nou m'n geheime vraag doet het ook niet meer, dus daar is ook mee geknoeid. Maar ik heb ook zo mijn contacten hier, dus ik ga gewoon terughackenquote:
Niet meteen starten met de Ijzeren Maagd hè...quote:Op zondag 28 januari 2007 10:45 schreef Viking84 het volgende:
[..]
nou m'n geheime vraag doet het ook niet meer, dus daar is ook mee geknoeid. Maar ik heb ook zo mijn contacten hier, dus ik ga gewoon terughacken. En als ik erachter kom wie dat gedaan heeft, dan pak ik mijn middeleeuwse martelboek erbij en dan ga ik van hoofdstuk 1 tot en met hoofdstuk 10 alles uitvoeren wat erin staat
.
lol, ik had 'm toch wel gelezenquote:Op zondag 28 januari 2007 11:11 schreef Viking84 het volgende:
Ben jij een hacker ofzo, dat je dat weet?quote:Op zondag 28 januari 2007 11:13 schreef Cornelis83 het volgende:
klik op dat msnvlindertje onder de avatar van viking84. é voilà, je hebt haar MSN
maakt niet uit.quote:Op zondag 28 januari 2007 11:11 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
je kan beginnen door voortaan niet je msn aan jan en alleman te geven/zien![]()
quote:Op zondag 28 januari 2007 11:04 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
Komt een Tweaker bij de slager. Zegt ie zo: "heb je nog gehackt?"
privé-domein?quote:Op zondag 28 januari 2007 11:14 schreef Viking84 het volgende:
[..]
maakt niet uit.
Mensen moeten gewoon met hun poten van andermans prive-domein afblijven. Van die uitkeringstrekkende vmbo-paupers die het o zo lollig vinden om een ander last te bezorgen. Maar ik krijg hem wel terug.
quote:Op zondag 28 januari 2007 11:13 schreef Cornelis83 het volgende:
klik op dat msnvlindertje onder de avatar van viking84. é voilà, je hebt haar MSN
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |