Ah zoquote:Op woensdag 7 maart 2007 23:48 schreef De_Brok het volgende:
Concept2 is toch gewoon een merk...
Dat ze ook palen leveren maakt niet dat concept 2 opeens alleen zou staan voor palen :s
Hangt ervanaf wat je in de loods hebt hangen, wij overwegend C2, in fact we hebben zelfs maar 1 set van die roze croker dingen, speciaal voor de zware mannenquote:Op donderdag 8 maart 2007 22:08 schreef Hi_flyer het volgende:
[..]
Ah zo![]()
Bij 95% van de roeiers zal bij het woord concept2 toch echt als eerste een ergometer door het hoofd schieten.
Ennuhh, het zijn gewoon palen he!
Asopos is nog niet afgebrand, jullie laten het toch niet over je kant gaan??quote:Op donderdag 8 maart 2007 23:39 schreef WanEnOonlie het volgende:
Kutknorren
Nee, hij is slechts mijn suikeroom.quote:Op donderdag 8 maart 2007 23:45 schreef cryforhelp het volgende:
[..]
Hangt ervanaf wat je in de loods hebt hangen, wij overwegend C2, in fact we hebben zelfs maar 1 set van die roze croker dingen, speciaal voor de zware mannen![]()
Wan, ben jij eigenlijk familie van Rob?
Geloof me, dat maak je liever niet mee.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 02:28 schreef Sjobber het volgende:
...alle aanwezige Phocanen het haemellied te horen zingen bij de prijsuitreiking!
Waarom neem je dan ook pannen mee naar een roeiwedstrijd?quote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:12 schreef Sjobber het volgende:
Op de heenweg al verkeerd gereden, 30 mins vertraging. Toen nog 2 maal met pannen aan de kant van de weg gestaan...
Maar die winnende Euros boot die zul je er niet meer zo snel af kunnen palen. Het is namelijk een instapbootje. Een aantal mensen (oud wedstrijd roeiers) fixen af en toe even een bootje bij elkaar, zoals dit dus en voor de Head weer. Ook op de gyas hunze trouwens, maar toen weer met geheel andere mensen erin.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:12 schreef Sjobber het volgende:
Bagger alleen dat je aan het eind van de dag dan net 2 tiende achter de winnaar (van het H4+ veld) eindigd, wat meteen je hele dag verziekt omdat je gaat denken: wat áls ik nou net die ene haal wat meer kracht had geleverd...
Volgende wedstrijd duurt nog wel ff jammer genoeg. Maar oew, wat gaan we Euros dan dr is ff zooooo hard afpalen in een boord aan boord race![]()
Met dat probleem zit ik ook, ben 1.93 lang, 16 jaar ( oke het is nog geen licht / zwaar roeien, maar toch binnen kort wel ( roei nu J18 veld ) en weeg 73 kgquote:Op maandag 12 maart 2007 16:06 schreef WanEnOonlie het volgende:
75 kg, en nee ik hoef niet veel af te vallen, 200 gram ofzo nog, maar licht roeien is voor iemand van 1.90 lang niet echt makkelijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |