quote:
Op vrijdag 9 februari 2007 16:21 schreef GertvanderVolk het volgende:[..]
Dat is wel een goede omschrijving inderdaad. Lui waarbij je altijd heel goed op je hoede moet zijn.
Toch vind ik hen niet echt irritant. Ze hebben geen irritant stemgeluid en roepen ook niet aan de lopende band hele domme dingen. Tevens gaan ze redelijk goed gekleed, niet te casual maar ook niet te stijf. Oftewel: modelpolitici. Hmmm nu je het zegt, misschien is dat laatste ook wel erg irritant!
HEt stemgeluid vind ik dus wel zwaar irritant van hen beiden. Echt ongelofelijk. Misschien heb ik iets tegen limburgers want Maria van der Hoeven
![]()
, die is ook zo irritant. Stel je voor: een kabinet met Eurlings, Verhagen en van der Hoeven. Dan ben ik weer weg.
quote:
Ik vind Maxime eng. Hij heeft een boeventronie met een hele berekenende blik. Echt zo iemand die constant aan het nadenken is wanneer hij onopvallend in de schaduw een dolk in je rug kan steken. Maar dus te intelligent om me aan te irriteren.
Daarom heb ik zo hekel aan Maxime ''ik verdien een ministerschap want ik ben al zolang fractievoorzitter''
Overigens mag Aartj-Jan de Geus er van mij ook bij. Wat een arrogantie heeft die man zeg..
Misschienis het CDA gewoon niet zo mijn partij
![]()
Maar goed, van Baalen(VVD), dat omhooggevallen mannetje is ook niks.
Lastig kiezen zo, en dan is Links nog niet eens onder de loep genomen..
Ik ga toch voor Maria'' Ik ben het levende bewijs dat de evolutietheorie onzin is'' van der Hoeven. Om maar even een link te legggen met een ander topic van TS