Eerst een kirrend geluidje en toen zei ze,"Neehee, ik zit hier geen 2 jaahaar".quote:Op maandag 12 februari 2007 11:41 schreef Copycat het volgende:
[..]
Hoe reageert die Amoebe op deze logica?
quote:Op maandag 12 februari 2007 11:49 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dus dit is een piano? Hoe zet je hem aan? En kan ik hier ook mijn haar mee stylen?
Ik leg het even uit:quote:Op maandag 12 februari 2007 11:47 schreef 2live het volgende:
[..]
geloof me , zoveel stompzinnigheid is niet meer in woorden uit te drukken.![]()
De focus ligt toch al op Huub bij (de meeste) FOK-kers..........quote:Op maandag 12 februari 2007 11:34 schreef petraa het volgende:
[..]
Oke allemaal Brainles en Amanda op negeer gooien vanaf NU.
quote:Op maandag 12 februari 2007 11:51 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik leg het even uit:
Amanda: 'Die bal was geel"
Redactie laat filmpje zien waarop te zien is dat de bal blauw is.
Amanda: "En toch is de bal geel. Ik weet het zeker"heb het zelf gezien
Ik schat zo maar in dat ze er verwoed op gaat zuigen.quote:Op maandag 12 februari 2007 11:51 schreef noekje het volgende:
Amanda moet eerst maar eens op basisles muziek. Aman met een blokfluit. Zie het helemaal voor me. Ze heeft geen flauw idee waar die blokfluit in moet. Eerst maar eens het oor proberen...
Het is zelfs zo erg met mij, dat ik om die reden momenteel (behalve nu dan) niet post in de COSSEN.quote:Op maandag 12 februari 2007 11:45 schreef petraa het volgende:
[..]
Ik heb de afgelopen 1,5 week nog totaal geen humor in kunnen zien van iets wat Amandel te maken had.
Gelukkig hebben we jou nog voor wat tegengasquote:Op maandag 12 februari 2007 11:52 schreef _-inge-_ het volgende:
[..]
De focus ligt toch al op Huub bij (de meeste) FOK-kers..........
Kun je nagaan, en dat is nog maar alleen haar rugquote:Op maandag 12 februari 2007 11:53 schreef BwennieBren het volgende:
Ik vind deze foto eigenlijk wat engs hebben
[afbeelding]
Herma gaf toch maar weer even aan dat ze wel degelijk briefjes naar Natasia schrijft. Moet niet kunnen, vind ik. Heksherma dus.quote:Op maandag 12 februari 2007 11:54 schreef 2live het volgende:
ik wantrouw echt iedereen die het goed met natasia kan vinden, dus Herma...![]()
Het omgekeerde van Jeroen uit BB6 dus.quote:Op maandag 12 februari 2007 11:51 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik leg het even uit:
Amanda: 'Die bal was geel"
Redactie laat filmpje zien waarop te zien is dat de bal blauw is.
Amanda: "En toch is de bal geel. Ik weet het zeker"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |