wat ik zo op Partyflock zie, zijn er veel kleine jumpstyle feestjes...quote:Op donderdag 15 februari 2007 15:28 schreef CrustyClown het volgende:
Ben toch wel jalours op jullie. Ik de buurt waar ik vandaan kom (omg Bergen op Zoom) zijn nooit echt goede clubs te vinden... Laat staan Dj's die optreden. Laatste was geloof ik showtek in de zalinaz...
Zeker weten aanwezig...!!quote:Op donderdag 15 februari 2007 12:07 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
nog mensen naar 1e live-optreden van Noisecontrollers???volgende week zaterdag bij New York in Hengelo
Hehequote:Op donderdag 15 februari 2007 15:11 schreef miss.cutie4you het volgende:
[..]
Omdat het dan WEL gezellie is bij NY!!![]()
Nee, maar ook vanuit jongere jaren ben ik nooit naar NY gegaan....dus ik heb niets geen binding met die tent....=>Was altijd in Zak te vinden.
Ja jumpstyle, maar ben niet zo een jumpstyle fanaatquote:Op donderdag 15 februari 2007 15:34 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
wat ik zo op Partyflock zie, zijn er veel kleine jumpstyle feestjes...
hmmm jah...maar die zijn er dus bijna niet bij jou in de buurtquote:Op vrijdag 16 februari 2007 08:37 schreef CrustyClown het volgende:
[..]
Ja jumpstyle, maar ben niet zo een jumpstyle fanaat. Maar idd jumpstyle is er erg 'hot'. Maar geef mij maar liever een lekker hardstyle feestje
moet je Radstake niet vergeten (dat is bij mij in de buurt dan, Gelderland inquote:Op vrijdag 16 februari 2007 10:18 schreef hardstyle_babbels het volgende:
Hier heb je toch wel lucky, zak, index, NY, Dieka... Bij elke komt toch 1 keer in de maand wel een mooie hardstyle act...![]()
In Tilburg is af en toe wel iets te doen als je dat niet te ver vindt.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 08:37 schreef CrustyClown het volgende:
[..]
Ja jumpstyle, maar ben niet zo een jumpstyle fanaat. Maar idd jumpstyle is er erg 'hot'. Maar geef mij maar liever een lekker hardstyle feestje
I Know Euphoria etc, maar dat is ook niet elke week. Maar in Bergen wilde ze graag een groot entertainment palijs bouwen. Waar je kon bowlen, feesten, zwemmen, een bios bla bla bla. Maar als je zelf uit de streek komt weet je dat het alleen maar onzin is en nooit zal gebeuren. Maar verder is het niet zo een grote ramp hoor. Vermaak me altijd wel op de "grotere" feestjes. Voorlopig staan euphoria, hardbass en Inqontrol in de agenda voor de komende tijdquote:Op vrijdag 16 februari 2007 11:50 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
In Tilburg is af en toe wel iets te doen als je dat niet te ver vindt.
Tilburg!!quote:Op vrijdag 16 februari 2007 11:50 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
In Tilburg is af en toe wel iets te doen als je dat niet te ver vindt.
Soms zijn er ook special nights in de Zino en Blitz. Volgens mij is deze week Hardcore D-Day bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 12:03 schreef CrustyClown het volgende:
[..]
I Know Euphoria etc, maar dat is ook niet elke week. Maar in Bergen wilde ze graag een groot entertainment palijs bouwen. Waar je kon bowlen, feesten, zwemmen, een bios bla bla bla. Maar als je zelf uit de streek komt weet je dat het alleen maar onzin is en nooit zal gebeuren. Maar verder is het niet zo een grote ramp hoor. Vermaak me altijd wel op de "grotere" feestjes. Voorlopig staan euphoria, hardbass en Inqontrol in de agenda voor de komende tijd
Zoals aanstaand weekendquote:Op vrijdag 16 februari 2007 12:19 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Soms zijn er ook special nights in de Zino en Blitz. Volgens mij is deze week Hardcore D-Day bijvoorbeeld.
Leuke regio qua uitgaansgelegenheden bij jullie jaquote:Op vrijdag 16 februari 2007 10:18 schreef hardstyle_babbels het volgende:
Hier heb je toch wel lucky, zak, index, NY, Dieka... Bij elke komt toch 1 keer in de maand wel een mooie hardstyle act...![]()
Geen ny dus, of is dat smiddags?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 18:32 schreef ReMcOrE het volgende:
vanavond carnaval vieren, misschien morgen naar Zany bij Achterhoek Arena
JAAHHHH heb je um....?!quote:Op zaterdag 17 februari 2007 12:05 schreef mstx het volgende:
Sex in the morning, sex at night. Sex in the afternoon is allright.
PM.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 13:03 schreef hardstyle_babbels het volgende:
[..]
JAAHHHH heb je um....?!![]()
Heb je misschien een link?!
En nu heb ik dat deuntje al de hele dag in m'n hoofd!quote:Op zaterdag 17 februari 2007 12:05 schreef mstx het volgende:
Sex in the morning, sex at night. Sex in the afternoon is allright.
Heheh die vocal blijft ook hangen, 1 van de redenen dat ik hem naar een avondje zak (activator) heb onthouden...quote:Op zaterdag 17 februari 2007 16:27 schreef mstx het volgende:
[..]
PM.
[..]
En nu heb ik dat deuntje al de hele dag in m'n hoofd!
Oke ja, maar meer ook niet moet ik zeggen.....quote:Op zaterdag 17 februari 2007 18:09 schreef hardstyle_babbels het volgende:
[..]
Heheh die vocal blijft ook hangen, 1 van de redenen dat ik hem naar een avondje zak (activator) heb onthouden...
Alle tracks op die vinyl klinken wel oke trouwens!!
idd nette setquote:Op zaterdag 17 februari 2007 19:00 schreef Boy_Snakeye het volgende:
alpha_twins_-_club_fresh_hardhouse_(fresh_fm)-fm-14-02-2007.mp3
wat een lekkere set
Dat NC t-shirt moet ik ook ooit nog eens kopen.quote:Op zondag 18 februari 2007 14:31 schreef ReMcOrE het volgende:
gisteren naar Zany @ Achterhoek Arena:
[afbeelding]
ik met Zany:
[afbeelding]
echt niet gezond, was zoop hij veelmaar hij ging wel steeds beter draaien, allemaal dikke platen, allemaal nieuwe zooi, mooi ff meespieken in de booth hoe al die nummers heten
![]()
nee, dat heb ik weer niet gevraagd...maar hij was ook druk met lullen en bier drinkenquote:Op zondag 18 februari 2007 16:55 schreef CrustyClown het volgende:
Heb je ook gevraagd wanneer hij eens even een Fok meet gaat regelen en gaat draaine
Doet het hier nietquote:Op maandag 19 februari 2007 14:48 schreef warezguy05 het volgende:
eergister setje opgenomen linkje voor de geïnteresseerden
01. Cruz & The White – Technology
02. NuWave - From Heaven
03. Blutonium Boy - Brainshooter
04. Dr Willis & Scott Alert - Go Away (Kamui rmx)
05. DJ Dean - Ballanation (E.D.T. rmx)
06. Stardust - Sound Of Vintage
07. Dana - Catch My Drift (Rave rmx)
08. Romeo Must Die - Inferno
09. Showtek - Choruz
10. The Kgb’s - Fahrenheit (Technoboy rmx)
11. Temper Temper - To Be As One
12. Coone - Chosen One (Brennan Heart rmx)
idd een oldie, maar niet slechtquote:Op maandag 19 februari 2007 23:06 schreef Tomhoog het volgende:
Kennen jullie deze nog nog nog!
The Masochist - Killing scum 2005 remix
PMmetje met de links: is dat een mogelijkheid ?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:04 schreef ReMcOrE het volgende:
Noisecontrollers - Gremlins
Noisecontrollers - You Don't Own Me
Noisecontrollers - Against All Odd's
Pau DJ - Addicted 2 Da Bazzline (Newstyle Version)
Noisecontrollers heb ik zelf helaas niet (alleen gehoord...) en kameraad mag ze niet doorsturen van hunquote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:58 schreef Koepert het volgende:
[..]
PMmetje met de links: is dat een mogelijkheid ?(voornamelijk voor Pau DJ, maar Noisecontrollers roeleren dusdanig dat die ook aantrekkelijk lijken
)
ja dat weet ikquote:Op dinsdag 20 februari 2007 00:46 schreef warezguy05 het volgende:
het is een .rar file he.. uitpakken eerst m.b.v. winrar (winzip)
So I Noticed, Gracias und so weiter..quote:
quote:Sluiting dreigt voor Outland
PRINS ALEXANDER - Justitie dreigt discotheek Outland aan de Prins Alexanderlaan in Prins Alexander te sluiten als nog een keer geluidsoverlast optreedt. Voor overschrijdingen van het geluidsniveau in oktober 2005 en april 2006 eiste de aanklager gisteren bij de economische politierechter de voorwaardelijke sluiting van een maand van de disco.
Daarnaast wilde hij een boete van 5.000 euro. Uitspraak op 5 Maart.
Goede mix btw =]quote:Op maandag 19 februari 2007 14:48 schreef warezguy05 het volgende:
eergister setje opgenomen linkje voor de geïnteresseerden
01. Cruz & The White – Technology
02. NuWave - From Heaven
03. Blutonium Boy - Brainshooter
04. Dr Willis & Scott Alert - Go Away (Kamui rmx)
05. DJ Dean - Ballanation (E.D.T. rmx)
06. Stardust - Sound Of Vintage
07. Dana - Catch My Drift (Rave rmx)
08. Romeo Must Die - Inferno
09. Showtek - Choruz
10. The Kgb’s - Fahrenheit (Technoboy rmx)
11. Temper Temper - To Be As One
12. Coone - Chosen One (Brennan Heart rmx)
dat lijkt me idd flink balen als die dicht moet, zo te zien zijn er heel wat goede feestjes daarquote:
thanksquote:Op woensdag 21 februari 2007 00:37 schreef NrSiX het volgende:
[..]
Goede mix btw =]Alleen de overgang @ 52:39 klinkt niet helemaal lekker.
Consider it done...quote:Op woensdag 21 februari 2007 19:17 schreef ReMcOrE het volgende:
kijk hier ook even: Favoriete / Beste hardstyle-track van 2006...
mooie foto'squote:Op donderdag 22 februari 2007 16:56 schreef Sethje het volgende:
Zooo dat was carnaval en het was weer megavet.
3 outdoor parties gehad ( http://partyflock.nl/party/83823.html , http://partyflock.nl/party/71979.html , http://partyflock.nl/party/71980.html) en het was echt gewoon genieten. We hadden een heerlijke set op de wagen. 18 Funktion 1 kasten. Maandag en Dinsdag vanwege die outdoor feestjes van 16 kasten 1 wand gemaakt, echt heerlijk al die decibellen. Ik draaide zelf met 2 pioneers cdj1000 wat ook een genot opzich is.
http://partyflock.nl/album/76518/566523.html
http://www.123video.nl/playvideo.asp?MovieID=18587
http://www.123video.nl/playvideo.asp?MovieID=18753
In de optochten draaide ik wel canravalskrakers, en meezingers. Maar voor de kroegen met de jeugd, en op maandag en dinsdag veelal jump/hardstyle en soms opbouw naar hardcore. Die boxen hebben hun werk wel gedaan hoor, het ging gewoon zo hard, zie je heel dat plein springen op jou beats zeg maar, heerlijk gevoelquote:Op donderdag 22 februari 2007 17:14 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
mooie foto'sen nog beter filmpjes
heb je de hele tijd hardstyle enzo gedraaid dan? want dan zet je die boxen echt aan het werk
had ff EDIT gedaan met een vraagje, zie mijn post boven de jouwequote:Op donderdag 22 februari 2007 17:23 schreef Sethje het volgende:
[..]
In de optochten draaide ik wel canravalskrakers, en meezingers. Maar voor de kroegen met de jeugd, en op maandag en dinsdag veelal jump/hardstyle en soms opbouw naar hardcore. Die boxen hebben hun werk wel gedaan hoor, het ging gewoon zo hard, zie je heel dat plein springen op jou beats zeg maar, heerlijk gevoel![]()
Ja het is bij ons zeg maar een wedstrijd wie het hardste gaat tussen de groepen en wij winnen haast altijdquote:Op donderdag 22 februari 2007 17:26 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
had ff EDIT gedaan met een vraagje, zie mijn post boven de jouweik las 170 dB, dat is echt veel gek, dat is mie blazen
quote:Op donderdag 22 februari 2007 17:33 schreef Sethje het volgende:
[..]
Ja het is bij ons zeg maar een wedstrijd wie het hardste gaat tussen de groepen en wij winnen haast altijd
Nummer is The Last Time van Binum
[A1] Major Bryce & Eddy Kin - Spiderquote:Op donderdag 22 februari 2007 17:35 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]en nog een vraagje: nummer dat je vanaf 1:25 hoort in het 2e filmpje
wederomquote:Op donderdag 22 februari 2007 17:38 schreef Sethje het volgende:
[..]
[A1] Major Bryce & Eddy Kin - Spider
Maar ja het is dus heel de dag deze muziek zo'n beetje, het is een soort FFWD in het klein.
er staat nog niks in de agenda bij hun...quote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:24 schreef De_Ananas het volgende:
Is er 14/15/16 april iets te doen in de Zak? Dan ben ik in Enschede
quote:Op vrijdag 23 februari 2007 02:40 schreef NrSiX het volgende:
Nog mensen die 10 Maart naar Speedcity (Zak!) gaan?
Ofcourse; Zak is altijd goed op zaterdag!!quote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:24 schreef De_Ananas het volgende:
Is er 14/15/16 april iets te doen in de Zak? Dan ben ik in Enschede
Al zenuwachtig voor zaterdag, warez?quote:Op woensdag 21 februari 2007 18:57 schreef warezguy05 het volgende:
[..]
thanksdie overgang op 53.39 bedoel je? ja kan altijd wat strakker, maar op zich vind ik hem niet heel erg storend
Wat had ik daar graag bij willen zijnquote:Op donderdag 22 februari 2007 16:56 schreef Sethje het volgende:
Zooo dat was carnaval en het was weer megavet.
3 outdoor parties gehad ( http://partyflock.nl/party/83823.html , http://partyflock.nl/party/71979.html , http://partyflock.nl/party/71980.html) en het was echt gewoon genieten. We hadden een heerlijke set op de wagen. 18 Funktion 1 kasten. Maandag en Dinsdag vanwege die outdoor feestjes van 16 kasten 1 wand gemaakt, echt heerlijk al die decibellen. Ik draaide zelf met 2 pioneers cdj1000 wat ook een genot opzich is.
http://partyflock.nl/album/76518/566523.html
http://www.123video.nl/playvideo.asp?MovieID=18587
http://www.123video.nl/playvideo.asp?MovieID=18753
Mooiquote:
Why not?????quote:Op vrijdag 23 februari 2007 14:33 schreef De_Ananas het volgende:
Ja godver dat kan ik dus niet halen
Naja, ik heb geen fiets/auto ofzo ter beschikking in Enschedequote:
quote:Op vrijdag 23 februari 2007 18:14 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Naja, ik heb geen fiets/auto ofzo ter beschikking in Enschede![]()
Of er moet een bus ofzo rijden daarheen en ook 1tje terug![]()
Bus vertrekt geloof ik om 5 uur? Weet ik niet zeker maar dat hoor je wel als je de bus ingaatquote:Jullie kwamen het afgelopen jaar massaal met de bus vanuit Hengelo, Oldenzaal, etc. naar onze locatie.
Brookhuis Oldenzaal gaat nu samen met WaarGaanWeUit.nl ook vanuit Almelo én Enschede élke zaterdag op Megaclub ZAK rijden. En nog steeds supervoordelig!!
Voor twaalf euries wordt je gebracht, gehaald en loop je zo naar binnen bij ZAK voor een altijd fantastische nacht...
Plaats: Enschede
Opstappunt: Holland Casino
Tijd: 23:40
nog niet, maar dat zal vast nog wel komen morgenavondquote:Op vrijdag 23 februari 2007 12:42 schreef SuperUli het volgende:
[..]
Al zenuwachtig voor zaterdag, warez?.
Ik kom zeker ff langsdroppen omdat ik dan net binnen kom, dus ff kijkje nemenquote:Op vrijdag 23 februari 2007 22:13 schreef warezguy05 het volgende:
[..]
nog niet, maar dat zal vast nog wel komen morgenavond
waar kan ik je aan herkennen?quote:Op zaterdag 24 februari 2007 13:49 schreef hardstyle_babbels het volgende:
Ja heel veel succes kerel!![]()
en schiet een paar mooie plaatjes voor ons!![]()
Ik heb btw ook gekozen voor noisecontrollers!![]()
Uhm nog geen idee eigenlijk, ben met een hele grote groep lawaaimakers, hehe!quote:Op zaterdag 24 februari 2007 19:00 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
waar kan ik je aan herkennen?mij kun je herkennen aan een zwart Noisecontrollers-shirt
ik neem telefoon mee, dus paar mooie foto's+filmpjes komen er wel
ik sta de hele tijd voor de DJ-boothquote:Op zaterdag 24 februari 2007 20:32 schreef hardstyle_babbels het volgende:
[..]
Uhm nog geen idee eigenlijk, ben met een hele grote groep lawaaimakers, hehe!![]()
Denk een witte longsleeve met een gewoon t-shirt erover...
Njah we zullen zien dan... Denk dat het wel superdruk is vanavond...quote:Op zaterdag 24 februari 2007 20:35 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
ik sta de hele tijd voor de DJ-boothen dus met dat shirt aan, dan moet te herkennen zijn
owja, ik sta ook nog naast iemand met een Noisecontrollers-hemdje
ik ben nu ook de BOBquote:Op zaterdag 24 februari 2007 21:25 schreef hardstyle_babbels het volgende:
[..]
Njah we zullen zien dan... Denk dat het wel superdruk is vanavond...
en eigenlijk baal ik een beetje dat ik vanavond de bob ben...!
![]()
Helemaal nu er gister ook nog eens 13 auto's in het centrum van Hengelo zijn afgebrand ofzo!![]()
hoe was het feest dan, hoorde heel veel verschillende reacties, ook best wel negatieve?! bijvoorbeeld van de lange rijen overal en dat er zalen waren die niet doorgingen enzo...quote:Op zondag 25 februari 2007 08:00 schreef warezguy05 het volgende:
ik stond gvd voor n lege zaal te draaien
maar t ging wel aardig
iddquote:Op zondag 25 februari 2007 12:04 schreef PartyAnimal87 het volgende:
Ach op zich kun je dat wel verwachten op zo'n groot feest met die namen.
Maar hé, een ervaring rijker en 't staat wel vet op je CV
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |