Heel toevallig was dat Mika iddquote:Op vrijdag 9 februari 2007 12:16 schreef Glacier het volgende:
[..]
Welke plaat draaide er toen? Mika toevallig?
Die mag van mij megahit worden namelijk
Ik had hem ook in de auto lekker hard op!quote:Op vrijdag 9 februari 2007 12:17 schreef Againzender het volgende:
[..]
Heel toevallig was dat Mika idd
Vind je het gek. 'Wat heb je met Sander gedaan'? Nee, da's een lekkere opsteker aan het begin van het programmaquote:Op vrijdag 9 februari 2007 13:00 schreef Rhanna het volgende:Ik woensdag tot 1 uur opgebleven, ik hoopte op Guis. Dan kon ik weer soppen
Krijg ik Domien die mijn smsjes niet eens noemt
Zondag -> Maandag: Annemiekequote:Op vrijdag 9 februari 2007 13:00 schreef Rhanna het volgende:Ik woensdag tot 1 uur opgebleven, ik hoopte op Guis. Dan kon ik weer soppen
Krijg ik Domien die mijn smsjes niet eens noemt
quote:Maartje Glas nieuwe producer Coen & Sander Show
Maartje Glas wordt vanaf april de nieuwe producer van het 3FM-middagprogramma 'De Coen & Sander Show'. Ze vult daarmee de plek in die Astrid de Jong vorige maand achter liet na haar vertrek bij BNN.
Op dit moment is Maartje Glas manager van de Veronica Radioschool, hiermee stopt ze om aan de slag te gaan bij BNN. Wel blijft ze de huidige lichting van de 'Klas van 24' begeleiden.
Naast Maartje vormen Nathan Tamis en Tessel vd Lugt het productieteam van het BNN-programma dat wordt gepresenteerd door Coen Swijnenberg en Sander Lantinga. Nathan is vorig jaar vanuit de 'Klas van 24' van de Veronica Radioschool bij BNN terecht gekomen.
ja, geen gezicht ditquote:Op vrijdag 9 februari 2007 14:56 schreef Anne04 het volgende:
Ook Mika- Grace Kelly 2x.
Wat staat de webcam trouwens opeens gek..
ja zit goed in elkaarquote:Op vrijdag 9 februari 2007 15:26 schreef Againzender het volgende:
Ik hoop Mika, ik denk Coparc
Opmerkelijke mix dit trouwens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |