quote:Woedende Louis van Gaal eist excuses CBV
17/1/2007 11:48
De belangenvereniging Coaches Betaald Voetbal (CBV) dreigt Louis van Gaal definitief te verliezen als prominent lid. De AZ-trainer heeft zijn lidmaatschap opgezegd en keert alleen terug na een flinke knieval.
Het Nederlandse trainersgilde staat op springen. Van Gaal heeft het lidmaatschap van de CBV opgezegd uit onvrede over de gang van zaken. Dat is extra pijnlijk, omdat de AZ-trainer een van de oprichters is van de belangenvereniging.
Van Gaal heeft de CBV nog niet definitief de rug toegekeerd. Maar dat gebeurt wel als het gesprek met CBV-directeur Jan Reker niet oplevert wat de AZ-coach eist. In ieder geval zal de berisping moeten worden ingetrokken die Van Gaal kreeg voor zijn kritiek op bondscoach Marco van Basten.
Maar wat Van Gaal betreft ligt er meer op tafel. Het zit hem bijzonder dwars dat VI hem afgelopen vrijdag al kon confronteren met de interne CBV-notitie. Woensdag zitten Van Gaal en Reker met elkaar om de tafel. Foppe de Haan is ook aanwezig bij dat onderhoud. De voorzitter van de CBV was al geen voorstander van de reprimande voor Van Gaal.
'Dit is natuurlijk waardeloos', aldus De Haan deze week in VI. 'Iedereen moet maar eens goed naar zichzelf kijken. Zelf heb ik zo mijn gedachten hierover. Ik vond de opmerkingen van Van Gaal genuanceerder dan die van Van Basten. Van Gaal had inhoudelijke opmerkingen, terwijl Van Basten op de man speelde.'
Op de een of andere manier, denk ik dat dat beter geklikt had dan met van Gaal.quote:Op donderdag 18 januari 2007 11:44 schreef Grimm het volgende:
Alhoewel ik Van Gaal ook een twijfelachtig persoon vind qua uitspraken heeft hij wel gelijk dat de opmerkingen naar hem te ver gingen.
Ik had Van Basten wel n's met die groep willen zien.
Ik had het over de groep waarmee Van Gaal het WK heeft gemist.quote:Op donderdag 18 januari 2007 11:50 schreef Robar het volgende:
[..]
Op de een of andere manier, denk ik dat dat beter geklikt had dan met van Gaal.
Wat uiteraard niet betekent dat van Basten een betere trainer is, want hij mag eigenlijk nog niet eens in dezelfde zin als van Gaal genoemd worden. (als trainer dan he)
Ik heb het ook over die groep.quote:Op donderdag 18 januari 2007 11:57 schreef Grimm het volgende:
[..]
Ik had het over de groep waarmee Van Gaal het WK heeft gemist.
Als jonge jongens trainer had alleen Hiddink het beste uit deze ploeg kunnen halen.
Mwah Van Basten houd naar eigen zeggen niet van vedette's, maar die ploeg daar zat alleen maar vedette's in.quote:Op donderdag 18 januari 2007 12:00 schreef Robar het volgende:
[..]
Ik heb het ook over die groep.
Van Gaal ging volgens mij de fout in, door het NL elfatal als clubteam te benaderen.
Die fout zou van Basten niet maken, vandaar dat ik dus denk dat dat beter had gewerkt.
Je zou net zo goed van Gaal kunnen bedoelen zowel door zijn verleden als de vorm van zijn "neus"quote:
Dat is waar . . .quote:Op donderdag 18 januari 2007 12:07 schreef Grimm het volgende:
[..]
Mwah Van Basten houd naar eigen zeggen niet van vedette's, maar die ploeg daar zat alleen maar vedette's in.
Goh, dat is weleens anders geweest.quote:Op donderdag 18 januari 2007 12:08 schreef Robar het volgende:
Overigens vind ik ook dat hij weg moet.
jajajajaja, blijf je bezigquote:Op donderdag 18 januari 2007 12:10 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Goh, dat is weleens anders geweest.
Het was niet mislukt, het was een proeftoernooiquote:Op donderdag 18 januari 2007 12:12 schreef Robar het volgende:
[..]
jajajajaja, blijf je bezig
Ik heb hem ook een tijd lang het voordeel van de twijfel gegeven, maar na het mislukte WK ben ik omgeslagen.
Ow, dan steun ik vanaf nu de bondscoach weer voor 100%quote:Op donderdag 18 januari 2007 12:16 schreef Grimm het volgende:
[..]
Het was niet mislukt, het was een proeftoernooi
ok ik zal het iets anders brengen dan.. ik ben dan wel feyenoorder maar ik ben geen ajacieden basher.. zeker niet als het om het NL elftal gaat..quote:Op donderdag 18 januari 2007 12:08 schreef Robar het volgende:
[..]
Je zou net zo goed van Gaal kunnen bedoelen zowel door zijn verleden als de vorm van zijn "neus"
Maar een beetje jammer dat je zegt "weg met die neus".
Doet gelijk zoveel afbreuk aan de waarde van jouw mening.
Overigens vind ik ook dat hij weg moet.
quote:Op donderdag 18 januari 2007 12:26 schreef Linkmiegel het volgende:
[..]
ok ik zal het iets anders brengen dan.. ik ben dan wel feyenoorder maar ik ben geen ajacieden basher.. zeker niet als het om het NL elftal gaat..
weg met die ajaciedenknuffelaar!
vi.nlquote:'Van Basten voor verzoening in Madrid'
19/1/2007 17:32
Ruud van Nistelrooy en Marco van Basten hebben vrijdag met elkaar gesproken. De KNVB wil geen mededelingen doen over de inhoud van het onderhoud, maar waarschijnlijk was een terugkeer bij Oranje onderwerp van discussie.
Van Basten en zijn assistent John van 't Schip waren donderdag aanwezig bij het bekerduel van Real Madrid tegen Betis Sevilla. Een dag later sprak de bondscoach met Van Nistelrooy. De KNVB noch Van Basten wilde details geven over het 'persoonlijke onderhoud'. Maar het heeft er alle schijn van dat er sprake was van een verzoeningspoging.
Van Basten liet Van Nistelrooy na het WK links liggen. De spits van Real Madrid reageerde geprikkeld over deze verbanning en beschuldigde de bondscoach van willekeur. Van Basten zou in de ogen van Van Nistelrooy selecteren op basis van een 'ik-mag-je-gehalte'.
Een gesprek in de aanloop naar de kwalificatiewedstrijden tegen Bulgarije en Albanië leverde geen toenadering op. De uitnodiging die Van Basten had voor Van Nistelrooy kreeg dan ook geen vervolg.
Omdat een boeiend personage ons aan de Europese titel helpt?quote:Op dinsdag 23 januari 2007 10:11 schreef PPWB84 het volgende:
Marco moet veel leren, maar ik vind het toch wel wat hebben hoor, hem als coach! Ik vind het wel vermakelijk en Marco is een boeiend personage. Liever Marco dan Advocaat.
Een geincarneerde Rudy Carrell zou ook boeiend zijn. Het heeft niks met voetbal te maken. Hij heeft vanaf dag 1 gefaald!quote:Op dinsdag 23 januari 2007 10:11 schreef PPWB84 het volgende:
Marco moet veel leren, maar ik vind het toch wel wat hebben hoor, hem als coach! Ik vind het wel vermakelijk en Marco is een boeiend personage. Liever Marco dan Advocaat.
Liever Marco dan Advocaat? Ja, liever een schnitzel dan een frikadel, maar nóg liever een biefstuk!quote:Op dinsdag 23 januari 2007 10:11 schreef PPWB84 het volgende:
Marco moet veel leren, maar ik vind het toch wel wat hebben hoor, hem als coach! Ik vind het wel vermakelijk en Marco is een boeiend personage. Liever Marco dan Advocaat.
quote:
CBV blijft erbij: Van Gaal is niet loyaal
23/1/2007 11:29
Louis van Gaal heeft geen genade gevonden bij de belangenvereniging Coaches Betaald Voetbal (CBV). Die blijft van mening dat Van Gaal de gedragscode heeft overtreden met zijn kritiek op bondscoach Marco van Basten.
Van Gaal, een van de oprichters van de CBV, staat een 'ernstige berisping' te wachten en hij wordt verzocht zijn excuses aan te bieden aan Van Basten, zo laat de CBV weten in een persbericht.
Gevraagd naar zijn mening liet Van Gaal meermaals weten het niet eens te zijn met Van Bastens selectiebeleid en diens tactische keuzes. Volgens de gedragscode zouden collega's elkaar niet in diskrediet mogen brengen.
'Het vak trainer/coach is al gecompliceerd genoeg, waardoor men het elkaar niet nog moeilijker moet maken', benadrukt CBV-directeur Jan Reker.
Vorige week had Van Gaal een gesprek met de CBV. Toen vertelde hij het niet eens te zijn met de berisping en mogelijk zijn lidmaatschap op te zeggen als de berisping zou worden gehandhaafd. Dat dreigement had geen invloed op de trainersvakbond, die maandag nog eens over het geval vergaderde.
Sloeg sowieso helemaal nergens op, zoals Foppe zei een storm in een glas water.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 11:35 schreef Chadi het volgende:
[..]
![]()
Wat een onzinnige beslissing van een orgaan.
Speelde recentelijk erg verdienstelijk tegen Man.U en Chelseaquote:
Dat is de 3e linksback...quote:Op dinsdag 23 januari 2007 17:57 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Speelde recentelijk erg verdienstelijk tegen Man.U en Chelsea![]()
Ik weet niet in hoeverre Villa blessures heeft op die positie, maar hij pakt de laatste tijd echt wel z'n wedstrijden mee.quote:
Wacht even dat is de 4e linksbackquote:Op dinsdag 23 januari 2007 18:02 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Ik weet niet in hoeverre Villa blessures heeft op die positie, maar hij pakt de laatste tijd echt wel z'n wedstrijden mee.
Kwestie van tijd voordat de Islamieten gaan protesteren dat alleen Khalid meespeelt.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 22:14 schreef Grimm het volgende:
http://nieuwnederlandsnie(...)-te-blank-marco.html
Dit is ook mooi
Dat weet ik nog niet eens, als je ziet hoe hij steeds mensen vernederd in de media. Dan denk ik dat dat nog maar een voorproefje is van hoe hij zich in het team gedraagt. Als je zo met mensen omgaat zullen ze altijd en overal tegen je in opstand komen. Wat van Marwijk zegt over dat van Bommel vernederd is, wil ik best geloven. En dat spelers als van Nistelrooij, die met meer bezig zijn dan alleen hun eigen loopbaan dat niet pikken, snap ik ook best. Het is niet voor niks dat er geen enkele mondige speler, die er niet meer voor zijn carriere hoeft te zitten, wordt opgeroepen. Behalve nu Seedorf dan, maar die komt zo nederig over de laatste tijd dat ie hem ook wel niks in de weg zal leggen voorlopig.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 12:58 schreef PPWB84 het volgende:
Ik geloof eirn dat hij een reusachtig potentiaal heeft
Ach we hebben nog Seedorf, Sneijder, Van der Vaart, Kuyt, Huntelaar, etc.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 11:21 schreef M0NTANA het volgende:
Vooralsnog dus geen Van Persie, Van Bommel en Van Nistelrooij in Oranje, verliezen van Roemenië?
Zelfde geld voor spelers.quote:Op donderdag 25 januari 2007 09:05 schreef M0NTANA het volgende:
San Marco heeft in zijn eerste tweeënhalf jaar al zóveel geleerd, maar een bondscoach zou toch alles al moeten weten? Want je stelt een bondscoach toch aan op basis van zijn kwaliteiten (als trainer/coach!) en niet op basis van zijn potentiële mogelijkheden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |