idd nu ook gezien, echt goed gefloten, en op de Telegraaf hebben ze het erover dat hij dr n zooitje van heeft gemaakt, belachelijkquote:Op woensdag 21 februari 2007 23:07 schreef borisz het volgende:
niks mis met braamhaar, hij floot prima
8 geel en geen rooie daardoor? Best netjes verdeeld dan.quote:
denk hetquote:Op woensdag 21 februari 2007 23:23 schreef Henkmanz het volgende:
[..]
8 geel en geen rooie daardoor? Best netjes verdeeld dan.
Hebben ze een nummertje getrokken ofzo
Ach ja op basis van het spel van Valencia was de 2-2 dik verdiend. Nu is het aan Valencia de taak om het thuis af te maken en mijn gevoel zegt dat het hun gaat lukken. Blijft een gevaarlijke team met een dodelijke speler voorin als Villa.quote:Op woensdag 21 februari 2007 23:00 schreef jorienvdherik het volgende:
Jammer zeg van INTER
quote:Op woensdag 21 februari 2007 19:27 schreef Eric_Cantona het volgende:
En toch heb ik 't idee dat Man U genaaid gaat worden
Inderdaad, Valecia mocht blij zijn dat Inter de ploeg in de wedstrijd hield, Inter had het al lang af moeten maken met zeker 2 goals verschil.quote:Op woensdag 21 februari 2007 23:44 schreef Smeich het volgende:
Een dikverdiende 2-2? Dacht het niet......
Valencia was minstens gelijkwaardig aan Inter, dat een buitenspeldoelpunt nodig had om te scoren. Zeker qua veldspel bleven Los Ches overeind. Inter had trouwens de scheidsrechter mee, nog afgezien van de illegale 1-0. Die Zweed weigerde Materazzi en Maicon met rood van het veld te sturen. De arme Silva werd continu aangepakt. De technicus liet zich echter niet imponeren en scoorde de fantastische 2-2. Valencia zal Albelda helaas moeten missen in de return. Het middenveld ontbeerde creativiteit, dus Viana hoort in de basis. Villa en Morientes zaten verder aardig in de tang en zullen moeten verbeteren. Quique moet in Mestalle Joaquin vanaf het begin opstellen en hopen dat Inter Toldo op de bank houdt. Nachtmerries van die man.quote:Op donderdag 22 februari 2007 07:33 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Inderdaad, Valecia mocht blij zijn dat Inter de ploeg in de wedstrijd hield, Inter had het al lang af moeten maken met zeker 2 goals verschil.
Ik hoorde het ook jaquote:Op woensdag 21 februari 2007 23:14 schreef mcyodogg het volgende:
Lampard ging er niet uit, maar Terry, ouwe Theo
pffffffffffffffffquote:Op donderdag 22 februari 2007 08:19 schreef Baraja het volgende:
[..]
Valencia was minstens gelijkwaardig aan Inter, dat een buitenspeldoelpunt nodig had om te scoren.
Dat is dus precies wat ik bedoel.. Die eikel zal 't wel weer naar z'n hand zetten en zoals gisteren 'n paar supporters al zeiden.. Er zaten 'n aantal mensen in de tang, 't was of platgedrukt worden of 'n volle laag traangas en knuppels krijgen.. Tja, optie 2 lijkt me dan nog 't minst slecht van de tweequote:Op donderdag 22 februari 2007 07:27 schreef DIGGER het volgende:
[..]Platini
he.
Maar ik ben ook bang dat SCUM een dikke straf krijgt voor die paar fans over de hekken, terwijl die alleen maar wilden ontsnappen aan wat zij dachten dat Hillsborough achtige taferelen zouden kunnen worden door dat altijd weer heerlijke Franse beleid.
Klopt.quote:Op donderdag 22 februari 2007 11:46 schreef Heero87 het volgende:
Inter speelde echt wel veel beter dan Valencia![]()
En 3 voor Lyon maakt 11 in totaal. Een evenaring van het CL recordquote:
't Gezeik begint alquote:Britain’s tabloids are giving significant column inches to the events in Lens during Tuesday’s Champions League tie against Lille. The Sun speculate UEFA could force the teams to replay the first leg, while The Daily Express believe the French team could be thrown out of the competition following Lille’s apparent attempts to abandon the match after Ryan Giggs’ winner.
Onzin, Valencia had meer balbezit (48-52), meer corners (2-3) en bijna evenveel schoten (10-8). Qua levensgrote kansen die niet werden benut was het 1-1 (Crespo, Villa). Zeker in het tweede bedrijf domineerde de uitploeg. Knap, want de arbiter was een thuisfluiter. Door de vroege gele kaarten kon Valencia bij de 2-1 niet aan de noodrem trekken. Die kaarten waren weliswaar terecht, maar dan hadden Maicon en Materazzi ook op de bon gemoeten. Hopelijk stelt de UEFA voor de returnwedstrijd een betere scheidsrechter aan.quote:Op donderdag 22 februari 2007 11:46 schreef Heero87 het volgende:
Inter speelde echt wel veel beter dan Valencia![]()
De fransen hadden zich beter moeten voorbereiden, internationaal hoeven ze nit te fluiten voor de vrije trap word genomen.quote:
Typisch een speler die z'n eigen show opvoert. Paar leuke truucjes, maar totaal niet bezig met het teambelang. Ik denk dat ie 6 of 7 keer iemand gepoort heeft, om vervolgens balverlies te lijden. Kan ook wel begrijpen waarom ze hem hebben weggestuurd bij Barcelona.quote:Op donderdag 22 februari 2007 09:52 schreef Smeich het volgende:
[..]
Quaresma![]()
heerlijke speler om naar te kijken, jammer dat ik het Portugese voetbal niet zo kan volgen.
Ronaldinho was net zo toen hij daar arriveerde.quote:Op donderdag 22 februari 2007 13:23 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Typisch een speler die z'n eigen show opvoert. Paar leuke truucjes, maar totaal niet bezig met het teambelang. Ik denk dat ie 6 of 7 keer iemand gepoort heeft, om vervolgens balverlies te lijden. Kan ook wel begrijpen waarom ze hem hebben weggestuurd bij Barcelona.
quote:UEFA antwoordt vrijdag op Braamhaar-protest
22/2/2007 11:53
De UEFA zal vrijdagmiddag een beslissing nemen over het protest dat Lille heeft ingediend naar aanleiding van het doelpunt dat Manchester United maakte tegen de Franse club.
Lille was in rep en roer nadat Ryan Giggs in de 83ste minuut een vrije trap in het doel had geschoten terwijl de Fransen nog bezig waren met het neerzetten van de muur. Scheidsrechter Erik Braamhaar had de Welshman toestemming gegeven nadat de speler had laten weten dat de arbiter de muur niet op afstand hoefde te zetten.
Tot ontzetting van Lille keurde Braamhaar de treffer niet af. Het leek zelfs alsof de spelers van de thuisploeg op aandringen van de eigen technische staf van het veld wilde stappen, mede omdat de Nederlandse scheidsrechter enkele minuten eerder wel een goal van Lille had afgekeurd.
Dat Lille verrast werd door de vrije trap van Giggs zou te maken kunnen hebben met het feit dat scheidsrechters in de Franse competitie een andere regel hanteren. Daar mag een vrije trap pas genomen worden na een fluitsignaal van de arbiter.
En nou OPZOUTEN met die KUT Fransenquote:"Rellen ManUnited in categorie Feyenoord"
Xavier Thuilot, algemeen directeur van Lille, heeft donderdag gesuggereerd dat Manchester United door de UEFA uit de Champions League moet worden gezet. Tijdens het duel tussen beide ploegen braken dinsdagavond ongeregeldheden uit bij het vak met Engelse fans.
Thuilot verwees naar het lot van Feyenoord, dat uitgesloten werd van verdere deelname aan de UEFA Cup, nadat Rotterdamse supporters zich rond de wedstrijd in Nancy hadden misdragen. "Het is aan de UEFA om te beslissen in deze zaak, maar het is duidelijk dezelfde categorie als Feyenoord", aldus Thuilot.
Frans voetbal begint mij nu onderhand de keel uit te hangen.quote:Op donderdag 22 februari 2007 16:38 schreef DIGGER het volgende:
[..]
En nou OPZOUTEN met die KUT Fransen![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Verongelijkt Lille blijft het hogerop zoeken
26/2/2007 20:22
Lille legt zich niet neer bij de 1-0 nederlaag tegen Manchester United in de heenwedstrijd van de achtste finale van de Champions League. De Fransen gaan in hoger beroep om de in hun ogen ongeldige goal van Man United-aanvaller Ryan Giggs aan te vechten. De zaak dient vrijdag.
In eerste instantie wees de tuchtcommissie van de UEFA de eis om een replay af. De rechters van de Europese voetbalbond steunden scheidsrechter Eric Braamhaar, die Giggs een vrije trap liet nemen terwijl Lille nog bezig was een muur neer te zetten en de keeper zijn doel bijna had verlaten.
'Zij die de wedstrijd hebben gezien, snappen waarom wij in beroep gaan', legde Lille-voorzitter Michel Seydoux uit aan Reuters. 'Deze zaak moet tot op de bodem worden uitgezocht door de UEFA. Het moet duidelijk worden dat de scheidsrechter de uitkomst van dit duel heeft beļnvloed. Wij hebben de morele plicht door te procederen.'
Mocht Lille opnieuw een juridische nederlaag leiden, dan is de strijd nog niet voorbij. De verongelijkte club stapt dan naar het arbitragehof voor de sport (CAS) in Zwitserland.
Overigens is de UEFA nog aan het onderzoeken of het Lille bestraft voor het dreigement om het veld te verlaten. Bovendien bestudeert de bond de supportersrellen die zich tijdens het duel afspeelden.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |