Dankje, maar voor dit tijdstip is het wel heel stoer toch?quote:Op zaterdag 3 februari 2007 04:53 schreef BliksemSchigt het volgende:
FiPo in een slowchat.
Schouderklopje voor Ambro hoor.
Man, op elk moment van de dag is het uberstoer.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 04:55 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Dankje, maar voor dit tijdstip is het wel heel stoer toch?
Mooiquote:Op zaterdag 3 februari 2007 04:56 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Man, op elk moment van de dag is het uberstoer.
Ik kan niet eens meer basketballen.quote:
Zout geeft een heel ander beeld. Newbie.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 05:24 schreef BliksemSchigt het volgende:
Oftewel, je hebt leuk gespeeld met suiker en zout.
Zat bij de prijs in.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 05:28 schreef BliksemSchigt het volgende:.
Het is wel echt zo typisch Amerikaans he; grote garagedeur, basket aan de voorkant.
Ik ben met niks begonnen hier hoor.quote:
Volkert is ontsnapt?quote:Op zaterdag 3 februari 2007 06:14 schreef BliksemSchigt het volgende:.
Oe, ambulance en brandweer in de straat.
quote:
Ik moet zo op school zijn om een proef uit te voeren voor m'n profielwerkstuk... (Misbruik maken van de open dag.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 08:36 schreef appelsientje het volgende:
[..]goede morgen, jij bent ook al vroeg wakker
Hehe slimquote:Op zaterdag 3 februari 2007 08:39 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
[..]
Ik moet zo op school zijn om een proef uit te voeren voor m'n profielwerkstuk... (Misbruik maken van de open dag.)
Wat ga je doen dan?quote:Op zaterdag 3 februari 2007 08:42 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
Nou, is redelijk geforceerd. Proefje kan ook wel langer duren dan de 2 uur die ik maximaal zou hebben op een normale schooldag.
Nee, met spoelen, weerstanden, condensatoren en nog wel wat van dat soort dingen werken.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 08:44 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Wat ga je doen dan?
een waterbom maken
Hey dat is mijn oud vakgebiedquote:Op zaterdag 3 februari 2007 08:46 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
[..]
Nee, met spoelen, weerstanden, condensatoren en nog wel wat van dat soort dingen werken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |