ik ga er nu heen...quote:Op dinsdag 6 februari 2007 08:01 schreef Quinazoline het volgende:
En mijn laatste bericht:
Vervelend Sylvana, hoe gaat het nu met hem?
Ik? Ik heb zit niet op een sport, ook nooit op gezeten.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 15:31 schreef _Boo_ het volgende:
Doe je alleen dat steppen of is het extra naast sporten?
Ja jijquote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:15 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Ik? Ik heb zit niet op een sport, ook nooit op gezeten.![]()
Ik doe altijd m'n mp3-speler op. Ik doe het nu al iets meer dan 3 weken elke dag, 1 of 2 keer en dan per keer een kwartier, 20 minuten of 25 minuten maar dat ligt aan hoe ik me voel. Als ik last van m'n milt krijg stop ik er mee en dan wacht ik even tot het over is of ik stop.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:31 schreef _Boo_ het volgende:
[..]
Ja jijNog n-o-o-i-t op een sport gezeten
Ik vroeg het me af omdat dat steppen thuis me zo saai lijkt, bovendien is het nogal eenzijdig.
Maar doe je af en toe eens een paar minuten of sta je drie keer per week een uur lang dat op dat ding
Ik heb een paar topics geleden gemeld dat het het snelst gaat als men even een PM-etje stuurt.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 08:01 schreef Quinazoline het volgende:
Volgens mij moet Troel de mensen die zich net hebben aangemeld nog overzetten van de dieetclub naar het slank topic. Dat moet met de hand gebeuren, dus jullie moeten even wachten tot Troel online is geweest.
thnx en mn vader heeft weer een hersenbloeding gehadquote:Op dinsdag 6 februari 2007 19:55 schreef KingKullWarriorKing het volgende:
Sterkte ook al weet ik niet wat er aan de hand is
vervelend!! ik heb er niet veel verstand van, maar wordt hij weer beter of.. ?quote:Op dinsdag 6 februari 2007 19:59 schreef Sylvana het volgende:
[..]
thnx en mn vader heeft weer een hersenbloeding gehad
geen idee, hij heeft tig jaar geleden al een paar keer hersenbloeding gehad waardoor hij aan linkerkant van zijn lichaam verlamd is, nu rechterkant er ook bij en hij kan niet meer praten en ook heel slecht eten/drinken, dus tis echt helemaal mis nu en tis maar afwachten of het verbetert, of nog erger wordt ( als hij nog meer bloedingen krijgt bijvoorbeeld)quote:Op dinsdag 6 februari 2007 20:00 schreef KingKullWarriorKing het volgende:
[..]
vervelend!! ik heb er niet veel verstand van, maar wordt hij weer beter of.. ?
Tuurlijkquote:Op dinsdag 6 februari 2007 22:35 schreef Sylvana het volgende:
Thrilled, wil je wat meer over de powerplate vertellen, want bij mij in de sportschool hebben ze ze ook nu en ben er erg benieuwd naar
Even denken hoor,quote:Op dinsdag 6 februari 2007 22:46 schreef Sylvana het volgende:
klinkt goed, ik had idd ook het idee nl dat het gewoon zo'n tellsell aparaat is, maar nou toch maar es afspraak maken ervoor
wat voor houdingen (oefeningen?) moest je bijvoorbeeld doen dan?
Tis niet saaiquote:Op dinsdag 6 februari 2007 22:47 schreef conleche het volgende:
Het gaat goed met lijnen, eet heel gezond en heb een ongelofelijke zware step/intervaltraining gedaan vandaag. Morgen moet ik op visite bij een jarige moeder, dus dat wordt de eerste hindernis; nee zeggen tegen taart en ander lekkers. Bij ons op de sportschool hebben ze ook van die powerplates, heb er ook nog niet opgestaan, misschien toch maar eens proberen, 't lijkt me wat saai of valt dat mee?
Wij deden wel push-ups tijdens het trillen, maar je kan ook gewoon je armen stilhouden en in 1 houding blijven staan (niet je armen strekken, maar in een knik/ gebogen houden)quote:Op dinsdag 6 februari 2007 22:55 schreef Sylvana het volgende:
klinkt goed thrilled die oefeningen, alleen dat push-ups kan ik al niet eens gewoon op de grond, dus laat staan op een powerplate
maar rest klinkt wel als te doen
het zal er vast heel leuk uitzien maar is niet de bedoelingquote:Op dinsdag 6 februari 2007 22:58 schreef Sylvana het volgende:
gewoon op zijn hondjes staan kan ik wel
dan sla ik die oefening ook maar overquote:Op dinsdag 6 februari 2007 23:26 schreef Thrilled het volgende:
[..]
het zal er vast heel leuk uitzien maar is niet de bedoeling![]()
knieën van de grond en benen gestrekt
Oh ik hoop voor je dat je dan een keus hebtquote:Op dinsdag 6 februari 2007 23:33 schreef Sylvana het volgende:
[..]
dan sla ik die oefening ook maar over
Er zijn altijd wel koekjes of iets open en de verleiding is te groot.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 23:44 schreef Miss_S het volgende:
ik snoep nu al een paar jaar niet meer dus heb ook geen zin meer in zoiets
wel eet ik vaak crackers of yoghurt in de avond
waarom probeer je dat niet?
Woon je nog thuis? Zorgen dat het niet in huis is, of niet naar op zoek gaanquote:Op dinsdag 6 februari 2007 23:49 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Er zijn altijd wel koekjes of iets open en de verleiding is te groot.Maar goed ik zal het eens proberen.
![]()
het is ook niet makkelijk maar je kan het inderdaad op zijn minst proberenquote:Op dinsdag 6 februari 2007 23:49 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Er zijn altijd wel koekjes of iets open en de verleiding is te groot.Maar goed ik zal het eens proberen.
![]()
Ik heb dat soort dingen bijna nooit in huis. Dat is echt de enige manier als je een zoetekauw bent. Maar ik zie dat je in 1988 bent geboren dus misschien woon je nog thuis? Snel op kamers dan maar!quote:Op dinsdag 6 februari 2007 23:39 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Ik heb net als gisteravond weer 2 keer vla, 3 chocolade koekjes en 1 stroopwafel gegeten.Hebben jullie dat ook dat je 's avonds altijd zo'n zin om te snoepen hebt?
M'n moeder maakt altijd koekjes open, ik doe het zelf niet.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 23:50 schreef Thrilled het volgende:
[..]
Woon je nog thuis? Zorgen dat het niet in huis is, of niet naar op zoek gaanwat er niet is, komt er niet aan, wat er niet aan komt, hoeft er ook niet af
© > Slanky
Oh lekker danquote:Op dinsdag 6 februari 2007 23:50 schreef Miss_S het volgende:
[..]
het is ook niet makkelijk maar je kan het inderdaad op zijn minst proberen
dat water vult kwam ik vandaag wel achter had vanaf 10 uur tot 4 uur niets gegeten en had ook geen honger
had het nogal druk en was dus vergeten te eten
"Nee" zeggenquote:Op dinsdag 6 februari 2007 23:51 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
M'n moeder maakt altijd koekjes open, ik doe het zelf niet.En de trommel staat altijd op tafel.
of je ouders heropvoedenquote:Op dinsdag 6 februari 2007 23:51 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik heb dat soort dingen bijna nooit in huis. Dat is echt de enige manier als je een zoetekauw bent. Maar ik zie dat je in 1988 bent geboren dus misschien woon je nog thuis? Snel op kamers dan maar!
Sorry, heb ik niet gezien!quote:Op dinsdag 6 februari 2007 18:51 schreef Troel het volgende:
Ik heb een paar topics geleden gemeld dat het het snelst gaat als men even een PM-etje stuurt.
Nou, ik ben blij dat ik het huis uit ben, want mijn ouders hadden altijd ladingen snoep en chips in huis. En heropvoeden was/is eigenlijk niet nodig, want ze hebben zelf de discipline om dan ook maar 1 koekje te nemen en de rest weg te leggenquote:Op dinsdag 6 februari 2007 23:53 schreef Miss_S het volgende:
of je ouders heropvoeden
met resultaat dat mijn ouders ook 30+ kilos kwijt zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |