Oppassen dat je niet aan de dunne raakt.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 18:19 schreef wickedweirdo het volgende:
bijna een week gehad... ik red het prima, vreet nu wel veel kauwgum.. maarja
Waarop ik me afvraag hoe het met de korsten in je neus is...quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:00 schreef kless het volgende:
[..]
Oppassen dat je niet aan de dunne raakt.
opt moment "dragelijk" zit nog wel in maar niet meer zo groot. Er naar boren lukt niet meer de opbrengst is te kleinquote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:37 schreef Lips het volgende:
[..]
Waarop ik me afvraag hoe het met de korsten in je neus is...
snap zelf niet helemaal waarom juist die vraag in me op kwam
Ik heb hetzelfdequote:Op zaterdag 3 februari 2007 12:03 schreef kless het volgende:
[..]
opt moment "dragelijk" zit nog wel in maar niet meer zo groot. Er naar boren lukt niet meer de opbrengst is te klein
En onder de douche? valt het neus leeg baggeren ook wel mee.
Maar voor het zelfde is het de volgende week weer anders. Voor mijn gevoel, als ik maar uit de buurt van airco's & stofnesten blijf hoef ik niet te boren.
Dat kan je best zelf even opzoekenquote:Op zondag 4 februari 2007 23:31 schreef kless het volgende:
wat is trouwens de eerste zondag in de herfst vakantie vorigjaar in noord nederland geweest? toen had ik bedacht dat ik maar geen peuk meer moest opsteken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
Je bent een heldquote:
quote:I haven't smoked for 3 months, 3 hours and 37 minutes, saving 2,027.31 cigarettes and $ 225.03.
Dankje dankjequote:Op dinsdag 6 februari 2007 18:59 schreef Lips het volgende:
[..]
Je bent een held
Je bent toch gestopt!! Da's toch goed
Nee ik zit nog steeds thuisquote:Op woensdag 7 februari 2007 15:00 schreef Echo99 het volgende:
[..]
Dankje dankje![]()
Alweer een nieuwe opdracht?
Ontopic:
Goed, ik heb nu 63 sigaretten niet gerookt.(3.5 pakje) Totaal bespaard in euro's 13.30 ( minus nicotine kauwgom a 11.50 = 1.80. Yeah ik hel al 180 cent uitgespaard
) Waar ik wel echt blij mee ben is dat ik nu al 5u 18m 56s heb gewonnen aan extra levensduur. Maar wat the fuck moet ik in vredesnaam doen met al die extra uren?
Ben je nog gestopt mam?quote:Op woensdag 7 februari 2007 15:23 schreef welkominspace het volgende:
tvp enzo
quote:Op woensdag 7 februari 2007 16:33 schreef Skankingrudi het volgende:
gestopt op 30 februari 2007
Ik heb net de 1e tien pagina's uit m'n map gehadquote:Op woensdag 7 februari 2007 16:47 schreef Echo99 het volgende:
[..]
Wat is spilrente?
(testje om te kijken of je de WFD modules al kent..)
je staat erin, succesquote:Op woensdag 7 februari 2007 16:47 schreef Skankingrudi het volgende:
oops januari dus... (30-01-07)
Dank je . nee eigenlijk nooit meer , heeeeeeeeeeeeel af en toe , zeg maar 2 keer per jaar even een trekmoment maar ik denk er eigenlijk nooit meer aan. En ik rookte toch wel een pakje shag per dagquote:Op donderdag 8 februari 2007 19:00 schreef DarkElf het volgende:
gefelciteerd
en? nooit meer behoefte eraan?
zo das flink, een pakje shag per dagquote:Op donderdag 8 februari 2007 19:02 schreef Ymke het volgende:
[..]
Dank je . nee eigenlijk nooit meer , heeeeeeeeeeeeel af en toe , zeg maar 2 keer per jaar even een trekmoment maar ik denk er eigenlijk nooit meer aan. En ik rookte toch wel een pakje shag per dag![]()
Tuurlijk , dat stopmoment is legendarisch , niemand verwachtte dat het mij zou lukken , ben gewoon in een keer gestopt, hup uit dat ding en dat was het danquote:Op donderdag 8 februari 2007 19:04 schreef eer-ik het volgende:
gefeliciteerd idd
Pakje shag per dag is niet bepaald weinig
Heel relaxed dat je er eigenlijk nooit meer aan denkt.
Ook vandaag stiekem niet aan gedacht, gezien het feit dat je hier postte dat je precies 4 jaar gestopt bent?
Je moet daar echt even doorheen , die trekmomenten worden steeds minder en minder langduurend ECHT WAARquote:Op donderdag 8 februari 2007 19:10 schreef eer-ik het volgende:
't gaat hier na de dip ook weer lekker btw
Heb na die avond dat ik een paar peuken ophad, enorm veel trek gehad (zeg maar de hele week erna) maar het gaat nu weer briljant.
Totaal geen trek meer enzo, dus ik ben weer blij![]()
Daar heb ik ook zeker een maand last van gehad, nu al een tijd niet meer gelukkigquote:Op donderdag 8 februari 2007 19:10 schreef Ymke het volgende:
[..]
Tuurlijk , dat stopmoment is legendarisch , niemand verwachtte dat het mij zou lukken , ben gewoon in een keer gestopt, hup uit dat ding en dat was het dan![]()
Heb nog wel erg lang vieze zooi opgeroggeld maar dat willen jullie vast niet weten![]()
Succes voor alle nieuwe stoppers ( en doorstarters)
Dat geloof ik graag.quote:Op donderdag 8 februari 2007 19:11 schreef Ymke het volgende:
[..]
Je moet daar echt even doorheen , die trekmomenten worden steeds minder en minder langduurend ECHT WAAR
Hier zijn ook nog steeds mensen die niet kunnen geloven dat ik, of all people, gestopt ben. En dat al 3 maanden, zonder problemen.quote:Op donderdag 8 februari 2007 19:10 schreef Ymke het volgende:
[..]
Tuurlijk , dat stopmoment is legendarisch , niemand verwachtte dat het mij zou lukken , ben gewoon in een keer gestopt, hup uit dat ding en dat was het dan![]()
Klopt. Ik wil het van mezelf eigenlijk niet eens weten.quote:Heb nog wel erg lang vieze zooi opgeroggeld maar dat willen jullie vast niet weten![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |