Onzin. Gewoon een deel in de opleiding. Foeke moet zijn gehaalde spelers maar is beter maken. Kopen Kopen Kopen wordt je echt niet beter van.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:25 schreef KansloosForEver het volgende:
[..]
Niks in de jeugdopleiding pompen. Daar hebben wij nu helemaal niks aan. Op dit moment draait het elftal voor geen meter en moeten er aankopen worden gedaan. Wat er in de toekomst moet gebeuren zien we dan wel weer
Ben ik het wel mee eens, schrok alleen wel van het feit dat Booy's contract niet na dit seizoen, maar pas na volgend seizoen afloopt.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:29 schreef Druppel het volgende:
[..]
De kwaliteiten in deze ploeg is er echt wel. Hij word er alleen niet uitgehaald.
dat ligt aan foeke ja. Maar dat neemt niet weg dat een deel van de selectie gewoon niet goed genoeg is! Als een club zegt voor de play-off's te gaan moeten ze daar ook de spelers voor hebben.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:29 schreef Druppel het volgende:
[..]
Onzin. Gewoon een deel in de opleiding. Foeke moet zijn gehaalde spelers maar is beter maken. Kopen Kopen Kopen wordt je echt niet beter van.
De kwaliteiten in deze ploeg is er echt wel. Hij word er alleen niet uitgehaald.
Booy zei notabene zelf aan het begin van dit seizoen dat de selectie beter was dan die van vorig jaar.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 17:38 schreef KansloosForEver het volgende:
[..]
dat ligt aan foeke ja. Maar dat neemt niet weg dat een deel van de selectie gewoon niet goed genoeg is! Als een club zegt voor de play-off's te gaan moeten ze daar ook de spelers voor hebben.
Daar hebben we ook de spelers voor! Alleen presteren ze onder de maat.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 17:38 schreef KansloosForEver het volgende:
[..]
dat ligt aan foeke ja. Maar dat neemt niet weg dat een deel van de selectie gewoon niet goed genoeg is! Als een club zegt voor de play-off's te gaan moeten ze daar ook de spelers voor hebben.
Kijk eens na de stand van de competitie. Dan kan je zien dat we nog volop mee doen voor de play offs.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 17:38 schreef KansloosForEver het volgende:
[..]
dat ligt aan foeke ja. Maar dat neemt niet weg dat een deel van de selectie gewoon niet goed genoeg is! Als een club zegt voor de play-off's te gaan moeten ze daar ook de spelers voor hebben.
quote:Op dinsdag 6 februari 2007 13:27 schreef PBateman1978 het volgende:
Iemand gisteren trouwens Namen & Rugnummers gezien ?
Vond het wel interessant hoe tegenstrijdig Booy en Van Dop waren over wat te doen met het geld van Fortuné, Booy wilde het liefst alles investeren in de selectie, terwijl van Dop begon over de jeugd-opleiding, en over dat spelers eerst maar eens beter gemaakt moesten worden bij FC Utrecht. (Loval bv.)
Beide heren waren nogal geïrriteerd ook, zou er iets aan de hand zijn ?
Omdat er best wel een commotie over dit intervieuw gemaakt word. Wil ik melden dat het intervieuw ongeveer 10 minuten duurde. Van horen en zeggen heb ik begrepen dat in NenRN er het een en ander op ongelukkige wijze geknipt is Jammer want zo kan je niet het hele intervieuw aanhoren, terwijl ik hem erg duidelijk vondt. Deze is wel na de integrale wedstrijd uitgezonden.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 13:51 schreef thaduck het volgende:
[..]
Yepz gezien. En ik begreep het eerlijk gezegd wel, het is logisch dat een voorzitter geld binnen wil houden en dat een trainer/technisch directeur het juist uit wil geven. Als het anders zou zijn dan kregen we weer zo'n mooie situatie als een paar jaar terug.
En ik vond Foeke niet echt geirriteerd hoor, van Dop wel maar geen idee waar dat door kwam.
Ik dacht dat die Buter gehaald was omdat ie lang zou blijven zitten ?quote:Haarlem wil Piet Buter als algemeen directeur
8/2/2007 8 :55
Piet Buter is door Haarlem gepolst om in dienst te treden als algemeen directeur. Buter is op dit moment technisch manager bij FC Utrecht.
Aad Goedhart, manager voetbalzaken van Haarlem, beschouwt Buter (57) als een van de voornaamste kandidaten om de verdere professionalisering van de club gestalte te geven. Buter heeft zijn huidige werkgever, waar hij nog twee jaar onder contract staat, op de hoogte gesteld van het contact met Haarlem.
De geboren Haarlemmer Buter in De Telegraaf: 'Ik heb ook gezegd dat ik eerst wil kijken of het nieuwe Haarlem-stadion er komt.' Buter is niet verbaasd dat Haarlem zich bij hem heeft gemeld: 'Ik heb een zwak voor de club, veertig jaar ervaring in alle geledingen van de voetballerij en beschik over een groot internationaal netwerk.'
Tja jammer maar hier denk je ook niet aan.quote:Op donderdag 8 februari 2007 09:41 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik dacht dat die Buter gehaald was omdat ie lang zou blijven zitten ?
En Piet Buter gaat niet richting Haarlem.quote:FC Utrecht hoopt zich de komende week toch nog te kunnen versterken. Lucian Sanmartean is op proef in de Domstad en speelt komende dinsdag een oefenwedstrijd met Jong FC Utrecht tegen Jong DOVO. De Roemeen is transfervrij, nadat hij een arbitragezaak bij de FIFA had aangespannen. De 27-jarige middenvelder kwam al anderhalf jaar niet aan spelen toe bij Panathinaikos.
Hij werd in het gelijk gesteld door de voetbalbond, waardoor de Roemeen transfervrij mag vertrekken uit Griekenland. De 27-jarige Sanmartean begon zijn carrière bij Gloria Bistrita en gaat mogelijk verder bij het FC Utrecht van trainer Foeke Booy (foto). Er zijn echter kapers op de kust. Volgende week zal hij namelijk ook stage gaan lopen bij AZ. Trainer Louis van Gaal wilde de middenvelder vorig seizoen al naar Alkmaar halen. Door het vertrek van Joey Gudjonsson naar het Engelse Burnley is er ruimte in de selectie van AZ.
idd, en als die ook bij AZ op proef gaat, zou ik hem hier niet eens meer willen hebbenquote:Op vrijdag 9 februari 2007 12:49 schreef PBateman1978 het volgende:
Goh, en ik dacht dat we genoeg middenvelders hadden volgens Booy.
Soms snap ik er echt niets meer van.
Dus Heitinga is gestopt met voetballen? Was me effe ontgaan...quote:Op dinsdag 6 februari 2007 11:06 schreef Wopper1 het volgende:
En we hebben weer een prijs
Shew-Atjon lelijkste voetballer van de eredivisie volgens het mannenblad Maxim.
Kan eventueel ook op de vleugel uit de voeten, ik meen zelfs de rechter. Maar daar ben ik niet helemaal zeker van.quote:Op vrijdag 9 februari 2007 12:49 schreef PBateman1978 het volgende:
Goh, en ik dacht dat we genoeg middenvelders hadden volgens Booy.
Soms snap ik er echt niets meer van.
Kruys vind ik juiste beter gaan spelen vorig jaar had ik hem nog het liefste zo snel mogelijk weg bij FCU dat gevoel heb ik nu niet meer zoquote:Op maandag 12 februari 2007 10:04 schreef thaduck het volgende:
Wat pas irritant was: meneer Kruys.
Wat doet die debiel in hemelsnaam binnen de lijnen? Hij raakt al maanden geen enkele bal meer fatsoenlijk! Geen enkele pass komt aan, en als het wel in de buurt komt dan is het wel zo'n vreselijke kutbal dat een medespeler er niets meer mee kan. Hij loopt nergens voor en doet alles maar met een makkie af.. Rot toch op met die gozert!!! En dan wordt Somers gewisseld :S Die stond fukking goed te voetballen
Maar positief waren in ieder geval Somers en Ali B. Somers komt weer beetje in vorm en Ali B is duidelijk een aanwinst.
Dan heb je gister zitten slapen ben ik bang. Ik denk dat 80% van wat Kruys deed verkeerd was. Verkeerde passes, verkeerde plek staan, niet de ruimte opzoeken, etc. Ik vond het werkelijk weer een drama. Kan er echt niet meer van makenquote:Op maandag 12 februari 2007 12:23 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
Kruys vind ik juiste beter gaan spelen vorig jaar had ik hem nog het liefste zo snel mogelijk weg bij FCU dat gevoel heb ik nu niet meer zo
Geweldige actie!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |