http://www.vrtnieuws.net/(...)rakteert/index.shtmlquote:Studio 100-baas Gert Verhulst komt zijn belofte van 16 jaar geleden na. In 1991 zong Verhulst in het "Samson en Gert"-liedje "Tien miljoen" dat hij liters limonade en 100 kilo chocolade zou uitdelen als hij 10 miljoen had.
Inmiddels heeft Verhulst al zeker 10 miljoen verdiend, en daarom vond Bert, een Antwerpse student communicatiewetenschappen, dat Gert Verhulst zijn belofte wel eens zou mogen nakomen.
De student zette de vraag op zijn website www.gertje.info. "Het was als grap bedoeld", zegt de initiatiefnemer. "Maar ik kreeg tienduizenden bezoekers op mijn site."
Het baasje van Samson was wel gecharmeerd en schenkt 1.000 gratis toegangskaartjes voor Plopsaland Indoor in Hasselt aan Bert.
Bert heeft die intussen zelf verdeeld via zijn website.
Daarnaast geeft Studio 100 ook 500 tickets weg aan verenigingen die zich inzetten voor kansarmen.
Op vrijdagavond 2 februari zal het pretpark tussen 17 en 20 uur speciaal geopend zijn voor deze actie.
Voor iedereen zal er een stuk chocolade en gratis limonade zijn, zegt Gert Verhulst. Gert en Samson zullen die avond bovendien nog eens hun grootste hits zingen.
quote:Op dinsdag 23 januari 2007 13:50 schreef nietzman het volgende:
Toch een rijke toffe peer die Gert.
quote:Op dinsdag 23 januari 2007 13:51 schreef Bupatih het volgende:
http://www.gertje.info/reactie-bupitah.php
Misschien moet je eens wat beter lezen.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 15:15 schreef Biancavia het volgende:
Ik wil geen gratis kaartje, ik wil limonade en chocolade!
O.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 15:20 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Misschien moet je eens wat beter lezen.
ach je hebt je rijbewijsquote:Op dinsdag 23 januari 2007 13:47 schreef Jump het volgende:
Nee. Maar Hasselt is dan ook een grote eind van hier
Whehehequote:Op dinsdag 23 januari 2007 13:51 schreef Bupatih het volgende:
http://www.gertje.info/reactie-bupitah.php
Goede vraag!quote:Op woensdag 24 januari 2007 01:25 schreef Vitalogy het volgende:
Met wie doet Kristel het eigenlijk
want die moet dan wel een heilige zijn denk ik
niet met mij helaasquote:Op woensdag 24 januari 2007 01:25 schreef Vitalogy het volgende:
Met wie doet Kristel het eigenlijk
Jaquote:Op woensdag 24 januari 2007 01:28 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
Maar ik denk dat je __Saviour__ hier op een gevoelige plek raakt.
Huilie.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 23:55 schreef Refragmental het volgende:
Dit is gewoon nieuws met een glimlach
Waarom is er niet meer van dit soort nieuws op de wereld... veel leuker dan al dat geweld overal.
Hij heeft haar al gevonden maar ze is momenteel bezet.quote:Op woensdag 24 januari 2007 01:33 schreef Vitalogy het volgende:
[..]
Niet getreurd. Je vindt vast nog wel een potje waar jij op past.![]()
![]()
Misschien passen er wel twee dekseltjes opquote:Op donderdag 25 januari 2007 00:48 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
[..]
Hij heeft haar al gevonden maar ze is momenteel bezet.
Hij heeft Samson ooit eens aan een boom vastgebonden toen hij op vakantie gingquote:Op donderdag 25 januari 2007 18:30 schreef Vagere_Hein het volgende:
Ik hoorde dat Gert trouwens irl een ontzettend eikel schijnt te zijn. Heeft iemand nog leuke verhalen?
Ja dat heb ik ook al vaak gehoord. Wat zou hij dan eigenlijk doen?quote:Op donderdag 25 januari 2007 18:30 schreef Vagere_Hein het volgende:
Ik hoorde dat Gert trouwens irl een ontzettend eikel schijnt te zijn. Heeft iemand nog leuke verhalen?
quote:Op donderdag 25 januari 2007 18:30 schreef Vagere_Hein het volgende:
Ik hoorde dat Gert trouwens irl een ontzettend eikel schijnt te zijn. Heeft iemand nog leuke verhalen?
quote:Maar Karen vertelde niet waarom waar om de relatie voorbij was. Gert zou namelijk niet alleen met haar een relatie willen, maar ook met de moeder van zijn kinderen... Een trio dat Karen niet zag zitten... Een liefdevolle relatie met Valerie Callieu, de moeder van zijn twee kinderen Viktor en Marie en een relatie met Karen van K3, dat zou de droom van Gert geweest zijn, zo wordt gefluisterd. Aanvankelijk leek dat ook te lukken, maar toen vorig jaar juli het Nederlandse Prive liefdesfoto's van Gert en Karen op een romantische strandvakantie in Dubai verschenen, keerde het geluk van Gert en zijn twee vrouwen. Echtgenote Valerie zou razend geweest zijn, dat de verhouding van de man die haar Viktor en Marie schonk, nu via ons land ook in Belgie plotseling groot nieuws was geworden. Had de Vlaamse showbizzpers tot nu toe gezwegen over de relatie van Gert en Karen, nu was de boot aan. Vanaf dat moment eiste Valerie dat Gert moest kiezen. En heel langzaam begon de baas van hondje Samson de relatie met Karen af te bouwen. Drukke werkzaamheden waren vaak de reden voor Gert om zo weinig mogelijk tijd met Karen door te brengen. Hoewel het K3-meisje onraad rook bleef zij nog maanden geloven dat Gert uiteindelijk voor haar zou kiezen. Maar toen de 35-jarige Verhulst ook niet aan de zijde van de vijf jaar jongere Karen verscheen op het Gouden Schoen Gala, een van de grootste evenementen in de Vlaamse show-en voetbalwereld, was de conclusie niet alleen voor de buitenwereld snel getrokken. Ook Karen leek toen te beseffen dat het voorbij was en Gert terug zou keren naar Valerie. Maar sinds afgelopen weekend lijkt het niet meer zo zeker dat Karen Gert voor altijd uit haar liefdesleven gebannen heeft...
BRON
Goh, Bassie.quote:Op donderdag 25 januari 2007 22:16 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Luister goed naar de tekst: http://www.youtube.com/watch?v=wcHE7DMGMIc
Jeetje ik wou gewoon even dat liedje laten horen!quote:Op donderdag 25 januari 2007 22:19 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Goh, Bassie.Waar denk je dat het hele topic over gaat?
Waarom zeg je dan "Luister goed naar de tekst"? Alsof wij niet weten waar het in dat liedje om draait.quote:Op donderdag 25 januari 2007 22:21 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Jeetje ik wou gewoon even dat liedje laten horen!
Ja oke dat had ik niet moeten zeggen.quote:Op donderdag 25 januari 2007 22:29 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Waarom zeg je dan "Luister goed naar de tekst"? Alsof wij niet weten waar het in dat liedje om draait.
't Is je vergeven.quote:Op donderdag 25 januari 2007 22:30 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Ja oke dat had ik niet moeten zeggen.
Hehe, geweldig om te zien. Alleen die nieuwe Samson is echt niks.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 12:01 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Op http://www.studio100.be/ staat een geweldig filmpje! Klik links op 'Nieuws', daar kan je het filmpje bekijken!
Het klinkt bijna nog beter dan de nieuwe Samson, die is echt niks. En daar willen ze dan ook nog een film mee gaan maken? Eind jaren 90 hadden ze een film moeten maken, toen Ann Petersen nog mee deed.quote:Op maandag 5 februari 2007 13:35 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=BL8RQvHHexE
Leuk als Gert Samson immiteert.![]()
Ja ze hadden echt eerder die film moeten maken.quote:Op maandag 5 februari 2007 13:46 schreef Frey het volgende:
[..]
Het klinkt bijna nog beter dan de nieuwe Samson, die is echt niks. En daar willen ze dan ook nog een film mee gaan maken? Eind jaren 90 hadden ze een film moeten maken, toen Ann Petersen nog mee deed.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |