Hoe vaak denk je dan dat ze het nog zover laat komen dan? Lekker tussen de rest van het vuil je spullen moeten zoeken, volgende keer ruim je heus wel eerder opquote:Op zaterdag 27 januari 2007 20:49 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Oeh, die methode is ook wel erg hard Tico..
Ben je niet bang, dat ze het dan gaan opzoeken en net zo hard weer uit de bak vissen?
Zolang hij bezig is, heeft hij er geen last van. Ook niet op school. Het begint echt rond 6 uur te komen die vermoeidheid. Soms heeft hij wel als hij uit school komt dat hij dan moe is en even gaat liggen op de bank.... maar dat komt eigenlijk niet zo heel veel voor. Hij heeft heel veel energie. Zoveel dat wij er soms moe van worden..quote:Op zondag 28 januari 2007 21:35 schreef livelink het volgende:
Hij moet toch ook moe zijn als hij elke dag zo vroeg op is. Hoe gaat dat op school, is hij daar niet heel erg moe?
Ja dat doen we ook hoor, in principe wil ik dat hij niet zo vroeg beneden is, maar als hij op zn kamer zit naast onze kamer en heel gehorig speelt, dan maakt hij daar vaak geluidjes bij.. tegenwoordig mag hij dan van mij gewoon naar beneden. Hij gaat dan vaak op de bank liggen tv kijken of gewoon lekker spelen/knutselen. Hij slaapt gewoon erg grillig.... en hopelijk gaat het ooit over. Dit is trouwens sinds het uurverschil, daarvoor was het niet zo erg, dus ik heb nog goede hoop dat zodra de klok weer een uur vooruit gaat het weer wat beter gaat. wishfull thinkingquote:Op zondag 28 januari 2007 21:56 schreef livelink het volgende:
Ja, als het echt een kwestie is van weinig slaap nodig hebben dan doe je er niks aan. In dat geval kun je misschien afspraken met hem maken over rustig beneden of op zijn kamer gaan spelen.
Mijn zus had ook weinig slaap nodig en die zat rustig tot midden in de nacht nog te lezen, te knutselen of spelletjes te doen. Toen mijn ouders eenmaal doorhadden dat ze echt die slaap niet nodig had, lieten ze het gaan op voorwaarde dat ze niemand anders wakker maakte.
Ik weet niet hoe lang jullie dit al zo doen, maar op zich lijkt het me heus niet fout dat nog een poosje vol te houden, als je zeker weet dat ze gewoon aan het klieren is. Als je laat merken dat het je niet boeit hoe lang ze erover doet, als haar bord maar leeg gaat, dan wordt ze het spelletje denk ik vanzelf beu. En jullie doel (haar bord leeg) wordt zo wel bereikt, toch? De manier waarop is wat minder, maar dat is dan haar keuze.quote:Op maandag 29 januari 2007 09:49 schreef Ticootje het volgende:
Gister heeft ze een uur gedaan over 2 gevulde oven broodjes. We laten haar gewoon net zo lang aan tafel zitten tot het op is. Maar dit loopt dus echt de spuigaten uit, ze treuzelt alleen maar nog meer.
Blijkbaar heeft ze dus aandacht nodig... ze is richting puberen.. heeft aandacht nodig.. weet niet hoe zich dat te uiten.. dus op zo;n manier...quote:Op maandag 29 januari 2007 09:49 schreef Ticootje het volgende:
Het is hier inderdaad 2x gebeurd dat alles in een vuilniszak buiten stond. Nu laat ze het wel uit dr hoofd om niet op te ruimen, want het is heel pijnlijk duidelijk geworden dat ik op een rigoreuze wijze kamers uitmest...
Gister wel weer strijd gehad aan tafel.. De laatste tijd zit ze vreselijk te miepen met eten. Ze treuzelt zo vreselijk met het eten dat ze op het laatste dus gewoon koud eten naar binnen aan het werken is. We weten echt niet hoe we dit nu weer moeten aanpakken. Ze wilt gewoon niet dooreten.
Gister heeft ze een uur gedaan over 2 gevulde oven broodjes. We laten haar gewoon net zo lang aan tafel zitten tot het op is. Maar dit loopt dus echt de spuigaten uit, ze treuzelt alleen maar nog meer. En het is niet zo dat ze geen trek heeft, want als ik na het eten zeg, kom we gaan naar de mac, dan verorberd ze makkelijk nog een macmenu. Het is puur dat ze dus niet wilt eten. Of in ieder geval vreselijk langzaam eet.
Ik wacht al niet eens meer op haar tot ze klaar is, het is gewoon niet te doen. Ze zit gewoon zo vreselijk langzaam te eten met muizen hapjes te herkauwen dat ik me dus zo vreselijk eraan erger dat ik echt in staat ben haar dus te voeren.
Laatst had ze wel gezegd tegen mn moeder dat ze 's nachts wakker wordt van de honger. Dus nu letten we er dus nog meer op wat ze eet en hoeveel ze eet. En een bord wordt dus gewoon leeggegeten.
Hebben meer moeders hier last van, en hebben jullie asjeblieft tips hoe we dit moeten oplossen. Boos worden heeft geen zin, naar dr kamer sturen met eten heeft geen zin (dan moet ik de hond in de gaten houden), net zo lang aan tafel laten zitten tot het op is heeft ook al geen zin, gewoon alleen aan tafel laten zitten heeft ook geen zin. Dus ik raak een beetje leeg qua opties.
Ik kan ook niet instellen dat er een bepaalde tijd voor eten staat, want dat zal dan betekenen dat ze haar bord niet hoeft leeg te eten.
Nou ja heel verhaal dus, maar ik ben gewoon even vreselijk pissig dat ze nu weer iets heeft gevonden om aandacht te krijgen.
Oh ja, vorige week belde school ook nog dat madam buikpijn had. (Dat kan natuurlijk) Maar thuis bleek er dus helemaal niets aan de hand te zijn. Ze heeft wel de rest vand e dag op bed gelegen, want zieke kinderen liggen op bed. Even duidelijk gemaakt dat er nog steeds niet wordt aangesteld en dat ziek zijn niet gezellig is. Nu had ze wel gezien dat ik afgelopen dinsdag dus op de bank lag (follikelpunctie) en lekekr door mn ventje werd verwent, dus waarschijnlijk dacht ze dat kan ik ook. Alleen pakte het voor haar toch heel anders uit...
pff even wat frustratie weggeschreven hoor...
Zou ze dat aanvoelen en misschien daarom lastig zijn? Lastig om te bepalen of het 'gewoon' puberen is of dat ze echt ergens mee zit, lijkt me.quote:Op maandag 29 januari 2007 10:15 schreef Ticootje het volgende:
Eigenlijk zijn er genoeg situaties op te noemen met botsingen met mijn man en haar moeder, die ga ik hier maar niet allemaal opnoemen.
Oh maar nu gaat het allemaal redelijk hoor...quote:Op maandag 29 januari 2007 11:48 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Zou ze dat aanvoelen en misschien daarom lastig zijn? Lastig om te bepalen of het 'gewoon' puberen is of dat ze echt ergens mee zit, lijkt me.
breek me de bek niet openquote:Op maandag 29 januari 2007 11:42 schreef Ticootje het volgende:
pubers....
Ik zeg toch wat ik denk dat het isquote:Op maandag 29 januari 2007 12:39 schreef livelink het volgende:
Helemaal niet omdat ik je niet geloof, hoor Ticootje. Maar ik denk dat je er voor moet waken dat je niet allemaal dingen al in gaat vullen en zoeken naar tekenen dat moeder niet goed ligt.
De situatie ligt nu eenmaal zo en iedereen zal er het beste van moeten maken.
Hoe oud is ze???quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |