Knap hoor Arwen!
![]()
Ik heb hier thuis een dreumes die totaal gefixeerd is op eten. Lekker eten wel te verstaan. Meneer wordt tegenwoordig wakker met de tekst: "Koekuh, taatjes!!!"
![]()
Groenten eet hij NIET, gewoonweg NIET.
![]()
Behalve in de vorm van vloeibare soep, die ik dus minimaal drie keer per week maak; pompoen, broccoli, courgette, erwt, boon, je kunt het zo gek niet bedenken of ik maak er soep van. Ook fruit gaat alleen nog in de vloeibare vorm, helaas. Koekuh en taatjes daarentegen gaan erin als ketellapper, en ook eitjes zijn favouriet.
![]()
Maar hoe hij nou in godsnaam aan ' taatjes' komt... dat krijgt ie echt nooit! Beats me dus...
![]()
Gek kind! Wel leuk overigens dat zijn gebabbel eindelijk wat serieuzere vormen begint aan te nemen. Woorden als jasje, huisje, neus, haar, Juuiesj (Julius) en uiteraard koekuh, eitjes, ijsjes en taatjes.... komen hier voorbij met de regelmaat van de klok. Ook tweewoordscombinaties begint ie zo af en toe te gebruiken; Juuiesj poep, papa bal, Lala tep (step) . Leuk om te zien, die ontwikkeling!