 
		 
			 
			
			
			Dat Fehergerucht idd.quote:
 
			 
			
			
			Voor mij straks ook niet meer, ga binnen een week eindelijk naar Amsterdam verhuizen.quote:Op maandag 29 januari 2007 23:53 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Het is wel afgerond, volgens mij.
Ik ben er mogen trouwens ook om 11.30
Hopen maar dat Edgar er ook is, het is voor mij nog geen half uur reizen, maar toch.
 
			 
			
			
			House-warming bij jou dus. Doe mij maar een lekker biertje!quote:Op maandag 29 januari 2007 23:55 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Voor mij straks ook niet meer, ga binnen een week eindelijk naar Amsterdam verhuizen.
 
			 
			
			
			Ik ook. Maar ik word meestal pas rond 10:30 wakker. Hopelijk morgen even een keer wat eerder.quote:Op maandag 29 januari 2007 23:56 schreef jna het volgende:
Ik moet toch een uurtje reizen ongeveer
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik nu een uur en drie kwartier.quote:Op maandag 29 januari 2007 23:56 schreef jna het volgende:
Ik moet toch een uurtje reizen ongeveer
 
			 
			
			
			Profiteur.quote:Op maandag 29 januari 2007 23:57 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
House-warming bij jou dus. Doe mij maar een lekker biertje!
 
			 
			
			
			Ik neem wel een 6-pack mee. Als het maar gezellig is!quote:
 
			 
			
			
			Dat neefje wel hoor, die zal nog wel een jeugdcontract hebben en bij NEC niet.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 00:05 schreef TerroRobbie het volgende:
Financieel gaan ze er allebei niet op vooruit.
 
			 
			
			
			Zou kunnen, maar ook als jeugdspeler van een topclub verdien je zeer aardig hoor.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 00:07 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Dat neefje wel hoor, die zal nog wel een jeugdcontract hebben en bij NEC niet.
 
			 
			
			
			Volgens mij overschat je dat behoorlijk.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 00:10 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Zou kunnen, maar ook als jeugdspeler van een topclub verdien je zeer aardig hoor.
 
			 
			
			
			Op zijn minst 50 k per jaar.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 00:15 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Volgens mij overschat je dat behoorlijk.
 
			 
			
			
			Toevallig had ik het daar gister nog over met m'n oom die 1 van die zaakwaarnemers kent. Dat geld is binnen 1 maand weg omdat die ouders en familie meteen een bmw kopen en nog veel meer onzinquote:
 
			 
			
			
			Heeft je oom ook gehoord wat het salaris van zo'n speler is?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 00:21 schreef jna het volgende:
[..]
Toevallig had ik het daar gister nog over met m'n oom die 1 van die zaakwaarnemers kent. Dat geld is binnen 1 maand weg omdat die ouders en familie meteen een bmw kopen en nog veel meer onzin
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nee, tenminste dat zei ie niet.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 00:24 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Heeft je oom ook gehoord wat het salaris van zo'n speler is?
 
			 
			
			
			Daniël de Ridder verdiende 30k per jaar (heeft hij in een interview gezegd) toen hij naar Vigo vertrokquote:
 
			 
			
			
			Nou dan zit ik er iets boven.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 00:32 schreef cultheld het volgende:
[..]
Daniël de Ridder verdiende 30k per jaar (heeft hij in een interview gezegd) toen hij naar Vigo vertrok.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			In eerste instantie nietquote:Op dinsdag 30 januari 2007 08:40 schreef Longmen het volgende:
Babel zelf wacht af, maar is niet enthousiast. 'Of Newcastle een club is waar ik naar toe wil? In eerste instantie niet nee. Maar ik hoor het allemaal wel.'
Heel wijs Ryan. Nog even en je kan naar een echte grote club!![]()
 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 30 januari 2007 08:40 schreef Longmen het volgende:
Babel zelf wacht af, maar is niet enthousiast. 'Of Newcastle een club is waar ik naar toe wil? In eerste instantie niet nee. Maar ik hoor het allemaal wel.'
Heel wijs Ryan. Nog even en je kan naar een echte grote club!![]()
quote:'Ajax beter voor ontwikkeling Babel'
Ondanks interesse van Arsenal en Newcastle United blijft Ryan Babel waarschijnlijk bij Ajax. Zijn zaakwaarnemer Winnie Haatrecht liet aan RTV Noord-Holland weten dat het beter is voor de ontwikkeling van zijn pupil om in Amsterdam te blijven.
Het aanblijven van Babel is echter wel afhankelijk van de contractonderhandelingen met Ajax. Beide partijen praten over een verlenging van de huidige verbintenis die loopt tot medio 2008 tot een contract dat afloopt in de zomer van 2010.
Volgens het Algemeen Dagblad heeft Newcastle een bod neergelegd bij Ajax voor de twintigjarige international. Naast een transferbedrag zouden de Amsterdammers ook de beschikking krijgen over de Spaanse aanvaller Albert Luque.
 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 30 januari 2007 08:41 schreef Jasza het volgende:
[..]
In eerste instantie niet
Als ze geld bieden wel dus![]()
 
			 
			
			
			In de Wedstrijden op Tien werd 12:30 genoemd.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 08:56 schreef jna het volgende:
Wie moet ik nou geloven over die training?11.30 of toch vanmiddag?
 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 30 januari 2007 09:00 schreef Ordinair het volgende:
[..]
In de Wedstrijden op Tien werd 12:30 genoemd.
 
			 
			
			
			Dan ben je in ieder geval op tijd..quote:Op dinsdag 30 januari 2007 09:01 schreef jna het volgende:
[..]
Fuck it, nu snap ik er helemaal niks meer van. Ik sta er wel gewoon om 11.30
 
			 
			
			
			Die hard.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 09:01 schreef jna het volgende:
[..]
Fuck it, nu snap ik er helemaal niks meer van. Ik sta er wel gewoon om 11.30
 
			 
			
			
			Regelt 10 nu ook al de trainingen?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 09:00 schreef Ordinair het volgende:
[..]
In de Wedstrijden op Tien werd 12:30 genoemd.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |