Dan mogen ze er wel een paar miljoen bijpompen.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:12 schreef ub40_bboy het volgende:
Maar dan is er toch juist een grotere kans dat Babel gaat aangezien ze bij Newcastle een aanvaller minder hebben.
quote:Grygera in de zomer naar Juventus
Het was al een tijdje bekend, maar nu is het officieel: Zdenek Grygera verkast deze zomer transfervrij naar Juventus. Zijn zaakwaarnemer heeft laten weten dat Grygera voor een periode van vijf jaar kan en zal tekenen als hij door de medische keuring komt. Die medische keuring is door de hamstringblessure van Grygera, die hem enkele weken zal kosten, vertraagd.
Dat moeten ze ook maar dat is geen probleem als ik zie wat voor tv geld die lui krijgen.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:14 schreef Jasza het volgende:
Nee Ubboy want anders moeten ze het dubbele betalen.
Edje
Doe es niet zo simpel. Weet jij veel wat de financiele situatie van Newcastle is.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:18 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Dat moeten ze ook maar dat is geen probleem als ik zie wat voor tv geld die lui krijgen.
wat doe jij blij met je simpel. ro1ni3quote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:22 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Doe es niet zo simpel. Weet jij veel wat de financiele situatie van Newcastle is.
Nee komende zomer volgens vi.nlquote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:30 schreef M0NTANA het volgende:
Zdenek Grygera schijnt inderdaad deze winterstop nog naar Juventus te verkassen, daarnaast lijkt ook Jan Vertonghen ons (op huurbasis) te verlaten, hij is vandaag gesignaleerd in Waalwijk.
Juist dan zal hij deze winterstop wel vertrekken, Vi.nl is echt zwaar kut de laatste tijd.quote:
Hmm ik heb ze niet op fouten kunnen betrappen eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:32 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Juist dan zal hij deze winterstop wel vertrekken, Vi.nl is echt zwaar kut de laatste tijd.
Ik zou er eerder voor zijn om Maduro te verhuren. Hoewel die veel kan leren van Davids maar dat kan Vertonghen ook.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:33 schreef Jasza het volgende:
Zou goed zijn als Vertonghen ff bij een andere club gaat spelen dit halve jaar.
Inderdaad zeg, stelletje studentjes.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:32 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Juist dan zal hij deze winterstop wel vertrekken, Vi.nl is echt zwaar kut de laatste tijd.
Goede inhoudelijk post.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:24 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
wat doe jij blij met je simpel. ro1ni3
Tot 2010 geloof ik ja.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:50 schreef Ayaxola het volgende:
[..]
Haha, die zit geloof ik wel goed
Die heeft net nog bijgetekend toch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |