7 maart 2007 17:30 schreef PeRi het volgende:
Ik neem aan dat een voice-over wordt. Lijkt me erg tof trouwens.
Nah als gewone voice over kan het best tof zijn.. Laatst ook gebeurd in Desperate Housewives (VS), zolang hij niet te overheersend wordt en een gewone voice over is.quote:Op woensdag 7 maart 2007 19:14 schreef Adidah het volgende:
Ik haat het als dode personen weer terugkomen. Laat ze lekker dood zijn. Zo gaat het in het echt toch ook
.
Ik vond dit niet echt om een spoilertag vragen aangezien het om de clipshow ging en dus niet om een verhaallijnquote:Op woensdag 7 maart 2007 20:55 schreef clumsy_clown het volgende:
Ok, ik zeur normaal nooit over spoilers, maar valt me op dat er hier toch redelijk mee gestrooid wordt. Of vallen dat soort dingen niet onder de spoilerregels?
Oooh, als het de clipshow is vinnik het bestquote:Op woensdag 7 maart 2007 20:58 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Ik vond dit niet echt om een spoilertag vragen aangezien het om de clipshow ging en dus niet om een verhaallijn
EENS!quote:Op woensdag 7 maart 2007 19:14 schreef Adidah het volgende:
Ik haat het als dode personen weer terugkomen. Laat ze lekker dood zijn. Zo gaat het in het echt toch ook
.
MEE EENS!quote:Op woensdag 7 maart 2007 17:05 schreef Mikani het volgende:
[..]
Me too. Klaar is klaar en ik vond het ook niet zo héél leuke verhaallijn.
Bij mij doet de link het wel.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 17:59 schreef EvilWasp het volgende:
[..]
Site is geupdate, die link doet het niet meer. Deze wel.
Ik vind Alex de allerlekkerste,quote:
Gelukkig dat smaken verschillenquote:Op vrijdag 9 maart 2007 11:34 schreef PeRi het volgende:
Hij is een hele sexy man. En lief. En leuk. En sexy. En sympathiek. Did I mention sexy? En dat in elke serie die hij speelt.
Exact. En dus is het ook beetje nutteloos om dan te gaan vragen waarom iemand hem wel sexy vindt, omdat je toch niet overtuigd zal raken.quote:
Ik dacht dat ik misschien iets over het hoofd zagquote:Op vrijdag 9 maart 2007 11:37 schreef PeRi het volgende:
[..]
Exact. En dus is het ook beetje nutteloos om dan te gaan vragen waarom iemand hem wel sexy vindt, omdat je toch niet overtuigd zal raken..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |