En wat hield je tegenquote:Op woensdag 11 april 2007 20:28 schreef GotC het volgende:
[..]Nice, ben benieuwd! Allebei ook echt stiekem gedaan..
Ik liep vandaag door Den Haag, en zat echt te twijfelen of ik t ook niet effe sneaky zou laten zetten..![]()
Inderdaad! En ook niet veel te veel spoelen met Listerine want dat is ook slecht. (en je gaat er van uit je giecheltje stinkenquote:Op donderdag 12 april 2007 18:26 schreef -Rebelle het volgende:
Het is trouwens helemaal niet goed om alleen maar yoghurt en fruitsapjes en geprakt eten te eten. Je moet juist normaal eten dat is veel beter voor de genezing, anders wordt je tong lui. En je moet ook gewoon veel praten. Nadat ik de mijne had laten zetten heb ik meteen veel gepraat en ik heb ook best normaal gegeten en bij mij was de zwelling na 3 dagen al weg.
Haha oh misschien kan het daar ook aan hebben gelegen dat de genezing bij mij zo snel gingquote:Op donderdag 12 april 2007 18:29 schreef Scandalous het volgende:
[..]
Inderdaad! En ook niet veel te veel spoelen met Listerine want dat is ook slecht. (en je gaat er van uit je giecheltje stinken) Ik vond een tongpiercing trouwens juist de makkelijkste piercing, is supersnel met genezen.
Jawel joh, dat durf jij heus wel!quote:Op donderdag 12 april 2007 18:51 schreef Evil-Cherry het volgende:
Ik weet hoe een conch voelt, een navelpiercing en een tragus (en een tattoo op den ribbenkast), is het dan normaal om bang te zijn om je tepel(s?) te laten piercen? Of is het juist réde genoeg om bang te zijn![]()
Ik krijg mezelf echt niet over die drempel![]()
Jup, 5 daagjes hierquote:Op donderdag 12 april 2007 18:29 schreef Scandalous het volgende:
[..]
Inderdaad! En ook niet veel te veel spoelen met Listerine want dat is ook slecht. (en je gaat er van uit je giecheltje stinken) Ik vond een tongpiercing trouwens juist de makkelijkste piercing, is supersnel met genezen.
Het is goed te doen! Echt waar!quote:Op donderdag 12 april 2007 18:51 schreef Evil-Cherry het volgende:
Ik weet hoe een conch voelt, een navelpiercing en een tragus (en een tattoo op den ribbenkast), is het dan normaal om bang te zijn om je tepel(s?) te laten piercen? Of is het juist réde genoeg om bang te zijn![]()
Ik krijg mezelf echt niet over die drempel![]()
Ik heb m'n beide enkels laten tatoeëren, en dat was een ergere pijn dan m'n tepelpiercings. Bij m'n tats raakte ik op een gegeven moment de controle over m'n spieren kwijt, ik bleef maar trillen. M'n tepelpiercings deden pijn, erg pijn zelfs, maar ik hield de controle over m'n lijf.quote:Op donderdag 12 april 2007 18:51 schreef Evil-Cherry het volgende:
Ik weet hoe een conch voelt, een navelpiercing en een tragus (en een tattoo op den ribbenkast), is het dan normaal om bang te zijn om je tepel(s?) te laten piercen? Of is het juist réde genoeg om bang te zijn![]()
Ik krijg mezelf echt niet over die drempel![]()
OK Saaw, kon zijn dat mijn vraag ondergesneeuwd(met dit weer? :-) ) was. Ik heb geen ervaring met een piercing, althans het zetten er van. Ofschoon het wel al zeer lang speelt, om toch zelf 1 te laten zetten. Mijn vraag was eerder omdat ik mij afvroeg, waar meer zenuwen in de tong zitten ... voor of achter en dus meer last kan geven.quote:Op vrijdag 13 april 2007 10:11 schreef saaw het volgende:
tepelpiercing valt idd hartstikke mee hoor evilcherry!
ik was zooo bang, maar hij zat er in voor ik tijd had om te beseffen dat het pijn had gedaan
en @ PieDobbelJoe: als iemand het had geweten hadden ze wel antwoord gegeven
lastiger zetten is gewoon en kwestie van aan de piercer vragen, maar dat is niet echt jouw probleem denk ik.
neem gewoon wat je mooi vindt, zoveel pijn doet het niet en het is sowieso de moeite waard
is per persoon verschillend, die zenuwen, ga eens langs de piercer, die kijken er voor je naar en vertellen je wat mogelijk isquote:Op vrijdag 13 april 2007 10:17 schreef PieDobbelJoe het volgende:
[..]
OK Saaw, kon zijn dat mijn vraag ondergesneeuwd(met dit weer? :-) ) was. Ik heb geen ervaring met een piercing, althans het zetten er van. Ofschoon het wel al zeer lang speelt, om toch zelf 1 te laten zetten. Mijn vraag was eerder omdat ik mij afvroeg, waar meer zenuwen in de tong zitten ... voor of achter en dus meer last kan geven.
Tja, dan is het inderdaad een slecht plan, wordt moeilijk praten danquote:Op vrijdag 13 april 2007 10:27 schreef saaw het volgende:
[..]
is per persoon verschillend, die zenuwen, ga eens langs de piercer, die kijken er voor je naar en vertellen je wat mogelijk is
voor de paar dagen pijn/zwelling zou ik het niet laten als ik jou was
ik nu f wel, heb examens [ook mondeling] dus lijkt me een slecht plan, maar over een maandje
k wil hem zo ver mogelijk naar achter want zit e rniet op te wachten dat hij de hele tijd te zien als ik praat. als dat bij mij niet kan ivm zenuwen dan neem ik hem niet
Klopt wel wat je zegt, het voordeel van verder naar achteren laten zetten is gewoon dat niemand hem ziet. Niet dat ik een probleem heb met zichtbare piercings in m'n gezicht, obviouslyquote:Op vrijdag 13 april 2007 10:38 schreef PieDobbelJoe het volgende:
Maar zo ver naar achteren, wat is dan nog de kick van die piercing? Je ziet hem niet en met tongenspel () voel je hem ook minder....denk ik. Ik heb alleen wat dat aangaat ervaring met een piercing voor op de tong en dat voelde niet verkeerd
![]()
OK, ligt er natuurlijk aan, waarom je ueberhaupt die piercing zou zetten. Gewoon voor je zelf, of omdat je ergens er ook genot van verwacht. Misschien dat ik het verkeerd benader, maar ik zou er in eerste instantie alleen genot in zien.
Ik kan me voorstellen, dat in bepaalde kringen (werk of zo) dit soort dingen niet gewenst zijn en je dus ook eerder kiest voor achterop de tong. Wat de rest betreft ... boeiuhhh wat anderen er van vinden. Zou ik tenminste zo voelen, kan toch niet leven naar de maatstaf van anderen.quote:Op vrijdag 13 april 2007 11:33 schreef Scandalous het volgende:
[..]
Klopt wel wat je zegt, het voordeel van verder naar achteren laten zetten is gewoon dat niemand hem ziet. Niet dat ik een probleem heb met zichtbare piercings in m'n gezicht, obviously, maar ik vind het gewoon zelf irritant als ik iemand zie praten en dat ze constant dat ding eruit hangen, vooral meisjes doen dat. Balletje tussen de tanden doen, steeds die piercing laten zien bij elk woord, hihi geil
![]()
En genot zoals jij zegt was voor mij ook geen reden om hem te nemen, maar ik was toen ook nog maar 18 en was daar totaal niet mee bezig
quote:Op vrijdag 13 april 2007 13:49 schreef BloodyLotte het volgende:
Het is trouwens wel enorm afkicken met een verse tongpiercing als je verliefd bent. Niet zoenen en overige orale bezigheden mogen/kunnen niet. Maar nog even geduld, en uitstellen van kleffen maakt het wel leuker als het weer mag.
Nou... om heel eerlijk te zijn, deel ik je mening nietquote:Op vrijdag 13 april 2007 14:21 schreef Leinonlein het volgende:
Ik kick wel op mannen met een tongpiercing, mijn vriendje heeft een tongweb en hoewel je die op geen mogelijkheid voelt vind ik het super kinky![]()
2 tongen in elkaar verweven ?quote:Op vrijdag 13 april 2007 14:25 schreef MissyMirjaM het volgende:
wat is een tongweb?
Ik kan me dit wel voorstellen, deze gedachtengang. En ook als jij zelf vind dat je te dik er voor werd, dat je dan die navelpiercing weglaat. Doch... wanneer het kriebelt, wrom dan niet gewoon doen? In mijn geval wil ik het afstemmen op mijn vriendin, want als er geen tafel tussen ons in is ... moet het ook nog leuk blijvenquote:Op vrijdag 13 april 2007 14:36 schreef Yoni het volgende:
Oeh als ik dit topic lees begint het soms toch wel weer heeeel erg te kriebelen. Ik wil oooook nog een piercing. Maar ik durf niet meer
Ik heb een navelpiercing gehad, maar die heb ik er uit gehaald toen ik er te dik voor werd. En ik heb een maand twee intieme piercings gehad,. maar die groeiden in no time uit (zonder ontsteking, echt puur afstoting)....
Omdat ik veel te bang ben dat ik weer last er van krijg en ze weer uitgroeien. Het is toen in zo'n razende vaart gegaan dat zelfs mijn piercer echt raar stond te kijken.quote:Op vrijdag 13 april 2007 14:46 schreef PieDobbelJoe het volgende:
[..]
Ik kan me dit wel voorstellen, deze gedachtengang. En ook als jij zelf vind dat je te dik er voor werd, dat je dan die navelpiercing weglaat. Doch... wanneer het kriebelt, wrom dan niet gewoon doen? In mijn geval wil ik het afstemmen op mijn vriendin, want als er geen tafel tussen ons in is ... moet het ook nog leuk blijven![]()
![]()
Nee, natuurlijk niet. Is ook niet nix en dan na een maand ... Nee, kan ik nu helemaal wel goed voorstellen.quote:Op vrijdag 13 april 2007 14:54 schreef Yoni het volgende:
[..]
Omdat ik veel te bang ben dat ik weer last er van krijg en ze weer uitgroeien. Het is toen in zo'n razende vaart gegaan dat zelfs mijn piercer echt raar stond te kijken.
En 200 gulden (toen nog) neerleggen en een maand later met lege.. eh.. handenstaan, is niet grappig
![]()
dat afstoten, had je wel piercings van het goede materiaal?quote:Op vrijdag 13 april 2007 14:54 schreef Yoni het volgende:
[..]
Omdat ik veel te bang ben dat ik weer last er van krijg en ze weer uitgroeien. Het is toen in zo'n razende vaart gegaan dat zelfs mijn piercer echt raar stond te kijken.
En 200 gulden (toen nog) neerleggen en een maand later met lege.. eh.. handenstaan, is niet grappig
![]()
Dat doe ik dan ook niet bepaaldquote:Op vrijdag 13 april 2007 14:10 schreef PieDobbelJoe het volgende:
Wat de rest betreft ... boeiuhhh wat anderen er van vinden. Zou ik tenminste zo voelen, kan toch niet leven naar de maatstaf van anderen.
Materiaal was goed. Achteraf gezien hadden ze misschien iets dieper gemogen, maar op zich zaten ze diep genoeg, hoewel niet dwars er doorheen (dat kon niet). Ik mocht ze overigens wel gratis opnieuw laten zetten hoor, dan zouden ze onder het littekenweefsel komen te zitten en heb je minder risico op uitgroei, maar ik durfde dus niet meerquote:Op vrijdag 13 april 2007 15:05 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
dat afstoten, had je wel piercings van het goede materiaal?
f gebeurt dat gewoon wel vaker?
van surface piercings kan ik me dat wel voorstellen, maar 'gewone' niet eigenlijk..?
Dat had ik ook ja, vooral mijn linker buikspier regeerde op een gegeven moment zelfs op de zalf zo gestressed was mijn lijf. "Is zeker gevoelig daar?"quote:Op donderdag 12 april 2007 20:58 schreef Kyrenna het volgende:
[..]
Ik heb m'n beide enkels laten tatoeëren, en dat was een ergere pijn dan m'n tepelpiercings. Bij m'n tats raakte ik op een gegeven moment de controle over m'n spieren kwijt, ik bleef maar trillen. M'n tepelpiercings deden pijn, erg pijn zelfs, maar ik hield de controle over m'n lijf.
Hoe banger je bent, hoe meer gespannen je bent en hoe meer pijn het dus doet...relax, en laat ze piercen!
*Late reactie.quote:Op maandag 9 april 2007 20:33 schreef BloodyLotte het volgende:
[..]
Een inverse navelpiercing!Ik heb 'm nu 7 maanden en ik ben er nog elke dag blij mee. Succes met de genezing, da's een bitch. En als ik je mag waarschuwen, kijk uit met autogordels die je losklikt (ik pieste zo ongeveer in m'n broek van de pijn toen) en broeksriemen en broekranden.
OT:
Wilde ik zo naar de piercer vandaag voor m'n tongpiercing, is 'ie dicht omdat het Pasen is.Ja, dan maar morgen dus.
quote:Op vrijdag 13 april 2007 17:27 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Eh? Dit dus ja
http://i15.photobucket.com/albums/a378/leinonlein/tongweb.jpg
quote:Op vrijdag 13 april 2007 13:49 schreef BloodyLotte het volgende:
Het is trouwens wel enorm afkicken met een verse tongpiercing als je verliefd bent. Niet zoenen en overige orale bezigheden mogen/kunnen niet. Maar nog even geduld, en uitstellen van kleffen maakt het wel leuker als het weer mag.
Dat rode had ik ook. Bij mij was het de eerste 2 weken zelfs rood/blauw/paars. En die korstjes heb ik ook nog heel soms. Geloof me, 't is het waard.quote:Op vrijdag 13 april 2007 22:26 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
*Late reactie.Ja mooi zijn ze he?
Kheb hem morgen een weeken hij is nog steeds een beetje rood
(Was bij de andere niet zo
) en was net ook nog een beetje korstjeprutachtig spul
. Maar tzal wel goed komen
Bert (Piercer
) zei ook al dat een inverse langere genezingstijdheid dan de gewone.
Zodra het rode ed. weg is, maak ik wel een foto.![]()
Helaas nog nooit een PA IRL mee mogen maken, maar theoretisch lijkt het me mogelijkquote:Op zaterdag 14 april 2007 02:52 schreef PieDobbelJoe het volgende:
[..]
![]()
![]()
Of ... is er een prinsalbert achtergebleven?![]()
idd mooi zo met ringetje!quote:Op zaterdag 14 april 2007 15:29 schreef Dudette1985 het volgende:
Paar dagen geleden een ringetje gekocht voor me conch piercing, staat veel beter als het staafje dat ik er eerst in had vind ik.
foto:
http://img.photobucket.com/albums/v257/rhcpkicksass/oor.jpg
ps: de stretch is nep, ben te schijterig om te beginnen![]()
ik heb het nog nooit gezien, maar denk ook dat een puntje niet handig is. is het gaatje eindelijk genezen, ga jij er een puntje langshalen, grote kans dat het weer open gaat.quote:Op zaterdag 14 april 2007 16:40 schreef Menn0 het volgende:
Hee weet iemand of volgende te verkrijgen is?
Ik zoek in plaats van een bolletje een puntje om plaatsen van mijn piercing wat makkelijker te maken.
Idee is.. bolletje eraf, puntje erop, ring plaatsen, puntje eraf, bolletje terug erop.
Bestaat het en hoe heet het?
illustratie:
[afbeelding]
Nouja, ik heb de piercing zo'n jaar nu,dus genezen is het wel al.quote:Op zaterdag 14 april 2007 16:46 schreef saaw het volgende:
[..]
ik heb het nog nooit gezien, maar denk ook dat een puntje niet handig is. is het gaatje eindelijk genezen, ga jij er een puntje langshalen, grote kans dat het weer open gaat.
als het echt zo moeilijk is om je ringetje in te doen zou ik aanbevelen een beetje vaseline/uierzalf op het eindje te doen, dan gaat het heel soepel!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |