Ik bedoelde dat Konijn het niet letterlijk bedoelde dat hij die hipster te heet gewassen heeft. Hij heeft kennelijk ergens toch zo'n hipster op kunnen duikelenquote:Op maandag 12 februari 2007 18:35 schreef christiano het volgende:
nee hoor ik ben gewoon christiano, maar ik zeg gewoon hoe ik erover denk, en de hipsters die ik verkoop, hebben allemaal een herenmodel![]()
MOet ik hiervoor helemaal naar Roermondquote:Op maandag 12 februari 2007 19:11 schreef Nikonnijntje het volgende:
Te koop…(bij mij)…deze heb ik toevallig in de opruiming gevonden. S’olivier winkel in het Outlet Centre in Roermond(L).
Is eigenlijk de eerste keer dat ik zo’n extreme mannenhipster ben tegengekomen.
Deze is maat M/5…! (eerlijk waar)
Ik denk dat ik Christiano gelijk moet geven. Hipster’s voor mannen zijn qua model toch iets anders dan voor vrouwen.
Op 90 graden wassen bedoelde ik ook niet zo letterlijk…maar die Solivier lijkt net een ‘normale’hipster te zijn geweest die te heet is gewassen. Dus als je een dergelijk model wilt zou je hem mischien zo proberen te wassen.
Maar ja….raar of niet… lekker is het in sommige gevallen wel…dus de speurtoch gaat verder…
[afbeelding]
[afbeelding]
{btw. dit zijn plaatjes die ik op inet gevonden hebt...}
Ja, in Eindhoven en Roermond dusquote:Op donderdag 15 februari 2007 23:00 schreef christiano het volgende:
en BB, had je al wat gevonden?
Ik moest even lachen toen ik het in één keer las.quote:
en hoe zitten ze?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 14:57 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Ja, in Eindhoven en Roermond dus![]()
![]()
Nee, gekke jongen, ik bedoel dus dat dat tot nu de enige plaatsen zijn waar die dingen te vinden zijn en dat ik het wel erg ver vind. Bovendien draag ik toch bijna nooti ndergoed, dus haast heeft het nietquote:
die vind ik ook wle mooi, maar meestal wel erg prijzigquote:Op zondag 11 februari 2007 12:51 schreef Nikonnijntje het volgende:
Tuurlijk zijn er Hipsters voor mannen...
Sloggi heeft ze, HOM, SoHo (V&D)
HOM
[afbeelding]
SLOGGI
[afbeelding]
Ik snap niet waarom het niet zou kunnen? Gewoon een boxer zonder pijpjes...
Heb je die 'normale' strakek boxers of deze:quote:Op zaterdag 17 februari 2007 13:18 schreef OFfSprngr het volgende:
Ik dacht het gewoon een soort strakke boxers waren, maar goed, ik draag die dingen, ze zitten heerlijk, gewoon een bak van de zeeman doorzoeken, toevallig vond ik er een hoop in Spanje, die heb ik toen gelijk allemaal gekocht (stuk of 10).
Als je goed zoekt bij cheapo winkels kun je dat soort shorts makkelijk vinden.
Hoewel dit toch iest meer stringachtig is, heeft het wel iets geilsquote:Op zaterdag 17 februari 2007 20:06 schreef tessie het volgende:
http://www.orion-men.de/e(...)uct/View/02907770000
Dit is dan een duitse site, maar de meeste nederlandse sexshops verkopen dit merk.
Voor de duidelijkheid: dat stringbroekje is leuk, maar dat was eigenlijk niet de reden voor de topic. Het meot gewoon zijn zoals dat tijgerbroekje, maar dan 'half in je reet' om het maar plat te zeggenquote:Op maandag 19 februari 2007 11:40 schreef tessie het volgende:
Dat roze panter broekje heb ik hier ook liggen (in de winkel waar ik werk) en ik heb ff gekeken, maar die heeft niet zo'n string achterkant.
Maar zoals ik al zei, deze kleding kan je in de meeste (wat beter gesorteerde) sexshops kopen, en dan hoef je dus geen verzendkosten te betalen.
quote:Op maandag 19 februari 2007 19:46 schreef Nikonnijntje het volgende:
Is deze wel goedgekeurd? BB_Koning?
of
![]()
[afbeelding]
Wacht eens, is dat jouw kontje en die in het blauw ookquote:Op dinsdag 20 februari 2007 08:45 schreef undies het volgende:
dat de kont niet lekker uitkomt, komt waarschijnlijk doordat het broekje iets te groot is hihi
Jep, dat is mquote:Op dinsdag 20 februari 2007 11:40 schreef tessie het volgende:
Ok, nog een poging danMet plaatjes van de achterkant ook.
http://www.oriononlinesho(...)ame=herren%20hipster
Nee, het is geen vermogen, maar vergeleken met 'normaal' ondergoed is het duurquote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:46 schreef tessie het volgende:
19,95 is toch niet zo duur?![]()
Ik vind die wite met die diamantjes trouwens ook errug leuk...DIe hebben ze ook nog in het zwart, nog beter
![]()
Nee, daar heb ik het eigendomsrecht op!quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:45 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Wacht eens, is dat jouw kontje en die in het blauw ook![]()
![]()
Niet jouw kontje, wel eigendomsrechtquote:Op dinsdag 20 februari 2007 18:06 schreef Nikonnijntje het volgende:
[..]
Nee, daar heb ik het eigendomsrecht op!
Maar begin nu wel nieuwsgierig te worden naar jouw kontje in een mooie heren hipster (zoals jij die bedoeld!)....![]()
Wauw! lkker kontje dan....quote:(For your information, ik heb een bolle kont, jep, dat krijg je door veel squatten. Dat is de reden dak een gewone boxer niks vindt, want mn bovenbenen zijn ook breed (gespierd) en die pijpen zitten dus strak )
Die ministrings vind ik wel interessant of die jockstrapdinges.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 20:16 schreef Nikonnijntje het volgende:
[..]
Wauw! lkker kontje dan....![]()
Moet je wel oppassen dat de hipster niet te strak zit want anders kruipt dat helemaal naar boven en vallen die 2 helften als het ware er doorheen....(kun je net zo goed een string dragen)
Gekke homo, tochquote:Op dinsdag 20 februari 2007 21:55 schreef Nikonnijntje het volgende:
GADVERDAMME!!! ministrings.....da's in mijn ogen wel het meest foute wat een man of jongen kan aantrekken...zoooo klef.
Een string voor een jongen kan supermooi zijn maar moet dan wel wat 'stof' hebben! Geen touwtjes
En ja een Jockstrap...als een jongen die aanheeft wil die voor mij maar 1 ding....
Laten we eerst maar eens een hipster voor je vinden....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |