Ia anders wel standaard om een gebande die onder een kloon doorpost te bannenquote:
Wat heeft dat ermee te makenquote:Op zaterdag 10 februari 2007 16:30 schreef Daniel.J het volgende:
Ik denk dat ik wat meer ervaring heb.
okay, ken voor de rest dizzy zijn geschiedenis niet. onder die naam was het wat mij betreft geen ban waardquote:Op zaterdag 10 februari 2007 16:33 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ia anders wel standaard om een gebande die onder een kloon doorpost te bannen
Hoeft dus niets met de posts in TRU te maken hebben.
Ik weet ook niet wiens kloon hij was, maar als dizzydizzer vind ik het jammar dat ie geband isquote:Op zaterdag 10 februari 2007 16:34 schreef huupia het volgende:
[..]
okay, ken voor de rest dizzy zijn geschiedenis niet. onder die naam was het wat mij betreft geen ban waard
maar wie ben ik![]()
Zijn toch nog geen redelijk serieuze reacties in dat topicquote:Op zaterdag 10 februari 2007 16:18 schreef Daniel.J het volgende:
Zou een moderator hier (nu al) wat op willen ruimen en duidelijk maken dat er serieus gediscuseerd dient te worden en het onzvolk eens moet opflikkeren.
Backmashing, zoek met mij mee.
En de TT moet Backmasking heten, foute typo.
Ik denk dat er zowieso een mod in truth bij moet trouwens, en ik meld me daar voor aan.
Want er moet echt veel harder gemodereerd worden om relschoppers duidelijk te maken dat mensen het niet op prijs stellen dat ze elk topic een onz topic maken.
asjeblieft nietquote:Op zaterdag 10 februari 2007 16:18 schreef Daniel.J het volgende:
Ik denk dat er zowieso een mod in truth bij moet trouwens, en ik meld me daar voor aan.
Nee, als je er een mod bijneemt moet je er zeker van kunnen zijn dat de persoon weet wat hij moet doen en ook kan samenwerken, anders heb je een wannabee.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 16:34 schreef Elvi het volgende:
[..]
Wat heeft dat ermee te makenHet gaat toch om je motivatie en gedrevenheid...
Volgens mij verwar je mij net als de meesten met BaajGuardian.quote:
quote:Op zaterdag 10 februari 2007 16:45 schreef Daniel.J het volgende:
[..]
Volgens mij verwar je mij net als de meesten met BaajGuardian.
Ik ben al crew in een groep op andere locaties, en niet alleen op fora, veel ervaring en ben zeer goed in modereren.
Da's toch ook een account van jou?quote:Op zaterdag 10 februari 2007 16:45 schreef Daniel.J het volgende:
[..]
Volgens mij verwar je mij net als de meesten met BaajGuardian.
Ik zie een paar posts van mensen die veel andere topics van mij bewust hebben verpest, daarnaast is het overgrote deel ridiculisatie en totaal niet constructief voor het topic, ik vroeg mensen mee te doen te zoeken naar verborgen teksten, niet een psychologisch babbeltje te maken of stukjes tekst te pasten of te verzinnen in een poging grappig te zijn.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 16:39 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Zijn toch nog geen redelijk serieuze reacties in dat topic
Hmmmm.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 16:51 schreef huupia het volgende:
ik ga voor wombcat , die heeft zowieso altijd meer aandacht voor de vorm dan de inhoud
een prima mod in de dop
quote:Op zaterdag 10 februari 2007 16:52 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Hmmmm.
Ik weet niet of ik dat nu positief of negatief moet opvatten
Dat kan je wel vinden maar als de 'beleidsmakers' vinden dat het losser moet gaat dat niet lukken al zet je er 20 mods bij.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 16:18 schreef Daniel.J het volgende:
Want er moet echt veel harder gemodereerd worden om relschoppers duidelijk te maken dat mensen het niet op prijs stellen dat ze elk topic een onz topic maken.
Een klein beetje Sturm und Drang is prima maar heb niet de verwachting dat je het als mod allemaal wel even zult veranderen want dan heb je na twee maanden tegenzin om de pc aan te zetten. Moet ik zelf ook nog wel eens voor oppassen, voor te hoge ambitie.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 18:08 schreef nokwanda het volgende:
Heb al die ambitie als drijfveer dan ook nooit zo goed begrepen, NS. Lijkt me helemaal niet zo'n fantastische positie.
* Ik wil niet veel zeggen, maar dit noemen ze toch ook weer op de man afspelen ?quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:25 schreef proteus het volgende:
[..]
Wat maakt mij het nou uit of jij mij ontkenner noemt of skeptic. Als je de discussies (ook op andere topics) ziet ben jij telkens degene die niet kan discussieren. Ik kan je zelfs op internet vinden. Gebanned op een sekssite. Verbaast me niets. En als je wil kan ik mijn titel komen laten zien bij de supermarkt waar jij vakken aan het vullen bent.
Waar jij je gelukkig niet schuldig aan maakt?quote:Op zondag 11 februari 2007 02:04 schreef Daniel.J het volgende:
Het schijnt de basis voor elke discussie te zijn op fok.
Als je doelt op het reageren op persoonlijke aanvallen en figuren als jijzelf die zelf duidelijk niks beters in het leven te doen hebben dan anderen analyseren en daar dan de psycholoog over gaan uithangen, ja dan maak ik mij er ook aan schuldig.quote:Op zondag 11 februari 2007 02:32 schreef ArchEnemy het volgende:
[..]
Waar jij je gelukkig niet schuldig aan maakt?
Dan kan een beetje zelfrelativering geen kwaad.quote:Op zondag 11 februari 2007 02:39 schreef Daniel.J het volgende:
Als je doelt op het reageren op persoonlijke aanvallen en figuren als jijzelf die zelf duidelijk niks beters in het leven te doen hebben dan anderen analyseren en daar dan de psycholoog over gaan uithangen, ja dan maak ik mij er ook aan schuldig.
Je bedoelt het goed, en als het ontspoort ligt het niet aan jou? Waar twee op de man spelen hebben twee schuld.quote:Maar mijn intentie is altijd een tiervrij topic.
Als jij antwoorden zoekt over de muziek waar je vader naar luisterde dan staat het elke user vrij daarover te speculeren. Begin er dan niet over als het te pijnlijk voor je is...quote:En nu we toch samen in feedback zitten vraag ik je nogmaals eens te kappen met het bovenstaande, je weet niks over mij, niks over mijn wijlen vader, niks over mijn moeder, en hebt ook niks erover te zeggen.
En een doodsbedreiging, wat denk je dat dat opwekt? Wel eens bij stilgestaan?quote:Je wekt enkel irritatie op en 'unless het je daar om te doen is, en dat duidelijk vraagt om moderatie wegens opzettelijke trollerij, oplopend tot een ban, mag je daar best eens mee ophouden.
Rustig maar, naarmate ik je beter zal gaan leren kennen worden de vakjes veel genuanceerder.quote:Ik loop jouw leven ook niet in vakjes te plaatsen om iemand neer te zetten als vul maar in, en als dat de enige manier is waarop jij een discussie kan houden dan heb ik wederom oprecht medelijden met je.
Daniel.J geeft jou helemaal geen doodsbedreiging hoor, waar lees jij dat dan ?quote:Op zondag 11 februari 2007 02:49 schreef ArchEnemy het volgende:
[..]
Dan kan een beetje zelfrelativering geen kwaad.
[..]
Je bedoelt het goed, en als het ontspoort ligt het niet aan jou? Waar twee op de man spelen hebben twee schuld.
[..]
Als jij antwoorden zoekt over de muziek waar je vader naar luisterde dan staat het elke user vrij daarover te speculeren. Begin er dan niet over als het te pijnlijk voor je is...
En dat je moeder je aanmoedigd users te bedreigen is op z'n minst een beetje typisch.
En mij gebieden mijn mond te houden als een antwoord je niet bevalt bevestigt dat je alleen maar interesse toont in een bevestiging van een vermoeden.
Dat is niet echt slim. Agressie inzetten om onwenselijke feiten/antwoorden buiten je eigen werkelijkheid te houden kan zelfs ziekelijke vormen aannemen, kijk daar mee uit.
[..]
En een doodsbedreiging, wat denk je dat dat opwekt? Wel eens bij stilgestaan?
[..]
Rustig maar, naarmate ik je beter zal gaan leren kennen worden de vakjes veel genuanceerder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |