quote:Op dinsdag 20 februari 2007 11:34 schreef Starlie het volgende:
Maar er staat verder geen intervieuw met hem in de Yes, alleen dat stukje onder zijn foto!
Dat ik dat raar vind: een foto van een vent met daaronder de mededeling dat hij al 8 jaar een vriendin heeft die Eertje heet. En dan verder niets. Geen toelichting of wat dan ook. Maar goed, ik behoor ook niet tot de YES-doelgroep dus waarschijnlijk snap ik het gewoon niet.quote:
Nee zijn vriendin heet geen Eertje, er staat: Maar, (Maar is waarschijnlijk een afkorting van Marije of Maartje of.... of...) en dan komt zijn tekst en als afsluiting zijn hij, Eertje (wat weer een afkorting is van zijn naam, Ericquote:Op dinsdag 20 februari 2007 11:49 schreef Gert het volgende:
[..]
Dat ik dat raar vind: een foto van een vent met daaronder de mededeling dat hij al 8 jaar een vriendin heeft die Eertje heet. En dan verder niets. Geen toelichting of wat dan ook. Maar goed, ik behoor ook niet tot de YES-doelgroep dus waarschijnlijk snap ik het gewoon niet.
Ooooow, zo!quote:Op dinsdag 20 februari 2007 11:52 schreef Starlie het volgende:
[..]
Nee zijn vriendin heet geen Eertje, er staat: Maar, (Maar is waarschijnlijk een afkorting van Marije of Maartje of.... of...) en dan komt zijn tekst en als afsluiting zijn hij, Eertje (wat weer een afkorting is van zijn naam, Eric)
Niks aan de hand dus, hij is dus nog steeds homo!!quote:Op dinsdag 20 februari 2007 12:01 schreef happyme28 het volgende:
Zijn beste vriendin heet Mariel en dat zal zij dus wel zijn.
zeg nooit nooit, die kerel uit will & grace , jack schijnt ook een gewone hetero te zijn, hangt er gewoon vanaf hoe goed je bent als acteur.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 12:07 schreef Starlie het volgende:
[..]
Niks aan de hand dus, hij is dus nog steeds homo!!![]()
![]()
Hehe tofquote:Op woensdag 21 februari 2007 05:11 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Eric is los. Tering wat heeft die zich misdragen zeg vanacht. Natasia letterlijk uit bed gepest en haar nachtrust voor haar rijexamen eigenhandig naar de klote geholpen.![]()
'Ik ga wel ff bellen"quote:Op vrijdag 23 februari 2007 02:24 schreef ilona-scuderia het volgende:
Scheelde weinig of Eric was er ook uitgevlogen voor fysiek geweld, maar Brainless vroeg er wel om
http://www.youtube.com/watch?v=tJRsYSi71IE&NR
't lijkt mij dat 'Eertje' van 'Erik' komt.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 11:54 schreef tuinfluiter het volgende:
Een klasgenoot van Eric loopt stage bij DGK,
ik weet niet wat voor opleiding hij volgt ?
Eric is dus in de media bezig, modellenwerk
aanmelden voor DGK.........
Het is dus duidelijk dat Eric wat verdient
met modellenwerk en misschien aan een tekort
van "echte" mensen ,
is Eric met zijn koppie in de Yes gaan staan.
Eertje is misschien al 8 jaar een goede vriendin?
Laat Brian dit maar niet weten,![]()
want die heeft gister Amanda gewaarschuwd,
dat hij Eric er voor aanziet om haar dronken te voeren
mee naar bed te nemen en dan Huub erbij uit te nodigen,
Amanda: Maar Eric is toch Homo?
Brian: Ik zie hem ervoor aan ,jou het bed in te krijgen ook al is hij homo.
zie de up-date van gisteren.
Vind ik ookquote:Op maandag 26 februari 2007 04:32 schreef klootje het volgende:
Dat allemanskutje is ook door de mand gevallen vandaag.
wegwezen die wannabe relnicht.het is gewoon een een watje,mietje en huilie.
Hoezo?quote:Op maandag 26 februari 2007 04:32 schreef klootje het volgende:
Dat allemanskutje is ook door de mand gevallen vandaag.
quote:Op donderdag 8 maart 2007 18:09 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Vandaag wint of verliest Eric aan populariteit.
Het wordt weleens tijd ja, misschien op 1 van de aankomstige feestjes.quote:Op woensdag 7 maart 2007 12:45 schreef Roy_vdm het volgende:
Maar wanneer worden de 'miljonairs' nou geconfronteerd met NaTrasha?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |