Ik denk morgen..quote:Op maandag 29 januari 2007 21:18 schreef koningdavid het volgende:
Dan zal Ajax.nl vanavond ook nog wel met een bericht komen dat het rond is, neem ik aan?
Volgens Groenendijk op Sport 1 welquote:Op maandag 29 januari 2007 21:18 schreef keijz het volgende:
Is hij fit genoeg om zondag in de basis te staan?
Is wel jammer eigenlijk. Als Ajax.nl nou even duidelijk op hun site hadden gezet dat Davids gecontracteerd is en dat hij morgen voor het eerst meetraint, zou het een stuk drukker op de training worden denk ik.quote:
stond dat in t smsje ?quote:Op maandag 29 januari 2007 21:23 schreef denthemen het volgende:
Jongens ik ga het vieren, zie jullie morgen bij de training wel, cadeau's kunnen jullie daar bij mijn assistent kwijtPrettige avond!
quote:Op maandag 29 januari 2007 21:22 schreef Ordinair het volgende:
Hulde aan denthemen!
Chaos! En nu bier!quote:Op maandag 29 januari 2007 21:25 schreef Nashje het volgende:
De kankáh. 20 topics in 2 dagen zoiets? Maargoed, Edje komt terug, dan mag het.
Geinspireerd door jouw avatar idd.quote:
Ligt eraan hoe snel alles afgehandeld word morgenochtendquote:Op maandag 29 januari 2007 21:31 schreef Aanvoerder het volgende:
Traint 'ie nou om 11:30 of niet?
Kennelijk niet. Jammer.
quote:Op maandag 29 januari 2007 21:23 schreef denthemen het volgende:
Jongens ik ga het vieren, zie jullie morgen bij de training wel, cadeau's kunnen jullie daar bij mijn assistent kwijtPrettige avond!
Dat ben ik op Ajax Netwerk hahaquote:Op maandag 29 januari 2007 21:29 schreef Jasza het volgende:
LAATSTE NIEUWS:
Hij is medisch goedgekeurd, dat staat vast.
Maar de onderhandelingen met Spurs zijn nog niet afgerond. Ajax hoopt morgenochtend alle details af te ronden. Het is de bedoeling dat hij dan 's middags gaat meetrainen en daarna gepresenteerd wordt. Of in andere volgorde.
edit: ik zie dat dentheman net ook met deze info is gekomen. Dan weten jullie het ook helemaal zeke
DAt zegt iemand op Ajax netwerk, weet niet wanneer hij dus traint.
Je moest is weten hoeveel journalisten op fok en ajax.netwerk rondsurfen, dus dat hou ik ff om redenen voor mequote:Op maandag 29 januari 2007 21:35 schreef Jasza het volgende:
Hoe weet je zo zeker dat het nog niet afgehandeld is met Spurs dan?
Geen. Net alsof Hugo Borst hier rondkijkt voor nieuwtjes. Vertel nou maar hoe je aan die informatie komt. Dentheman doet het ook.quote:Op maandag 29 januari 2007 21:37 schreef Door_passie_gedreven het volgende:
[..]
Je moest is weten hoeveel journalisten op fok en ajax.netwerk rondsurfen, dus verklappen lijkt me niet verstandig
Hehe, maarja als Edje heeft verteld tegen Dennis dat het allemaal rond is dan geloof ik dat wel dus zal het wel alleen de handtekening van de Spurs zijn die ze nog ff moeten regelen hehehe.quote:Op maandag 29 januari 2007 21:37 schreef Door_passie_gedreven het volgende:
[..]
Je moest is weten hoeveel journalisten op fok en ajax.netwerk rondsurven, dus verklappen lijkt me niet verstandig
Dit is iets anders he, snap wel als hij die info niet gaat prijsgeven op een forumquote:Op maandag 29 januari 2007 21:38 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Geen. Net alsof Hugo Borst hier rondkijkt voor nieuwtjes. Vertel nou maar hoe je aan die informatie komt. Dentheman doet het ook.
Van denthemen..quote:Op maandag 29 januari 2007 21:38 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Geen. Net alsof Hugo Borst hier rondkijkt voor nieuwtjes. Vertel nou maar hoe je aan die informatie komt. Dentheman doet het ook.
quote:Arsenal wil markt op na blessure Baptista
29/1/2007 18:44
Nu ook Julio Baptista uit de roulatie is met een blessure, sluit coach Arsène Wenger niet uit dat Arsenal zich nog vóór 1 februari op de transfermarkt begeeft. 'Als we spelers blijven verliezen, zal ik moeten kiezen wat we gaan doen.'
'Het is een goede vraag of we nog van plan zijn een speler te kopen, maar op dit moment kan ik daar geen antwoord op geven', aldus Wenger. 'Als we nu iemand kopen zou dat een paniekaankoop kunnen zijn, maar aan de andere kant zijn we een aantal goede spelers kwijt.'
Baptista viel zondag tijdens het FA Cup-duel met Bolton Wanderers uit met een liesblessure. Eerder al haakten William Gallas (dijbeen), Aleksandr Hleb (hamstring) en Robin van Persie (gebroken voet) af met kwetsuren.
'Ik zal de komende weken goed moet bekijken tegen wie we spelen en welke spelers ik ga gebruiken. Het is belangrijk dat we niet nog meer spelers verliezen. Je wilt altijd over je beste spelers kunnen beschikken. Zeker als er een aantal belangrijke wedstrijden op het programma staan zoals nu.'
Arsenal is nog vertegenwoordigd in de toernooien om de FA Cup en League Cup en neemt het in de achtste finale van de Champions League op tegen PSV. In het Premiership strijden The Gunners om een nieuw startbewijs voor de Champions League.
quote:Emanuelson blij met Davids en hoopt op kampioenschap
--------------------------------------------------------------------------------
29 januari 2007
Na de nipte 2-3 overwinning op FC Groningen van zondag gaf Urby Emanuelson aan blij te zijn met de terugkeer van Edgar Davids naar Ajax. "Ik denk dat Davids een aanwinst voor ons is", aldus de twintigjarige international tegenover Dipo.tv. "Het geeft ons meer kansen om te variëren in ons spel."
"Hij brengt een hoop ervaring met zich mee en dat kunnen wij op dit moment wel gebruiken. Een 'bijtertje' op het middenveld is altijd lekker voor een groep." Emanuelson begrijpt dat hij wellicht minder aan spelen zal toekomen. "Mijn kans op speelminuten wordt kleiner, maar dat vind ik niet erg. Ik moest me toch al op de linksbackpositie gaan richten. Dat Davids komt is goed voor het team en dat is het belangrijkste."
Over de in de winterstop overgekomen Leonardo is Emanuelson ook tevreden. "Het is goed dat Leonardo erbij is. Een goede jongen in de groep. Niet moeilijk, altijd lachen. Met hem erbij voorin hebben we een extra troef. Tegen Groningen was hij weer heel dreigend. Dat kunnen wij gewoon heel goed gebruiken."
Het verschil met PSV is nog acht punten en dat geeft Emanuelson hoop. "De hoop is weer een beetje terug. Acht punten is natuurlijk nog steeds veel, maar je ziet dat je na twee wedstrijden na de winterstop al drie punten bent ingelopen. En dat geeft natuurlijk nog meer hoop. Er zijn nog veel wedstrijden te gaan, dus wie weet hoe raar het nog kan gaan lopen."
Ten slotte wilde Emanuelson zich nog positief uitlaten over Maarten Stekelenburg, de doelman van de Amsterdammers. "Maarten heeft ons tegen Groningen een aantal keer in de wedstrijd gehouden. Het is niet de eerste keer dat hij ons heeft gered. Maarten kan zeer tevreden zijn over zijn prestaties. Hij heeft een groot aandeel in onze 2-3 overwinning op FC Groningen."
Is al langs geweest.quote:
Ik lul ook maar wat de meest bij Ajax betrokken journalisten vertellenquote:Op maandag 29 januari 2007 21:40 schreef Jasza het volgende:
Trouwens Passie, waarom zegt Groenendijk dat het rond is op Sport 1 als dat met Spurs niet geregeld is. Misschien is alles wel gewoon rond hoor
Je moet je scheren Hugo! Aap die je bent!quote:
quote:Op maandag 29 januari 2007 21:43 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Je moet je scheren Hugo! Aap die je bent!
quote:Op maandag 29 januari 2007 21:43 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Je moet je scheren Hugo! Aap die je bent!
quote:Op maandag 29 januari 2007 21:43 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Je moet je scheren Hugo! Aap die je bent!
quote:Op maandag 29 januari 2007 21:43 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Je moet je scheren Hugo! Aap die je bent!
Idd gaat lekker tot nu toe. Hopelijk Rosales ook uitzwaaien in een van deze dagen en dan zondag 010 weer eens lekker vernederen.quote:
Wordt wel weer minderquote:Op maandag 29 januari 2007 21:57 schreef SoA-Holic het volgende:
Je moet ff lekker nog sneller gaan met die topics. Allejezus
Ik hoop hetquote:
quote:'Stefano Seedorf trekt naar Cyprus'
Geschreven door Pieter Hanson op maandag, 29 januari om 20:59
Stefano Seedorf zet zijn carriere waarschijnlijk voort op Cyprus. Zijn werkgever FC Groningen heeft met Apollon Limassol overeenstemming bereikt over een transfer van de middenvelder, zo meldt RTV Noord.
De 24-jarige Seedorf reist morgen naar Limassol om te spreken over zijn persoonlijke eisen. Naar verwachting zullen beide partijen er wel uitkomen. Apollon is overigens de club van de Nederlandse trainer Gerard van der Lem.
Seedorf, die in zijn carriere eerder uitkwam voor Ajax en NAC Breda, kan bij FC Groningen niet meer rekenen op speelminuten in het eerste elftal. Mocht de middenvelder over willen stappen naar Apollon dan moet hij voor woensdagavond overeenstemming bereiken met de Cypriotische club.
Heitingaquote:Op maandag 29 januari 2007 22:04 schreef descendent1 het volgende:
Maar wie zal dr moeten wijken op t middenveld voor Davids dan?![]()
Mooi dat ie komt natuurlijk.![]()
Zat hij niet bij het gouden jong Ajax dat toen zo ver kwam in de Amstel Cup?quote:Op maandag 29 januari 2007 22:04 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Tsjah zon goede voetballer is het nooit geweest toch.
Zou Ten Cate vast blijven houden aan 3-4-3 dan?quote:
Ja toch? Net als Daryll Douglas, Raphael SUpusepa, Quido Lanzaat, Brutil Hose etc. toch?quote:Op maandag 29 januari 2007 22:07 schreef Nashje het volgende:
[..]
Zat hij niet bij het gouden jong Ajax dat toen zo ver kwam in de Amstel Cup?
volgens mij bedoelt hij het team met stekelenburg, walker, culina etc.quote:Op maandag 29 januari 2007 22:10 schreef descendent1 het volgende:
[..]
Ja toch? Net als Daryll Douglas, Raphael SUpusepa, Quido Lanzaat, Brutil Hose etc. toch?
Helemaal goed is 2007 niet begonnen. Had liever gezien dat Rosenberg bleef en speel minuten zou krijgen. Maarja, hem wens ik het beste toe.quote:Op maandag 29 januari 2007 21:55 schreef Nashje het volgende:
[..]
Idd gaat lekker tot nu toe. Hopelijk Rosales ook uitzwaaien in een van deze dagen en dan zondag 010 weer eens lekker vernederen.
Wat ben ik blij Ajacied te zijn
Rosales meer minuten, en Rosenberg houdenquote:Op maandag 29 januari 2007 22:33 schreef Ordinair het volgende:
[..]
Helemaal goed is 2007 niet begonnen. Had liever gezien dat Rosenberg bleef en speel minuten zou krijgen. Maarja, hem wens ik het beste toe.Ook zie ik Rosales liever wat meer spelen.
Voor de rest verloopt alles prima!
idd, ik dacht ff dat Willem ging zeggen: "er is ene Dennis"quote:Op maandag 29 januari 2007 22:43 schreef Erwtensoep het volgende:
Oh denthemen je wordt genoemd.
gelul, davids heeft een stadion verbod bij de Spurs dus lijkt me niet dat ie niet weggaat.quote:
Want?quote:
quote:Op maandag 29 januari 2007 22:52 schreef jna het volgende:
[..]
Omdat de snor niet is uitgenodigd voor de persconferentie
Babel blijft dus waarschijnlijk. Ik vind het een goede zaak, tenzij hij niet wil verlengen. Dan mag hij van mij nu voor een grote zak geld weg.quote:'Ajax beter voor ontwikkeling Babel'
29/1/2007 21:17
Ondanks interesse van Arsenal en Newcastle United blijft Ryan Babel waarschijnlijk bij Ajax. Zijn zaakwaarnemer Winnie Haatrecht liet aan RTV Noord-Holland weten dat het beter is voor de ontwikkeling van zijn pupil om in Amsterdam te blijven.
De aanblijven van Babel is echter wel afhankelijk van de contractonderhandelingen met Ajax. Beide partijen praten over een verlenging van de huidige verbintenis die loopt tot medio 2008 tot een contract dat afloopt in de zomer van 2010.
Volgens het Algemeen Dagblad heeft Newcastle een bod neergelegd bij Ajax voor de twintigjarige international. Naast een transferbedrag zouden de Amsterdammers ook de beschikking krijgen over de Spaanse aanvaller Luque.
Denk je nou echt dat als er een persconferentie is ze Voetbal International niet uitnodigen?quote:Op maandag 29 januari 2007 22:52 schreef jna het volgende:
[..]
Omdat de snor niet is uitgenodigd voor de persconferentie
Heeft HTC wel wat bereikt als voetballer... ander mag hij geen kritiek geven..quote:Op maandag 29 januari 2007 22:41 schreef Jasza het volgende:
Davids heeft Jol dus helemaal de tyfus ingescholden hihihi.
was ook niet serieus natuurlijkquote:Op maandag 29 januari 2007 22:55 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat als er een persconferentie is ze Voetbal International niet uitnodigen?![]()
Als trainer is Jol inderdaad enorm succesvol...quote:Op maandag 29 januari 2007 22:55 schreef satecl het volgende:
[..]
Heeft HTC wel wat bereikt als voetballer... ander mag hij geen kritiek geven..![]()
Tering, daar komen ze nu pas achterquote:Op maandag 29 januari 2007 22:55 schreef VoreG het volgende:
volgens Barbara gaat het gewoon door en wordt het morgen gemeld ivm de beurs.
Respect voor de trainer, daar gaat t om..quote:Op maandag 29 januari 2007 22:56 schreef jna het volgende:
[..]
Als trainer is Jol inderdaad enorm succesvol...
er is vast een gast die 24 uur bij de arena rond hangt, ze hoeven hem morgen maar even te roepenquote:Op maandag 29 januari 2007 22:55 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat als er een persconferentie is ze Voetbal International niet uitnodigen?![]()
Voor 10 miljoen mag hij van mij naar Newcastle. Luque is alleen maar overbodig salaris.quote:Op maandag 29 januari 2007 22:54 schreef S-Two het volgende:
Weet trouwens niet of dit al is gepost?
[..]
Babel blijft dus waarschijnlijk. Ik vind het een goede zaak, tenzij hij niet wil verlengen. Dan mag hij van mij nu voor een grote zak geld weg.
Ach ja, wij waren er niet bij. Maar ik geloof er sowieso weinig van want de hele discussie zou ik het engels zijn geweestquote:Op maandag 29 januari 2007 22:57 schreef satecl het volgende:
[..]
Respect voor de trainer, daar gaat t om..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |