die metro is helemaal niet zo primaquote:Op dinsdag 13 februari 2007 19:15 schreef Jaguarized het volgende:
Stansted naar centraal Londen kan met de Stansted Express. Kost je 25 pond voor een retourtje.:) Je kan 's avonds prima met de metro!
Nou, nee, het is een trein.quote:Op woensdag 14 februari 2007 09:43 schreef Koentje3 het volgende:
Ik vlieg ook naar london Stansted zaterdag... Die Stansted express... IS dat hetzelfde als zon ryan air bus?
Geen last van gehad.quote:Op woensdag 14 februari 2007 00:52 schreef MCH het volgende:
[..]
die metro is helemaal niet zo primamet hun severe delays
![]()
nooit problemen gehad met de metro daar, heel tevreden zelfs.quote:die metro is helemaal niet zo prima met hun severe delays
je hebt ook verschillende bussen die rijden naar london vanuit Stantsted, verschillende plaatsen. Mijne ging dan naar Golders Green (Noord London). Ik moest daar ook zijn dus. Even kijken dus waar je moet zijn, anders wordt je in Liverpoolstreet afgezet terwijl je aan de andere kant van London moet zijn. Moet je weer een uur met de metro reizen oid.quote:Nou, nee, het is een trein. Best comfortabel indien je niet tijdens de piekuren reist. Je komt dan op Liverpool Street, één van de grote terminals aan. Vandaaruit kun je alle kanten op met de metro.
Met zo'n klein busje (8 pers. ofzo) wordt je vanaf Tube Baker Street naar Luton Airport gebracht. Vroeg boeken betekent weinig betalen, zonder reserven kost een enkel 8 pond en het busje rijdt elke 30/40 min. Heb hem zondag ook gehad. Er zijn trouwens werkzaamheden richting Luton dus je moet rekening houden met vertraging.quote:
Ja ik ook!quote:Op zondag 28 januari 2007 00:50 schreef MonopolyMan het volgende:
Ik wil in die lijst godverdomme! Als permanent!
Die National Express bus is ook wel handig. Hij rijdt ook dag en nacht. Ik heb het wel eens gebruikt (naar metrostation Finchley Road, vanwaar ik rechtsreeks naar huis kan), maar neem toch liever de trein.quote:Op woensdag 14 februari 2007 13:40 schreef Tjahzi het volgende:
[..]
nooit problemen gehad met de metro daar, heel tevreden zelfs.
[..]
je hebt ook verschillende bussen die rijden naar london vanuit Stantsted, verschillende plaatsen. Mijne ging dan naar Golders Green (Noord London). Ik moest daar ook zijn dus. Even kijken dus waar je moet zijn, anders wordt je in Liverpoolstreet afgezet terwijl je aan de andere kant van London moet zijn. Moet je weer een uur met de metro reizen oid.
In Greenwich, toevallig?quote:Op zondag 11 februari 2007 18:01 schreef Johnns het volgende:
men er afgelopen zomer geweest. super stad. heb me er zeker vermaakt.
een avond naar een chinees restaurant geweest, waar je voor ongeveer 6,50 GBP onbeperkt kon etenen als je je bord niet leeg at kreeg je een 'boete' van 10 GBP
![]()
nog nooit zoiets meegemaakt
het eten was te doen, maar denk niet dat ik er nog een keer zal komen.
Vaak hebben hotels die je via een reisbureau boekt een 3e of 4e nacht gratis. Vergelijk die aanbiedingen met de nachtprijzen die je op internet vind en wie weet kan je een beter hotel pakken voor hetzelfde geld.quote:Op zondag 18 februari 2007 22:35 schreef Duderinnetje het volgende:
Liebchens, listen. Ik wil in april of zo van zaterdag t/m dinsdag naar Londen.(overigens: waarom is het opeens 'in' om London te schrijven? We zeggen toch ook niet dat we een weekendje Praha hebben gedaan?) De boel hoeft niet low-budget, maar te veel betalen is onzin natuurlijk. Wat kan ik dan het beste doen? Ticket en hotel los van elkaar boeken?
Ik ben twee keer eerder in Londen geweest, maar ik weet niet meer hoe ik het toen geregeld heb![]()
Toen ik er woonde zei ik echt niet tegen mijn maten 'Londen' op zijn Nederlands..quote:Op zondag 18 februari 2007 22:35 schreef Duderinnetje het volgende:
(overigens: waarom is het opeens 'in' om London te schrijven? We zeggen toch ook niet dat we een weekendje Praha hebben gedaan?)
Ik heb het niet over mensen die er wonen.quote:Op zondag 18 februari 2007 23:56 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Toen ik er woonde zei ik echt niet tegen mijn maten 'Londen' op zijn Nederlands..Is gewoon in stand gebleven (zelfde voor de andere Londoners hier I guess...)
Ik ga eens even langs een reisbureau binnenkortquote:Op zondag 18 februari 2007 22:58 schreef Fogel het volgende:
[..]
Vaak hebben hotels die je via een reisbureau boekt een 3e of 4e nacht gratis. Vergelijk die aanbiedingen met de nachtprijzen die je op internet vind en wie weet kan je een beter hotel pakken voor hetzelfde geld.
Holiday Inn op Kings Cross vond ik een prima hotel voor een OK prijs.
Vlucht kan je net zo goed zelf regelen, er zijn vele goedkope maatschappijen die je naar Londen bregen. Maar als je KLM wil vliegen ipv budget air, kan je dat net zo goed met een pakket met hotel en vlucht bij een reisbureau bestellen.
Vanuit het hoge noorden is dit een leuke aanbieding: www.golondon.nl (die zullen ze je bij het reisbureau ook als eerste willen verkopen). Als het echt niet budget hoeft, dan kun je ook vliegen vanaf Groningen-Eelde airport met www.flyvlm.com, met als bijkomend voordeel dat je dan in London City aankomt, in plaats van de verweggelegen budgetluchthavens.quote:Op zondag 18 februari 2007 22:35 schreef Duderinnetje het volgende:
Liebchens, listen. Ik wil in april of zo van zaterdag t/m dinsdag naar Londen.(overigens: waarom is het opeens 'in' om London te schrijven? We zeggen toch ook niet dat we een weekendje Praha hebben gedaan?) De boel hoeft niet low-budget, maar te veel betalen is onzin natuurlijk. Wat kan ik dan het beste doen? Ticket en hotel los van elkaar boeken?
Ik ben twee keer eerder in Londen geweest, maar ik weet niet meer hoe ik het toen geregeld heb![]()
Dank!!quote:Op maandag 19 februari 2007 08:15 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Vanuit het hoge noorden is dit een leuke aanbieding: www.golondon.nl (die zullen ze je bij het reisbureau ook als eerste willen verkopen). Als het echt niet budget hoeft, dan kun je ook vliegen vanaf Groningen-Eelde airport met www.flyvlm.com, met als bijkomend voordeel dat je dan in London City aankomt, in plaats van de verweggelegen budgetluchthavens.
Hotelaanbiedingen kun je vinden op www.expedia.nl (ook vaak 4 nacht gratis enzo) of www.bookings.nl
Omdat de prijs inclusief treinkaartje is vanaf een NS station bij jou in de buurt naar Hoek van Holland en vervolgens ook nog van Harwich naar London. Bovendien is een nachtje slapen op de boot goedkoper dan slapen in Londonquote:Op maandag 19 februari 2007 09:09 schreef Duderinnetje het volgende:
En waarom is de Stena een leuke aanbieding vanuit het hoge noorden? Zijn we best heel lang onderweg! Anderzijds wel leuk, met het bootje gaan
Het is pas echt hip om LDN te zeggen.quote:Op zondag 18 februari 2007 22:35 schreef Duderinnetje het volgende:
(overigens: waarom is het opeens 'in' om London te schrijven? We zeggen toch ook niet dat we een weekendje Praha hebben gedaan?)
We kunnen gratis met de trein reizen, was ik even vergeten erbij te zeggenquote:Op maandag 19 februari 2007 09:17 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Omdat de prijs inclusief treinkaartje is vanaf een NS station bij jou in de buurt naar Hoek van Holland en vervolgens ook nog van Harwich naar London. Bovendien is een nachtje slapen op de boot goedkoper dan slapen in London![]()
Ook leuk is om heen met de boot te gaan en terug met het vliegtuig.
Net als die kutsong van Lily Allen ofzoquote:Op maandag 19 februari 2007 09:57 schreef MonopolyMan het volgende:
[..]
Het is pas echt hip om LDN te zeggen.En ook echt als "el die enn" uitspreken.
Nouja, dat is hier lokaal dan. En je hebt het ook over "going to Central" als je naar het centrum gaat.
Vrienden van mij hadden een hotel bij Earls Court voor 11pond pppn inc ontbijtquote:Maar ehm, on-topic. Easyjet is gewoon comfortabel, vliegt vanaf Schiphol, en is erg goedkoop. Daarna kun je met een trein en de metro alle kanten op, maakt niet uit welke luchthaven je naar toe vliegt.
Qua hotels, er is vanalles. Travelodge kan erg - en zelfs belachelijk - goedkoop zijn terwijl het echt comfortabel en helemaal niet slecht is. Travelodge Docklands bijvoorbeeld, vind ik een ideaal hotel, en ik heb er eens met 3 man gezeten voor 25 pond per nacht, midden-Augustus. Maar dan moet je wel echt vantevoren boeken.
Dat is dan wel heel lokaal, want in het zuid oosten of in de west end zeggen ze dat niet...quote:Op maandag 19 februari 2007 09:57 schreef MonopolyMan het volgende:
[..]
Het is pas echt hip om LDN te zeggen.En ook echt als "el die enn" uitspreken.
Nouja, dat is hier lokaal dan. En je hebt het ook over "going to Central" als je naar het centrum gaat.
Ik heb het ook nog nooit gehoord.... SWquote:Op maandag 19 februari 2007 18:23 schreef Individual het volgende:
[..]
Dat is dan wel heel lokaal, want in het zuid oosten of in de west end zeggen ze dat niet...Ik heb het nog nooit iemand horen zeggen eigenlijk en ik heb m'n vrienden over de hele stad wonen...
![]()
Central wel uiteraard, maar LDN zeker niet. Woonde ook in London zelf, dus dan slaat het ook nergens op om LDN te zeggen..quote:Op maandag 19 februari 2007 20:08 schreef MonopolyMan het volgende:
Bedoel je nu Central of LDN? Kan me niet voorstellen dat je Central niet vaak hebt gehoord.
LDN is erg hip de laatste tijd en ik zie en hoor het steeds vaker. Lily Allen heeft een nummer met die titel wat natuurlijk ook helpt.
Hoewel er geen standaard definitie is zou ik zeggen central is alles met 'central' in de postcode (WC1, EC1, ...) en alle postcodes die met een '1' beginnen (W1, N1, ...)quote:Op dinsdag 20 februari 2007 00:01 schreef MonopolyMan het volgende:
Er is niet een "Central", Central is gewoon het centrum.
Zone 1 is ook wel een goed aanduiding maar;quote:Op dinsdag 20 februari 2007 11:09 schreef MonopolyMan het volgende:
Ik weet niet of je Mile End (E1), Borough (SE1) of Canonbury (N1) nog centrum kunt noemen. Ik ga eigenlijk gewoon uit van Zone 1 over het algemeen.
Zoals ik al zei; er is geen vaste definitie van 'central'quote:Zone 1 refers to Central London UK Zone 1 as indicated by the London Underground Tube Map only the following postcodes are covered: W1, W2, W8, WC1, WC2, EC1, EC2, EC3, EC4, E1, N1, SE1, SE11, NW1, SW1, SW3, SW7 and SW5.
Had je die taxi al besteld dan? Anders bel je ff 118-118 en vraag je om 'minicab firms' als er geen black cabs rondrijden. Je kan ook een black cab nummer bellen ipv te wachten: 07957 696673.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:08 schreef Stommie het volgende:
ik mijd charing cross, heb daar een x om 3 uur 's nachts 2 uur buiten gestaan om op een taxi te wachten (ik was toen nog maar 1 maand in London) alvorens de bus te nemen
Ik had standaard de N77, altijd erg leuke trips naar huis. (met je dronken kop in een volle bus met stappers) Altijd via Vauxhall en Clapham (common) naar Wandsworth, mooie dingen meegemaakt op die trips!quote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:08 schreef Individual het volgende:
[..]
Trouwens vanaf Charing X rijden heel veel nachtbussen en die zijn ook altijd leuk!
Hoe kom je aan dat bedrag? Ik was een beetje rond aan het kijken en kon niks onder de 100 vindenquote:Op woensdag 21 februari 2007 17:39 schreef Lassekjus het volgende:
Vandaag een dagje london geboekt bij ryan air, vliegen vanaf weese.
35 euro pp alles erin. (betaalde dus alleen tax) smorgens heen en savonds terug.
Lekker winkelen.
Heb er nu al zin in!!
I agree.quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:26 schreef Koentje3 het volgende:
net terug.. De stad was 100x leuker als ik had verwacht!Londen
Dan kijk je echt verkeerd, Easyjet of Ryanair heeft vaak genoeg tarieven onder 100 euro all in.quote:Op donderdag 22 februari 2007 08:55 schreef Elwood1802 het volgende:
[..]
Hoe kom je aan dat bedrag? Ik was een beetje rond aan het kijken en kon niks onder de 100 vinden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |