dat zal het wel zijn ja, je moet toch alles in een doosje proppen zo groot als een oversized lcd schermquote:Op woensdag 14 februari 2007 21:49 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Ooit al eens gezien hoe dun en stil de iMac is? Vandaar de mobile CPU
Scratch-achtig?quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:01 schreef nietzman het volgende:
De HD van m'n PB maakt geluiden.
Beetje luid opspinnen.quote:
Oké, waar vind ik dat coming-out felicitatie topic van je dan?quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:05 schreef skiczukie het volgende:
Je zit hier trouwens fout nietz.
Disk Utility > HDD selecteren > Info.quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:01 schreef nietzman het volgende:
De HD van m'n PB maakt geluiden.
quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:23 schreef nietzman het volgende:
[..]
Oké, waar vind ik dat coming-out felicitatie topic van je dan?
Ik zou zelf haast zeggen van niet, maar ik kan het even opzoekenquote:Op woensdag 14 februari 2007 23:48 schreef J.A.N.A. het volgende:
Ik kan het hier vast wel vragen;
Ik heb nu een Powerbook 15" met 2 Gb RAM er in.
Nu zit ik ernstig te twijfelen of ik een nieuwe Macbook Pro zal kopen (zodra deze een LED display krijgen) vraag is eigenlijk of ik het RAM van de Powerbook overkan zetten naar een Macbook Pro?
Ik kan het dus nergens vindenquote:Op woensdag 14 februari 2007 23:48 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Ik zou zelf haast zeggen van niet, maar ik kan het even opzoeken
Een Macbook Pro is uit toch?quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:53 schreef nietzman het volgende:
Hoe moeten wij weten wat voor soort geheugen een machine die nog niet uit is zal gaan krijgen?
Zullen heus geen ander mobo in die laptop gooien voor het vervangen van de belichting van het schermquote:Op woensdag 14 februari 2007 23:53 schreef nietzman het volgende:
Hoe moeten wij weten wat voor soort geheugen een machine die nog niet uit is zal gaan krijgen?
Nee, hij vroeg of het geheugen van een PB in een MBP kan.quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:58 schreef nietzman het volgende:
[..]
Hij wil zo'n ding met een LEDscherm, dat zijn alleen nog maar geruchten.
Juist.quote:Op donderdag 15 februari 2007 00:00 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Nee, hij vroeg of het geheugen van een PB in een MBP kan.
Vroeg of laat komen ze toch wel, ze kunnen niet achter blijven natuurlijk.quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:58 schreef nietzman het volgende:
[..]
Hij wil zo'n ding met een LEDscherm, dat zijn alleen nog maar geruchten.
Ik gok omdat het gebaseerd is op Adobe Flash, en dat op OS X enigszins zuigt.quote:Op donderdag 15 februari 2007 00:28 schreef febster het volgende:
Ik heb een poker widget in mijn dashboard gezet, en als ik dat dan speel spint mijn koeler zwaar op, enig idee waarom dit is
Hmm, want de widget zelf is zeer relaxed, maar een zoemende cooler niet... Iemand anders trouwens nog meer dat de iStat widget constant crashed (versie 3.3)quote:Op donderdag 15 februari 2007 00:32 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Ik gok omdat het gebaseerd is op Adobe Flash, en dat op OS X enigszins zuigt.
Loopt goed hier...quote:Op donderdag 15 februari 2007 00:34 schreef febster het volgende:
[..]
Iemand anders trouwens nog meer dat de iStat widget constant crashed (versie 3.3)
Vaag, want ik heb hem dus geupdate vnv, en dan zet je hem erbij, loopt hij 3x (knippert hij dus) en dan sluit OSX het ding afquote:
Je kan ook weer proberen om terug te gaan naar 3.2.quote:Op donderdag 15 februari 2007 00:42 schreef febster het volgende:
[..]
Vaag, want ik heb hem dus geupdate vnv, en dan zet je hem erbij, loopt hij 3x (knippert hij dus) en dan sluit OSX het ding af
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |