abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 24 januari 2007 @ 16:07:38 #26
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_45633250
Maar bij reïncarnatieweigering kan ik me eerlijk gezegd ook weinig bij voorstellen. Al vond ik het wel frapant dat iedereen die het vroeg in dat andere topic en dezelfde punten hadden ook als 'weigeraar'te boek stond .
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  woensdag 24 januari 2007 @ 16:08:31 #27
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_45633281
quote:
Op woensdag 24 januari 2007 16:06 schreef Zyggie het volgende:

[..]

Of... je verkrijgt die settings door opvoeding en biologische verhouding tijdens de geboorte.
Dat zeg ik, als jij weet waarom je die handelingen doet, bijvoorbeeld omdat je ouders het ook deden dan is het een ander verhaal. Lijkt me logisch.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_45633353
"Cancel my subscription, to the resurrection" Jim Morrison
  woensdag 24 januari 2007 @ 16:10:20 #29
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_45633365
Tuurlijk heb je een bepaald karakter en een bepaalde persoonlijkheid en ieder mens heeft zo zijn eigen persoonlijkheid. Waar en wanneer wordt je persoonlijkheid en karakter opgebouwd in je leven?

En als we allemaal gereincarneerd zijn, waar komen we dan vandaan? Was het vroeger ook zo druk of nog drukker? Al die mensen die opnieuw geboren worden na het dood gaan, was er vroeger wel zoveel plaats voor al die menselijke wezens?

Of komen we van een plek buiten de aarde?

Zoals mijn dvd over Egypte en Atlantis vaker gesproken wordt over een hogere beschaving.

En dat karakter en die persoonlijkheid van nu, was dat wel gangbaar vroeger? Was het vroeger niet een compleet andere tijd waar het veel harder was in de maatschappij? Stel je bent geboren vanuit de middel-eeuwen, past dat wel in aansluiting met dit leven?

En hoe volgen verschillende levens elkaar op? Moet je soms 100 jaar wachten of 1000 jaar wachten voordat je weer opnieuw aan de beurt bent. Is het lootjes trekken? Kan het zijn dat je vanuit 4000 voor Christus pas in 1970 opnieuw geboren wordt?

Of is het na het dood gaan meteen opnieuw aan de slag gaan. Dood gaan, levend worden, dood gaan, levend worden. Zo wordt het toch wel erg druk of niet?

Het aantal sterfte gevallen in verhouding met het aantal geboortes, hoe zit het met die statistiek?

Hoe zit het dus ook als je 3000 jaar gewacht hebt om opnieuw te komen koekeloeren hier. Wat doe je in de tussentijd van het wachten? Jezelf voorbereiden mentaal en geestelijk? Of zoek je een juist moment uit tot wederopstanding?

Of gaat het van het ene leven op het andere leven zoals ik net al vroeg. Je gaat dood en meteen kom je tot leven, wie weet wel elders buiten deze aarde. Dat de mensen die nu dood gaan op een andere planeet terecht komen zoals in de film contact?
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  woensdag 24 januari 2007 @ 16:12:57 #30
140724 Zyggie
Geweldenaar.
pi_45633468
quote:
Op woensdag 24 januari 2007 16:08 schreef jogy het volgende:

[..]

Dat zeg ik, als jij weet waarom je die handelingen doet, bijvoorbeeld omdat je ouders het ook deden dan is het een ander verhaal. Lijkt me logisch.
Denk nog maar eens diep na over die uitspraak.
Zyggie.
  woensdag 24 januari 2007 @ 16:15:29 #31
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_45633573
quote:
Op woensdag 24 januari 2007 16:12 schreef Zyggie het volgende:

[..]

Denk nog maar eens diep na over die uitspraak.
Ohja, tijdens de geboorte. Lijkt me ook een beetje onmogelijk .
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  woensdag 24 januari 2007 @ 16:20:37 #32
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_45633734
Puur biologisch gezien zijn het cellen die samen komen op deze aarde, biologisch gezien heeft het niets met een vorig leven te maken. Alleen op geestelijk vlak zou je kunnen spreken over een vorig leven of niet?

Of denk je dat je als geboren kind zelf die cellen aanmaakt? Je ouders maken toch die cellen aan of niet soms? Of zit er meer achter het eieren eten? Ik ga er even vanuit dat de ouders de cellen aanmaken en dat is voor mij het logische. Je lichamelijke wezen heeft op deze aarde weinig te maken met een vorig leven als je het mij vraagt, de geest en het bewustzijn mochten die extern zijn toegevoegd zouden wel van een andere tijd kunnen komen. Maar hoe for God's sake zoekt een geest een lichaam uit, hoe zoekt een geest een lichaam van een baby uit? En op basis van wat gebeurt dat?

Voortplanting geschiedt in dit bestaan, dan zou je moeten kijken hoe de geest bij het lichaam gevoegd wordt, of de geest misschien een lichaam zoekt voordat de voortplanting plaats gevonden heeft.

Maar zo heb je ook boeken die beweren dat hersens en geest 1 zijn, dus dan krijg je in bepaalde gevallen de gedachte dat het alleen maar biologisch is. Stel het is puur biologisch, dan gaat het toch alleen maar om dit bestaan? Omdat je huidige bestaan toch in deze tijd tot stand gekomen is?
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  woensdag 24 januari 2007 @ 16:22:07 #33
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_45633783
Volgens mij ging dit topic trouwens over weigering, en niet over het hele proces. Daar zijn eventueel nog topics over te vinden of over aan te maken .
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_45633825
als ik mijn hoofd op orde heb, zal ik het verhaal van mijn zwangerschap en de geboorte van 1 van mijn zonen tikken.
Ik heb iemand geraadpleegd omdat er grappige/vreemde en vage dingen gebeurden en die vertelde mij dat hij een reincarnatieweigering is.

Daarna pas heb ik het verloop zwangerschap/geboorte volledig verteld aan haar
en het matchte
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
  woensdag 24 januari 2007 @ 16:24:03 #35
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_45633849
Okey

Maar vanuit het proces kun je wel komen tot weigering. Als je geest een nieuw bestaan zoekt, waarom zou die geest vervolgens gaan weigeren? Die geest heeft toch gekozen voor een nieuw bestaan? Of ben je het niet zelf die kiest voor een nieuw bestaan?

Ik zou zeggen van, als je gekozen hebt voor een nieuw bestaan, waarom zou je die keuze vervolgens weigeren, of is het een foute keuze geweest? Heb je gekozen voor een bepaald nieuw bestaan en kom je er dan achter dat je maar beter dood had kunnen blijven Spijt van de keuze misschien die je gemaakt hebt?

Veel vraagtekens dus

Je kiest om opnieuw geboren te worden, en vervolgens weiger je? Of is het niet jou eigen keuze wanneer je opnieuw geboren wordt? Wordt je verplicht tot het leiden van meerdere levens?
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  woensdag 24 januari 2007 @ 16:25:24 #36
140724 Zyggie
Geweldenaar.
pi_45633904
quote:
Op woensdag 24 januari 2007 16:23 schreef Mirage het volgende:
als ik mijn hoofd op orde heb, zal ik het verhaal van mijn zwangerschap en de geboorte van 1 van mijn zonen tikken.
Ik heb iemand geraadpleegd omdat er grappige/vreemde en vage dingen gebeurden en die vertelde mij dat hij een reincarnatieweigering is.

Daarna pas heb ik het verloop zwangerschap/geboorte volledig verteld aan haar
en het matchte
Alleen het idee al dat je werkelijk denkt dat je zoon een reincarnatie is.
Zyggie.
  woensdag 24 januari 2007 @ 16:27:45 #37
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_45633976
quote:
Op woensdag 24 januari 2007 16:25 schreef Zyggie het volgende:

[..]

Alleen het idee al dat je werkelijk denkt dat je zoon een reincarnatie is.
Alleen het idee al dat je gelooft dat je hier maar een tiental jaren op aarde bent en dan gewoon verdwijnt .
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  woensdag 24 januari 2007 @ 16:34:19 #38
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_45634198
Je bent wat je gelooft te zijn

Zo zie je maar hoe verschillend mensen kunnen zijn in hun overwegingen. Ik heb dat in mijn geval in verschillende proporties, het ene moment denk ik van..." Dood=dood". En het andere moment denk ik dat het veel dieper gaat dan het stoffelijke wezen dat achter de mens zit.

De ziel waar veel over gesproken wordt, de kracht en de energie die je in je hebt zitten en om je heen hebt staan.

Als ik even oefen om dieper te spitten dan kan ik komen tot visioenen over vorige levens door me bezig te houden met energie, mijn energie beter aanvoelen en beter in contact komen met mijn energie-velden, en dan ga ik uit van een leven buiten de aarde even. Wie weet stammen we wel af van een bestaan buiten dit universum? Of we zijn ontstaan door energie die in de kosmos zit? Gaat het niet te offtopic nu

Dat de energie die we in ons hebben zitten buitenaards van aard is? De energie die je niet met het blote oog ziet dus ook? Is het niet energie waar het om draait? Wat ben je als energie ontbreekt? Dan is je hele lichaam toch niets waard of wel soms. En bestaat het lichaam zelf ook niet uit pure energie?

Zoals ik vele mensen hier vaker hoor beweren dat het om energie gaat.

Hoe kan energie weigeren om voort te bestaan? Is dat te vergelijken met dagen waarop je niet vooruit te branden bent als mens? Dat je met al je inspanning niet eens tot opstaan kunt verzetten? Momenten van carpe diem waarbij je uit bed springt en momenten waarop je een winterslaap wilt houden?

Is het misschien de weigering van energie of is het misschien wel de energie die niet tot bloei komt?

Energie in de baarmoeder dus ook. De energie van de moeder die meespeelt?

In hoeverre is een kind alleen ontstaan en in hoeverre is het aangemaakt door de moeder? Het is in de baarmoeder ontstaan maar de moeder geeft toch ook van alles aan het kind? Wie weet is de reincarnatie van de moeder ook wel belangrijk?

En dan heb je nog moeders die roken en drinken tijdens de zwangerschap, dat verstoort toch ook de reincarnatie of niet? Je moet dan ook kijken hoe gezond de moeder is wil je een duidelijk beeld krijgen over de weigering van het kind zelf.

De moeder speelt ook mee. Zonder gezondheid van de moeder zal het kind al snel overkomen dat het weigert te reincarneren.
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  woensdag 24 januari 2007 @ 16:36:18 #39
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_45634279
Voor een algemenere discussie over reïncarnatie: reïncarnatie: hoe denk jij erover?
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  woensdag 24 januari 2007 @ 16:38:26 #40
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_45634355
Dan zal ik daar verder gaan Jogy

Ik liet me even losbandig gaan
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  woensdag 24 januari 2007 @ 16:39:19 #41
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_45634376
quote:
Op woensdag 24 januari 2007 16:38 schreef Dromenvanger het volgende:
Dan zal ik daar verder gaan Jogy

Ik liet me even losbandig gaan
He, jij was niet de enige hoor, ik, zyggie en weet ik wie nog meer .
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_45646580
TVP-tje
pi_45646936
quote:
Op woensdag 24 januari 2007 16:25 schreef Zyggie het volgende:

[..]

Alleen het idee al dat je werkelijk denkt dat je zoon een reincarnatie is.
1 hoe weet jij wat ik denk ? waar haal je dat uit NEP helderziende dat je bent
2 vlieg toch op als je niets zinnigs bij te dragen hebt

Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
pi_45647362
Uhh je gids(en) blijven je hele leven bij je, en weigeren kan niet.
Als je tekent voor het leven op aarde dan teken je "voor het leven" met andere woorden alles tussen nivo vier en zeven moet je als mens doen juist omdat de leercurve als mens zo verschillend en veel sneller is dan die van een ziel zonder tijdsbewust lichaam.
Je leeft of je leeft niet tussen twee mensenlevens mag je hooguit vijftig jaren uitrusten want anders vergeet je teveel hoe het leven hier op aarde er aan toe gaat.
  woensdag 24 januari 2007 @ 22:51:04 #45
150152 Queen_Bee
See ya in another life, brotha
pi_45647527
quote:
Op woensdag 24 januari 2007 22:47 schreef picobyte het volgende:
Uhh je gids(en) blijven je hele leven bij je, en weigeren kan niet.
Als je tekent voor het leven op aarde dan teken je "voor het leven" met andere woorden alles tussen nivo vier en zeven moet je als mens doen juist omdat de leercurve als mens zo verschillend en veel sneller is dan die van een ziel zonder tijdsbewust lichaam.
Je leeft of je leeft niet tussen twee mensenlevens mag je hooguit vijftig jaren uitrusten want anders vergeet je teveel hoe het leven hier op aarde er aan toe gaat.
En waar haal jij die wijsheden vandaan als ik vragen mag
I'm super sonic man
Do you wanna buy a rocket
pi_45647563
quote:
Op woensdag 24 januari 2007 22:51 schreef Queen_Bee het volgende:

[..]

En waar haal jij die wijsheden vandaan als ik vragen mag
je was me voor
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
pi_45647661
quote:
Op woensdag 24 januari 2007 22:47 schreef picobyte het volgende:
Uhh je gids(en) blijven je hele leven bij je, en weigeren kan niet.
Als je tekent voor het leven op aarde dan teken je "voor het leven" met andere woorden alles tussen nivo vier en zeven moet je als mens doen juist omdat de leercurve als mens zo verschillend en veel sneller is dan die van een ziel zonder tijdsbewust lichaam.
Je leeft of je leeft niet tussen twee mensenlevens mag je hooguit vijftig jaren uitrusten want anders vergeet je teveel hoe het leven hier op aarde er aan toe gaat.
Ik heb me toch al jaren heel erg verdiept in dit onderwerp maar dit is totaal nieuw voor mij.
Waar haal jij die info vandaan?
Met twee voeten op de grond kom je geen stap verder.
  woensdag 24 januari 2007 @ 22:54:13 #48
150152 Queen_Bee
See ya in another life, brotha
pi_45647662
quote:
Op woensdag 24 januari 2007 22:51 schreef Mirage het volgende:

[..]

je was me voor
Ooit, ooit word ik een betere Fokker dan jij. Pas maar op
I'm super sonic man
Do you wanna buy a rocket
pi_45647777
quote:
Op woensdag 24 januari 2007 22:54 schreef Queen_Bee het volgende:

[..]

Ooit, ooit word ik een betere Fokker dan jij. Pas maar op


voor mij ben je nu al nummer 1
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
pi_45648123
Die info krijg ik ook van derden he nooit naar gezocht werdt mij in de schoot geworpen.
En ik kan het je niet bewijzen, maar dat hoeft ook niet zolang ik zelf maar weer hoe de aarde is gemaakt of zou ik moeten zeggen de matrix?? nah de matrix is veel te simpel he die is niet echt en de besturing is niet eens via analoge machines.
De aarde is tenminste nog wel echt
Zo kunstmatig als mijn combimagnetron maar weldegelijk echt en massief
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')