 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dan kijk ik hem mooi nog een keer, wat een geweldige aflevering! (en die amerikanen zijn toch een vreemd volk..)quote:Op zondag 11 februari 2007 22:05 schreef Hyperdude het volgende:
Woensdag om 20.00 uur herhalen ze deze aflevering op BBC2
 
			 
			
			
			Waar dan? Ik heb het begin gemist, sowieso waren de kreten prachtigquote:Op zondag 11 februari 2007 21:54 schreef Agiath het volgende:
Echt kut dat ik het grootste deel gemist heb...
Morgen maar meteen downloaden
 
			 
			
			
			Ckers, het is bijna een korte filmquote:Op zondag 11 februari 2007 22:03 schreef cptmarco het volgende:
deze aflevering wordt een klassieker...
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Gewoon Top Gear intikken bij elke willekeurige bittorrent sitequote:Op zondag 11 februari 2007 22:07 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
Waar dan? Ik heb het begin gemist, sowieso waren de kreten prachtig
 
			 
			
			
			En al die blikken van de automobilisten als ze met al die teksten op de auto over de highway rijdenquote:Op zondag 11 februari 2007 22:00 schreef cptmarco het volgende:
wat een geweldige aflevering
Big Stig, het incidentje met de rednecks bij een tankstation, Jeremy getting sued
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			ja avatar is toch Jeremy in de Ariel Atom of niet?quote:Op zondag 11 februari 2007 22:18 schreef Suikermais het volgende:
Top Gear S09E03 *PDTV* *WS* *XViD*
morgen maar effe downloaden..
 
			 
			
			
			yepquote:Op zondag 11 februari 2007 22:20 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
ja avatar is toch Jeremy in de Ariel Atom of niet?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik vind het niet lachen als ze door de lower 9th ward rijden en erachter komen dat er nog steeds veel te veel mis daar.quote:Op zondag 11 februari 2007 22:26 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Is er iets mis met realisme? De manier waarop het uiteindelijk uitpakt is toch ook lachen?Juist mooi dat niet alles gaat zoals het gepland is, en ze dat ook volhouden. Ze hadden ook domweg met oogkleppen op het script kunnen volgen, en alle verwikkelingen die niet 'hoorden' soepel wegwerken.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Die douche was briljant jaquote:Op zondag 11 februari 2007 22:31 schreef Suikermais het volgende:
Toen ik Jeremy opeens zag met die douche in de auto...ik gleed echt van de bank door 't lachen
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Tis wel vragen om problemen zoals zij dit aanpakten, en die hebben ze gevonden ook...quote:Op zondag 11 februari 2007 22:33 schreef Starfish het volgende:
Wel eng in Alabama trouwens.. people breeding with vegetables... iron defiency... ik weet het niet, maar die gasten sporen gewoon niet!
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat is echt geweldig ja als hij dat zegtquote:Op zondag 11 februari 2007 22:34 schreef DrMarten het volgende:
Ik lig altijd in een scheur om James op momenten dat er iets mis gaat. Toen de auto voor het eerst niet wilde starten "oh cock".. dan kun je me opvegen
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat zegt ie iedere aflevering wel 1 of 2 keer, en iedere keer schiet ik daarvan in de lach, hoe droog hetz'n bek uit komt.quote:Op zondag 11 februari 2007 22:34 schreef DrMarten het volgende:
Ik lig altijd in een scheur om James op momenten dat er iets mis gaat. Toen de auto voor het eerst niet wilde starten "oh cock".. dan kun je me opvegen
 
			 
			
			
			Ik neem het TG niet kwalijk dat het daar NOG zo is, want het is natuurlijk de schuld van TG dat Katrina heeft kunnen ontstaan....quote:Op zondag 11 februari 2007 22:43 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ach kom op, open je ogen. Dat is toch niet de schuld van Top Gear? Ze ouwehoeren de hele tijd, lopen dik te ouwehoeren, maar zo gauw ze op het punt komen waar je de effecten van Katrina nog ziet zijn ze serieuzer (zoals bijvoorbeeld met het weggeven van die auto's).
Je kunt het TG moeilijk kwalijk nemen dat het daar nog zo kut is, en het is ook niet zo dat ze die situatie op de hak hebben genomen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			dat vonden ze zelf ook niet om te lachen.quote:Op zondag 11 februari 2007 22:32 schreef Guard het volgende:
[..]
Ik vind het niet lachen als ze door de lower 9th ward rijden en erachter komen dat er nog steeds veel te veel mis daar.
 
			 
			
			
			Nee ik vond de aflevering tegenvallen omdat ik vind dat je kunt zien dat de voorbereidingen voor deze road trip tekort schoten.quote:Op zondag 11 februari 2007 23:19 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Maar je vind de aflevering wel kut omdat het daar zo is?.
 
			 
			
			
			Ik verdenk ze er zelfs nog van dit héél goed voorbereid te hebben en dat oa wat je in New Orleans zag van ravage gewoon deel uitmaakte van het "scenario"quote:Op zondag 11 februari 2007 23:33 schreef Guard het volgende:
[..]
Nee ik vond de aflevering tegenvallen omdat ik vind dat je kunt zien dat de voorbereidingen voor deze road trip tekort schoten.
Ik mag toch wel een aflevering van TG tegenvallend noemen, als ik dat vind? Of moet ik het maar automatisch goedvinden omdat het TG is?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Precies.quote:Op zondag 11 februari 2007 23:41 schreef Joost-mag-het-wete... het volgende:
[..]
Ik verdenk ze er zelfs nog van dit héél goed voorbereid te hebben en dat oa wat je in New Orleans zag van ravage gewoon deel uitmaakte van het "scenario"
 
			 
			
			
			Is het ook. Top Gear opzich is al een duur programma en het zou te duur worden als ze natte vingerwerk bij zulke dingen gaan toepassen . . .quote:Op zondag 11 februari 2007 23:41 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Ik verdenk ze er zelfs nog van dit héél goed voorbereid te hebben en dat oa wat je in New Orleans zag van ravage gewoon deel uitmaakte van het "scenario"
 
			 
			
			
			Denk evengoed dat het nogsteeds erger was dan ze verwacht hadden...quote:Op zondag 11 februari 2007 23:41 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Ik verdenk ze er zelfs nog van dit héél goed voorbereid te hebben en dat oa wat je in New Orleans zag van ravage gewoon deel uitmaakte van het "scenario"
 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |