Onzin, leuk verhaal over de kazen, tenminste , als zdngmw haar scheur een keer dichthoudt. Btw, hoe lang zou het duren voordat ze overgaat van U op schatje, poepie??????????????quote:Op maandag 12 februari 2007 19:53 schreef tipsch het volgende:
godcaramba was een saaie bedoeling
Bij de walnotenkaas.quote:Op maandag 12 februari 2007 19:55 schreef beequeen het volgende:
[..]
Onzin, leuk verhaal over de kazen, tenminste , als zdngmw haar scheur een keer dichthoudt. Btw, hoe lang zou het duren voordat ze overgaat van U op schatje, poepie??????????????
noem het maar bezigheidstherapie...quote:Op maandag 12 februari 2007 19:53 schreef tipsch het volgende:
godcaramba was een saaie bedoeling
Gajes, onthoud die naam. Nog nergens zo'n heldere uiteenzetting gezien.quote:
Natasia's dominantiequote:Op maandag 12 februari 2007 19:57 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
noem het maar bezigheidstherapie...
Sorry even OTquote:Op maandag 12 februari 2007 19:58 schreef dieenebart het volgende:
[..]
Gajes, onthoud die naam. Nog nergens zo'n heldere uiteenzetting gezien.
*houdt zijn posts in de gaten)
Zo ik hoop dat je gelijk heeft...quote:Op maandag 12 februari 2007 19:34 schreef Gajus het volgende:
[..]
Bart en Huub gaan allebei voor de hoofdprijs. Dat hebben zij vannacht allebei tegen elkaar erkend. Resultaat van hun overleg: in de finale zijn zij elkaars tegenstanders, maar tot de finale zijn zij elkaars bondgenoten voor bij het elimineren van alle overige bewoners. Zo is met een handdruk beklonken.
Wat gaat gebeuren is een soort schaakspel waarbij de twee schaakspelers om beurten hun stukken gaan inleveren. De ruil begint met de lichte stukken (Amanda, de nieuwe bewoners) en eindigt met de zware stukken (Brain, Natasja, Sylvia), zodanig dat het machtsevenwicht min of meer gehandhaafd blijft (beiden beseffen dondersgoed dat een te grote verstoring van het evenwicht tevens het einde van het pact betekent).
De eerste daad van hun bondgenootschap is het gunnen van het Valantijnsdiner aan Amanda. Huub heeft zijn achterban inmiddels gemobiliseerd. Nu is Bart bezig zijn achterban mentaal voor te bereiden ('heb vertrouwen in mij') om hem te volgen als hij vanavond zijn voorkeur voor Amanda uitspreekt.
Mag ik een keertje bij jou komen kaasfondueen?quote:Op maandag 12 februari 2007 19:47 schreef Myriam1978 het volgende:
Ohohoho naast Française te zijn ben ik ook Zwitser...Niet beschimpen met de kaasfondue: Vacherin + Gruyère en (Zwitserse) witte wijn + knoflook. Punt geen andere versie(nou vooruit met kirsch)
Knap onbeschoft zeg.quote:Op maandag 12 februari 2007 20:29 schreef Mr_Bojangles het volgende:
Die man staat daar exquise kazen te snijden en wijn te schenken. De ene tokkie gaat douchen terwijl de andere tokkie-aap gewoon de boodschappen gaat staan uitpakken.
Bestel de volgende keer gewoon de pizzahut a.u.b......
Ik moet eerlijk bekennen dat ik weet ong. hoe het moet en duizend keer bij familie gegeten maar nooit zelf gemaaktquote:Op maandag 12 februari 2007 20:33 schreef Copycat het volgende:
[..]
Mag ik een keertje bij jou komen kaasfondueen?
![]()
Ja maar dat kan ook aan mij liggenquote:Op maandag 12 februari 2007 20:35 schreef beequeen het volgende:
Ligt het aan mij of is Fok weer zooooo traag?
Nee hoor dat was gewoon Snolliequote:Op maandag 12 februari 2007 20:36 schreef Nicoss het volgende:
Was Amoebe straks onder de douche alleen aan het douchen?????? of zag ik spoken
wishfull thinking, denk het nietquote:Op maandag 12 februari 2007 20:05 schreef Myriam1978 het volgende:
[..]
Zo ik hoop dat je gelijk heeft...
Dan gaan we toch lekker naar je familie in Zwitserland!quote:Op maandag 12 februari 2007 20:37 schreef Myriam1978 het volgende:
Ik moet eerlijk bekennen dat ik weet ong. hoe het moet en duizend keer bij familie gegeten maar nooit zelf gemaakt![]()
Nou ja vacherin en gruyère zijn ook niet de makkelijkste ingredïenten te vinden in NL.
Niet aan jouquote:Op maandag 12 februari 2007 20:35 schreef beequeen het volgende:
Ligt het aan mij of is Fok weer zooooo traag?
Ja, ik hoop ook dat die uiteenzetting over het pact klopt.quote:Op maandag 12 februari 2007 20:05 schreef Myriam1978 het volgende:
[..]
Zo ik hoop dat je gelijk heeft...
En Brian mocht het niet vorige week?!quote:Op maandag 12 februari 2007 20:35 schreef zaadjuh het volgende:
sjee die luie trut ligt op bed
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |