Alsjeblieft niet, zijn we nauwelijks van die dus dat zegster Lesley af en dan komt er zeker een kloon van haar inquote:
'k Hoop hat zo.quote:Op donderdag 1 februari 2007 17:41 schreef Kassandraatjuh het volgende:
Wedden dat ze niet gaat..
Helemaal als je gaat bedenken dat Huub al aardig op weg was met Nenaquote:Op donderdag 1 februari 2007 17:24 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik ga er vanuit dat de productie datgene doet wat de beste kansen op interessante TV oplevert. In mijn optiek is dat: Nena niét eruit sturen. Er gaan dan wat mensen héél gefrustreerd worden.![]()
Wij weten natuurlijk niet wie er momenteel allemaal op de reserve-lijst staan. NL en Huub waren ook reserves (ok, Huub was dan geen echte reserve)...heel goed mogelijk dat er iemand tussen zit die goed in de huidige groep past.quote:Op donderdag 1 februari 2007 17:43 schreef Black_king het volgende:
Achter gaat wel praten met haar hoor...... Nena eruit zal niet fijn zijn voor de kijkcijfers.....
Omdat Huub niet tevreden was over de manier hoe Nena hem vannacht heeft afgetrokken???quote:Op donderdag 1 februari 2007 17:43 schreef ron1970 het volgende:
Waarom probeert Huub haar nu niet om te praten?
Vind de andere bewoners ook erg zuinig..... Ilona en Sylvia.quote:Op donderdag 1 februari 2007 17:43 schreef ron1970 het volgende:
Waarom probeert Huub haar nu niet om te praten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |