Hij is inderdaad niet 1 vd slimsten maar hij heeft echt nog wel door dat hij een medespeler nodig heeft die ook voor de eindstreep gaat waarmee hij heeft afgesproken dat ze alle anderen samen zullen wegspelen.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 17:43 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Zie Natasia niet naar huis gaan hoor.
En Brian denkt nooit zo goed na.
Iedereen die weggaat vind hij best.
Hij ziet zijn eigen als winnaar en rekent zich al rijk.
Ik ook, gelukkig helpt Huub 'm weer, ipv Natasia.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 17:59 schreef ron1970 het volgende:
Sorry hoor, maar ik lig helemaal dubbel![]()
![]()
Je bent een rascistquote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:05 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ach..... Aapje eet niet mee...
Hou es op, eikel.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:05 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ach..... Aapje eet niet mee...
Heb ik "debiel" op mijn voorhoofd, of zo ?quote:
Martin voor president!quote:
Grapjasquote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:16 schreef Black_king het volgende:
[..]
Heb ik "debiel" op mijn voorhoofd, of zo ?
Ik ben die racistische taal van jou spuugzat.
OT: Laat .NL eens een microfoon omdoen.
Er moet nu omgeroepen worden dat hij moet gaan douchen en behoorlijk gekleed moet verschijnen.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:18 schreef avonne het volgende:
Waarom zit Brian in zijn ondergoed op de bank![]()
Goh, hoe zou het toch met het budget gaan.......quote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:20 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Er moet nu omgeroepen worden dat hij moet gaan douchen en behoorlijk gekleed moet verschijnen.
I.p.v. secretaresse krijgt Natasja een type cursus.![]()
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 17:18 schreef CHAOS_ het volgende:
Niet zeuren over de kok, nooit doen, maar een beetje kok maakt rotzooi in de keuken, schijnt bij het vak te horen en die bezweette Natasja, ook lekker in de keuken. Gelukkig kijken we nooit bij een restaurant in de keuken, dan eten er weinigen meer buiten de deur. Ondanks onze hoge waarden in hygiëne van de keuringsdienst. Mag die kok wel, is tenminste eens wat anders dan de haute cuisine van Escoffier. ( die ik wel in de kast heb staan ), Ik las daar laatst iets over hier, vandaar dat ik het even meld.
Was de jas van de fysiotherapeut, zijn telefoon ging en die zat in zijn jaszakquote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:25 schreef bunnyma het volgende:
Wilde NL nu met de telefoon van Martin pleiten gaan?
Wie zei dat? Martin?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:16 schreef Black_king het volgende:
[..]
Heb ik "debiel" op mijn voorhoofd, of zo ?
Ik ben die racistische taal van jou spuugzat.
OT: Laat .NL eens een microfoon omdoen.
Als haar blessure niet snel over is kan dat weleens betekenen dat zij er volgende maand uit moetquote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:34 schreef Tissik het volgende:
Klote voor Ilona, zit je al opgesloten in zo'n huis, kan je ín dat huis ook nog eens geen kant op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |