Als iemand een leuke weet?quote:
Stel het maar voor bij Mess ofzoquote:Op donderdag 1 februari 2007 18:01 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
De pitbull pakt de kakkerlakken oid?
Laat maar, daar is 'ie te slecht voor.quote:Op donderdag 1 februari 2007 18:03 schreef stefmans het volgende:
[..]
Stel het maar voor bij Mess ofzo![]()
quote:Op donderdag 1 februari 2007 18:08 schreef jna het volgende:
Wel slim van die Donald dat ie z'n opleiding afmaakt![]()
Haha, dat zal wel niet meer lukkenquote:Op donderdag 1 februari 2007 18:17 schreef ericajax het volgende:
zoek nog een kaartje voor 409/410, dus als iemand nog kaartje heeft en niet kan ofzo, PM me!![]()
![]()
Leo moet in de basis zondag, gewoon omdat Babel al weken hopeloos speelt.quote:Op donderdag 1 februari 2007 18:23 schreef Luco het volgende:
Stam dus geschorst...
verdediging Ogararu - Heitinga - Vermaelen - Emanuelson?
en dan middenveld Davids - Sneijder - Gabri?
Opstelling:
Ogararu - Heitinga - Vermaelen - Emanuelson
Gabri - Sneijder - Davids
de Mul - Huntelaar - Babel
En dan Leo weer in laten vallen, samen met Perez mocht Sneijder niet op schot zijn?
Vind je Perez beter dan Sneijder? Wil je 4-4-2 spelen of wil je hem linksvoor?quote:Op donderdag 1 februari 2007 18:45 schreef S-Two het volgende:
Perez moet ook gewoon in de basis.
Ik zou het ook zo doen ja.quote:Op donderdag 1 februari 2007 19:03 schreef Black-Death het volgende:
Stekelenburg
Ogararu, Heitinga, Vermaelen, Urby
-----------Davids---------------------
Gabri--------------------------Sneijder
-------------Perez----------------------
------Leonardo---Huntelaar--------
Of is Davids daar niet op 'z'n plek?
Lindenbergh linksback, dat is vloeken in de kerkquote:Op donderdag 1 februari 2007 19:05 schreef Messenga het volgende:
[..]
Ik zou het ook zo doen ja.Al vind ik met deze de linkerkant iets te aanvallend... misschien Lindenbergh op linksback.. (
)
Met Sneijder daarvoor is dat veelste aanvallend. Urby is een Maxwell die altijd te laat terug is.quote:Op donderdag 1 februari 2007 19:08 schreef M0NTANA het volgende:
Waarom kan Urby Emanuelson niet gewoon op linksback?
Die Lasse Nilsson heeft er wel kijk op imo.quote:
'Nilsson onder de indruk van Huntelaar'
Donderdag 1 februari, door AFCAH, Amsterdam, 16.32u GMT+01.00, VI
Een gebrek aan vertrouwen van de technische leiding en het spelsysteem van Ajax hebben ervoor gezorgd dat Markus Rosenberg in De Arena niet is geslaagd als spits. Dat zegt SC Heerenveen-aanvaller Lasse Nilsson deze week in Voetbal International. "Hij kwam naar Nederland om te slagen en zat hier maanden op de bank", zegt de Zweed over zijn landgenoot en goede vriend.
"Hij is in mijn ogen een fantastische speler, maar het is logisch dat hij zich bij Ajax niet lekker voelde", vervolgt Nilsson in VI. "Hét probleem was het strikte 4-3-3-systeem en zijn gebrek aan speeltijd. Werder Bremen is een fantastische oplossing. Qua spelopvatting past het bij hem en waarschijnlijk is het een nog grotere club dan Ajax. Hij gaat het daar goed doen. Ik ben er ook van overtuigd dat Markus mét vertrouwen van zijn trainer een van de topscorers van de Eredivisie was geworden."
De spits is ook vol lof over zijn voormalige ploeggenoot Klaas-Jan Huntelaar, die hij van wereldklasse noemt. "Ja, we spreken elkaar nog wel eens. Hij zit in een dipje, tien doelpunten in twintig wedstrijden is voor hem tegenvallend. Maar dat komt vooral doordat iedereen hem met het vorige seizoen vergelijkt. Ik hou vertrouwen in hem en het lijkt me raadzaam dat Henk ten Cate dat ook doet. Kritiek werkt bij Klaas niet bepaald vooruitgang in de hand, laat hem maar lekker doen waar hij goed in is. Je moet hem niet in een keurslijf stoppen."
Lindenbergh tegen Jennerquote:Op donderdag 1 februari 2007 19:07 schreef stefmans het volgende:
[..]
Lindenbergh linksback, dat is vloeken in de kerk![]()
Ik vind Perez niet beter dan Sneijder, maar eigenlijk vind ik wel dat hij moet spelen. Ik had laatst iets in mn hoofd als het volgende:quote:Op donderdag 1 februari 2007 18:58 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Vind je Perez beter dan Sneijder? Wil je 4-4-2 spelen of wil je hem linksvoor?
Klopt, maar hij moet juist tegen de mindere clubjes ritme opdoen.quote:Op donderdag 1 februari 2007 19:28 schreef versteegrob het volgende:
Wie zegt eigenlijk dat Davids in de basis speelt? Hij heeft toch totaal geen wedstrijdritme. En perez moet spelen!
quote:Op donderdag 1 februari 2007 19:36 schreef toma het volgende:
Tijd Voor Punten
Eensquote:Op donderdag 1 februari 2007 19:28 schreef ericajax het volgende:
Wat nou, te aanvallend? We moeten er ook vol op gaan, die verdediging van hun is niks waard, overlopen die handel. Voorin hebben ze ook niemand die ons pijn kan doen...
Ik ga mischien eens kijkenquote:Op donderdag 1 februari 2007 20:25 schreef Jasza het volgende:
Voor mensen die zaterdag naar de training willen, Noord B kan je naar binnen(zal gewoon in het stadion zijn dus).
quote:Op donderdag 1 februari 2007 21:07 schreef SoA-Holic het volgende:
Kakkies gaan dr aan!
Sjonnie krijgt ook 1 miljoen, als ik hem was zou ik gewoon altijd bij AFCA blijven:quote:Op donderdag 1 februari 2007 21:18 schreef PizzaSalami het volgende:
Die Gentenaar heeft ook een mooi baantje, ¤ 390.000 per jaar met bankzitten.
Als je goed genoeg bent voor Barcelona zou ik naar barcelona gaan na een aantal jaar ajax.quote:Op donderdag 1 februari 2007 21:21 schreef Jasza het volgende:
[..]
Sjonnie krijgt ook 1 miljoen, als ik hem was zou ik gewoon altijd bij AFCA blijven:
1. Je bent publiekslieveling
2. Ajax is je club
3. We zijn de beste
4. Je krijgt lekker salaris
Ik zou het wel weten![]()
![]()
ajax.punt.nlquote:
HTC nog niet tevreden over Ogararu
Trainer Henk ten Cate van Ajax is nog niet geheel tevreden over de ontwikkeling van zijn aankoop George Ogararu. De Roemeen kwam afgelopen zomer voor drie miljoen euro over van Steaua Boekarest en is nog geen onbetwiste basisspeler in Amsterdam. Toch begint Ogararu na een moeizame start langzaam maar zeker zijn draai te vinden bij zijn nieuwe club.
"George heeft tot nu toe niet aan de verwachtingen voldaan", zegt Ten Cate deze week in Voetbal International. "Ik denk dat hij erg heeft moeten wennen. Ook had zijn omgeving moeite de draai te vinden in Amsterdam. Dat kun je niet gebruiken als je als speler in het buitenland terechtkomt. Maar goed, hij is net een half jaar hier, moet ook de tijd krijgen zich te ontwikkelen. Voetballen kan hij wel, dat is het probleem niet. George wil ook heel graag, hij moet alleen oppassen dat hij zich niet gaat forceren."
Ogararu beaamt de woorden van zijn coach. "Als rechtsback wordt hier meer van je gevraagd dan alleen verdedigen", weet de international. "In het begin had ik het moeilijk, voelde me slap en kon niet brengen wat er van me werd gevraagd. De trainingen bij Ajax zijn intensiever en explosiever dan ik gewend was. Trainer Henk ten Cate is veeleisend, zit erbovenop, eist continu concentratie. Ik heb in het begin vooral veel steun gehad van assistent Hennie Spijkerman. Hij gaf aan wat ik moest verbeteren en zei me rustig te blijven."
De 26-jarige rechtsback heeft nog veel doelen voor de rest van het seizoen. "Ik voel me nu fit en ben weer op kracht. Dit seizoen wil ik zoveel mogelijk speelminuten krijgen en leren, daarna wil ik definitief basisspeler worden. Ik kijk vooral uit naar de wedstrijden tegen Werder Bremen, want ik heb mijn zinnen gezet op het halen van de finale. Dat is tegelijk ook een van de redenen waarom ik naar Nederland ben gekomen. Met Ajax is de kans op internationaal succes groter dan in Roemenië. Ik wil finales spelen."
Overigens baalt Ogararu van zijn conflict met bondscoach Victor Piturca, de trainer waarmee hij in het verleden al vaker botste. "Ik kan alleen maar naar de reden gissen", zegt de Ajacied over het feit dat hij niet wordt opgeroepen. "Eerst heette het dat ik weinig speelde bij Ajax. De laatste maanden kom ik echter geregeld in actie. Het zou niet meer dan logisch zijn dat ik nu weer word opgeroepen. Roemenië heeft een goede generatie die zich eindelijk weer eens kan kwalificeren voor een groot toernooi. Ik wil daarbij zijn."
Ja, over 10 jaar misschien. Voorlopig verdiend hij die titel nog lang niet. Deze behoort overigens al aan Sjaak Swart toe.quote:Op donderdag 1 februari 2007 21:42 schreef Nashje het volgende:
John moet voor altijd bij Ajax blijven idd. Lijkt me mooi om een keer een groot doek te maken met hem erop. Dan eronder "Mister Ajax"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |