Robert Smeets!quote:Op woensdag 17 januari 2007 10:14 schreef Robar het volgende:
Zit er eigenlijk nog iets Nederlands in dit toernooi?
Sssst.quote:Op woensdag 17 januari 2007 10:23 schreef Robar het volgende:
[..]
Is dat niet officieel een Aussie nu?
Hij doet ook niks meer als hij achterstaat in een game... dat zou je gewoon extra rustmomenten kunnen noemen. Afgelopen 2 vijfsetters maakt hij zich relatief weinig boos en lijkt er een soort van 'als-ik-aanzet-win-ik-toch-wel-mentaliteit'. Ik vind het mooiquote:Op woensdag 17 januari 2007 11:37 schreef zjroentje het volgende:
Safin is dadelijk dus al compleet gesloopt.
Hehe dat niet neequote:Op woensdag 17 januari 2007 12:02 schreef Piet_Veerman het volgende:
Je kan lullen wat je wil, maar met Monfils is het nooit saai.
Die gast is veel te wild, hij slaat die bal soms met kracht 500 km/h het stadion uitquote:Op woensdag 17 januari 2007 12:03 schreef XL het volgende:
Zoals voorspeld! Geweldig! Monfils - Baghdatis.
Ik kan maar niet naar de AH vertrekken....
Wat is Monfils toch snel en sterk! Wat een atleet. Jammer dat het een klootzak is, maar ik blijf toch fan hoor.
Idd, net bij die spagaat zag je ze enkel en dat gaat een keer verschrikkelijk foutquote:Op woensdag 17 januari 2007 12:04 schreef TheGeneral het volgende:
Monfils is vorig jaar zo veel geblesseerd geweest door die gekke fratsen van hem. Het ziet er leuk uit, en het helpt hem ook vaak, maar als je zoveel erdoor geblesseerd raakt zou ik toch wat anders proberen.
1e ookquote:Op woensdag 17 januari 2007 12:07 schreef Eppie_NL het volgende:
Baghdatis gaat gewoon winnen hoor 2e, 3e en 4e set zijn gewoon voor hem![]()
![]()
Chokertje Monfilsquote:Op woensdag 17 januari 2007 12:11 schreef Piet_Veerman het volgende:
Als Monfils deze set niet wint is het meteen einde verhaal voor 'm.
Zoveel energie in een set steken en dan nog niet winnen...dodelijk.
Is er niet zo te zien, zat altijd naast ze coach namelijk. Misschien is het al uitquote:Op woensdag 17 januari 2007 12:12 schreef Eppie_NL het volgende:
waar is zijn chick trouwens?Vorig jaar werd ze heel vaak in beeld gebracht
quote:Op woensdag 17 januari 2007 12:16 schreef TheGeneral het volgende:
Ze gaan dadelijk nog een keer uitglijden over al dat zweet dat van Monfils afdruppelt.. juk.
quote:Op woensdag 17 januari 2007 12:32 schreef XL het volgende:
Wat een motherfucker die Monfils! Heerlijk!
+10, dus dat valt nog wel mee, gisteren was het na half 4 in de nacht.quote:Op woensdag 17 januari 2007 12:36 schreef BettyR het volgende:
Hoe laat is het daar in godsnaam he?
Mooi werk van Safin trouwens, die laatste set.
Davydenko is nu met haar aan het datenquote:Op woensdag 17 januari 2007 12:13 schreef Jasza het volgende:
[..]
Is er niet zo te zien, zat altijd naast ze coach namelijk. Misschien is het al uit![]()
Jaquote:Op woensdag 17 januari 2007 12:44 schreef XL het volgende:
Had iedereen al gelezen dat Martina Hingis en Radek Stepanek zich verloofd hebben?![]()
Stepanek heeft vast een heel mooi karakter.quote:Op woensdag 17 januari 2007 12:44 schreef XL het volgende:
Had iedereen al gelezen dat Martina Hingis en Radek Stepanek zich verloofd hebben?![]()
voor mij gaat er sowieso een verder en ik zie nog een geweldige pot tennis ook!quote:Op woensdag 17 januari 2007 13:09 schreef Jasza het volgende:
1 van me favorieten gaat eruit als het zo doorgaat
quote:Op woensdag 17 januari 2007 13:16 schreef Eppie_NL het volgende:
Baghdatis moet meteen breaken in het begin van 3e set...anders is het over
Je bedoelt dat je geld aan het verliezen bent?quote:Op woensdag 17 januari 2007 13:09 schreef Jasza het volgende:
1 van me favorieten gaat eruit als het zo doorgaat
Nee, ik wed niet meer(geen geld). Baghdatis is altijd al een favoriet van me geweest, zeker na de AO vorig jaarquote:Op woensdag 17 januari 2007 13:26 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Je bedoelt dat je geld aan het verliezen bent?.
Wonen ook veel Grieken in Australie hè.quote:Op woensdag 17 januari 2007 13:27 schreef XL het volgende:
Dat publiek is fantastisch!
Ze juichen zelfs voor Monfilsquote:Op woensdag 17 januari 2007 13:32 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Wonen ook veel Grieken in Australie hè.
Enkeltje gekneust, eigen schuld.quote:Op woensdag 17 januari 2007 13:38 schreef dndiek het volgende:
de fysio zal dadelijk wel moeten komen voor Monfils
Snoekduik! Showman!quote:Op woensdag 17 januari 2007 13:53 schreef Jasza het volgende:
Nare vent die Monfils, net doen alsof je voet gebroken is zodat Baghdatis uit ze spel raakt
Maar hij overdreef naar mijn mening behoorlijkquote:Op woensdag 17 januari 2007 13:58 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik snap wel dat je zekerheid wil dat je enkel goed is ingepakt. Monfils lijkt het beslissende gat te hebben geslagen.
Was wel fake, je kan niet ineens zoveel beter rennenquote:Op woensdag 17 januari 2007 14:02 schreef Ambrosius het volgende:
Misschien zat dat verband wel te strak ofzo, hoeft echt geen fake te zijn hoor. Baghdatis heeft het zelf laten liggen door na die derde set te denken dat 'ie binnen was.
Ik hou niet van onsportieve gasten dus ik haat hem, en het is een negerquote:Op woensdag 17 januari 2007 14:02 schreef XL het volgende:
Het is vooral Baghdatis die ineens veel makkelijke ballen mist hoor.
Tuurlijk is Monfils blij
en dat hij niet sportief is snap ik ook wel, maar dit is toch GAAAF
Wel als de pijn minder wordt/weggaat doordat het verband eraf is. Jij bent voor Baghdatis, dus wilt dat niet zien, einde discussie.quote:Op woensdag 17 januari 2007 14:02 schreef Jasza het volgende:
[..]
Was wel fake, je kan niet ineens zoveel beter rennen![]()
Kijk toch eens naar zijn tennis man!quote:Op woensdag 17 januari 2007 14:04 schreef Jasza het volgende:
[..]
Ik hou niet van onsportieve gasten dus ik haat hem, en het is een neger![]()
Je kan ook ff normaal doen.quote:Op woensdag 17 januari 2007 14:00 schreef Jasza het volgende:
Sorry hoor, maar deze man moet je echt op ze bek slaan. Stomme showkneus, nu rent ie weer voor bananen als een aap, echt te triest die man
Onsportief vooral.
Vind het niet speciaal sorry hoor, hij wint door het verdedigende werk en de fouten van Baghdatis. En hij slaat soms als een wilde mongoolquote:
Welke wedstrijd zit je te kijken?quote:Op woensdag 17 januari 2007 14:06 schreef Jasza het volgende:
[..]
Vind het niet speciaal sorry hoor, hij wint door het verdedigende werk en de fouten van Baghdatis. En hij slaat soms als een wilde mongool![]()
Racisme is geen mening.quote:
quote:
quote:Op woensdag 17 januari 2007 14:00 schreef Jasza het volgende:
Sorry hoor, maar deze man moet je echt op ze bek slaan. Stomme showkneus, nu rent ie weer voor bananen als een aap, echt te triest die man
Onsportief vooral.
Natuurlijk ben je geen racist.quote:Op woensdag 17 januari 2007 14:04 schreef Jasza het volgende:
[..]
Ik hou niet van onsportieve gasten dus ik haat hem, en het is een neger![]()
Gast, hij rent gewoon en doet als een aapquote:Op woensdag 17 januari 2007 14:11 schreef zjroentje het volgende:
[..]
[..]
[..]
Natuurlijk ben je geen racist.!
quote:Op woensdag 17 januari 2007 14:12 schreef Jasza het volgende:
[..]
Gast, hij rent gewoon en doet als een aap![]()
Net op tijd ge-edit Jaszaquote:en het is een neger![]()
Nee, hij is me favoriete spelerquote:Op woensdag 17 januari 2007 14:13 schreef the_hunter het volgende:
Jasza, je had zeker op Baghdatis gewed?
Ah dat kan natuurlijk ookquote:Op woensdag 17 januari 2007 14:14 schreef Jasza het volgende:
[..]
Nee, hij is me favoriete speler![]()
Ben ook een beetje Griekenland minded![]()
Monfils stoffig????quote:Op woensdag 17 januari 2007 14:13 schreef Mirri het volgende:
Shit Baghdatis heeft verloren van zo'n stoffige idioot![]()
quote:Op woensdag 17 januari 2007 14:12 schreef Jasza het volgende:
[..]
Gast, hij rent gewoon en doet als een aap![]()
En het is toch een neger?![]()
Nee! Vet coolquote:Op woensdag 17 januari 2007 12:44 schreef XL het volgende:
Had iedereen al gelezen dat Martina Hingis en Radek Stepanek zich verloofd hebben?![]()
Best vroeg al zeg, hadden ze dit duel niet beter tot de 4th round of zelfs quarter finals kunnen bewaren..quote:Op woensdag 17 januari 2007 17:08 schreef MarkG het volgende:
Er komt trouwens een Safin - Roddick duel aan. Liefhebbers?![]()
Gestuurde lotingen =quote:Op woensdag 17 januari 2007 17:16 schreef Mirri het volgende:
[..]
Best vroeg al zeg, hadden ze dit duel niet beter tot de 4th round of zelfs quarter finals kunnen bewaren..
Dat Safin eerst maar eens zorgt dat hij geplaatst is.quote:
Dat bedoel ik dus ook.quote:Op woensdag 17 januari 2007 17:28 schreef XL het volgende:
[..]
Dat Safin eerst maar eens zorgt dat hij geplaatst is.
Hij heeft een grote fanschare onder vrouwen. Ik vond de Safin-show pas leuk nadat ik door vrouwen op hem gewezen was. Zij vonden hem dan weer om hele andere redenen leuk.quote:Op woensdag 17 januari 2007 17:28 schreef Norrage het volgende:
Ik snap niet wat iedereen toch altijd met die Safin heeft hoor...Ik ben niet de eerste om te zeggen dat ik niet hou van rare types op de baan (Nadal, Monfils, Hewitt) maar Safin vind ik dan toch wel een beetje teveel gehyped hoor...Zijn spel is heerlijk om te zien als hij op zijn best speelt, maar de partij van vandaag was vooral leuk vanwege zijn tegenstander en echt niet door Safin
Dat doen ze volgens mij alleen nog op Wimbledon en zelfs daar is de invloed miniem. Henman was vorig jaar niet eens meer geplaatstquote:Op woensdag 17 januari 2007 17:30 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus ook.![]()
Gewoon plaatsen op ranking, en niet op 'namen'.
Mijn racket is laatst de eerste keer tegen de grond gegaan. Ik schrok me dood van mezelf. Normaal gesproken vind ik dat ding veel te duur om mee te gooien.quote:Op woensdag 17 januari 2007 17:33 schreef zjroentje het volgende:
Safin herinnert me altijd aan mezelf toen ik nog tenniste. Lekker rackets dubbelvouwen.
vind Safin een hele goede speler. en z'n woedeuitbarstingen zijn een lust voor het oog.quote:Op woensdag 17 januari 2007 17:28 schreef Norrage het volgende:
Ik snap niet wat iedereen toch altijd met die Safin heeft hoor...Ik ben niet de eerste om te zeggen dat ik niet hou van rare types op de baan (Nadal, Monfils, Hewitt) maar Safin vind ik dan toch wel een beetje teveel gehyped hoor...Zijn spel is heerlijk om te zien als hij op zijn best speelt, maar de partij van vandaag was vooral leuk vanwege zijn tegenstander en echt niet door Safin
Haha, om Clijsters te zien tennissen wil ik niet tot 01:00 uur wachten, zoiets doe ik alleen bij speciale gelegenheden, zoals wanneer Martina Hingis moet meppen.quote:Op woensdag 17 januari 2007 20:50 schreef addictivebeat het volgende:
gewoon kijken.
Heb je gelezen hoe Norman over dubbelspecialisten denkt IR?quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:04 schreef I.R.Baboon het volgende:
Over Hingis ben ik het dan wel weer eens met je, Mirri.
En overigens... vannacht magRogier Wassen
in de eerste ronde van het dubbel aantreden met Coetzee. Ze hebben net als vorig jaar het tournooi van Auckland gewonnen, maar toch kwamen ze vorig jaar niet verder dan de tweede ronde. Maar hopen dat het dit jaar beter gaat.
Ja, en ik moest ook meteen aan Rogier denken.quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:05 schreef XL het volgende:
[..]
Heb je gelezen hoe Norman over dubbelspecialisten denkt IR?
Ik geloof ook in Dick's visie op dubbelspecialisten.quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:12 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ja, en ik moest ook meteen aan Rogier denken.
Volgens mij heeft onze Dick ook best een punt.
Het beste bewijs is trouwens wel dat ik ergens nog een beker heb staan "Eerste prijs jeugdkampioenschappen t/m 14 Tennisvereniging Heusden".quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:13 schreef XL het volgende:
[..]
Ik geloof ook in Dick's visie op dubbelspecialisten.
Al heb ik zelf ook een ontzettende dubbelservice
In de halve finale versloegen we het eerste reekshoofd Leos Friedl – Michael Kohlmann met 6/3 6/2.ssquote:Op woensdag 17 januari 2007 21:14 schreef BliksemSchigt het volgende:
Is het mogelijk om die visie wellicht te posten?
Als je niet goed genoeg bent voor de enkel wordt je dubbelspecialist.quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:14 schreef BliksemSchigt het volgende:
Is het mogelijk om die visie wellicht te posten?
En houdt Eurosport daar rekening mee?quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:10 schreef BliksemSchigt het volgende:
Clijster is sowieso live op Sporza vanaf 01.00!
Neequote:Op woensdag 17 januari 2007 21:19 schreef Mirri het volgende:
[..]
En houdt Eurosport daar rekening mee?
Ach, misschien zijn ze wel zo verstandig om te bedenken dat Martina Hingis veel meer kijkers trekt..zoals ik.quote:
Je kunt Sporza kijken hoor... Dat is gewoon het sportprogramma op de Belgische televisie.quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:22 schreef Mirri het volgende:
[..]
Ach, misschien zijn ze wel zo verstandig om te bedenken dat Martina Hingis veel meer kijkers trekt..zoals ik.![]()
Hahaha inderdaad!quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:29 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ja, maar ze wil Hingis.
Oh ja, ik ben in de war. De vorige partij van Hingis was wel op ES.quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:29 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ja, maar ze wil Hingis.
Ja klopt, die won ze met 6 - 0, 6 - 2. Ik denk dat Martina de Australian Open gaat winnen!quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:33 schreef XL het volgende:
[..]
Oh ja, ik ben in de war. De vorige partij van Hingis was wel op ES.
Daar heb ik van gehoord! Wat was daar ook al weer mee?quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:43 schreef I.R.Baboon het volgende:
De onderhandse service van Hingis, mooi was dat.
Waarom, en in welke wedstrijd?quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:47 schreef BliksemSchigt het volgende:
Die was onderhands mirri.
Deed ze dat uit protest?quote:Op woensdag 17 januari 2007 22:08 schreef Miss_S het volgende:
dat was in die finale van RG tegen graff waar je het eerder over had
Ach, Ritsma heeft er ooit een jaar uitgelegen door kitesurfen, da's ook behoorlijk dom.quote:Op woensdag 17 januari 2007 22:20 schreef XL het volgende:
Ik weet wel dat ze eens een serieuze blessure had omdat ze van haar paard was gestuiterd.
Ook lekker dom als tennisprof...
Ivanisevic was bij het diepzeeduiken ook eens op een zee-egel gaan staan volgens mijquote:Op woensdag 17 januari 2007 22:21 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ach, Ritsma heeft er ooit een jaar uitgelegen door kitesurfen, da's ook behoorlijk dom.
Dat denk ik niet. Bij de mannen ga ik gewoon weer voor Federer. Bij de vrouwen denk ik Clijsters. Maar ik hoop stiekem op Martinaquote:Op woensdag 17 januari 2007 22:49 schreef Chriz2k het volgende:
Safin gaat 'em winnen.
Roddick speelt de halve finale tegen Federer. Geen twijfel over mogelijk.quote:Op woensdag 17 januari 2007 22:57 schreef Norrage het volgende:
Safin gaat er gewoon af tegen Roddick hoor....stiekem verwacht ik Roddick wel ver, ook al speelde hij tot nu toe nog niet echt sterk...
Die Blake heeft me toch een forehandquote:Op donderdag 18 januari 2007 03:39 schreef erkel het volgende:
Mooie pot tussen Blake en Kuznetsov. Echt snoeiharde rally's soms![]()
En die Kuznetsov een servicequote:Op donderdag 18 januari 2007 03:41 schreef Jasza het volgende:
[..]
Die Blake heeft me toch een forehand![]()
Bah die Monfilsquote:He was limping around the court at the end of the 3rd set pretending something was wrong when there was no apparent problem with him. In the interview after the match as well he said nothing was wrong and joked about it. Put Baggy off.
LOL die odds voor hem zullen wel even flink gestegen zijn toen hij dat toneelstukje opvoerde dan.quote:
As predictedquote:Op donderdag 18 januari 2007 05:26 schreef Jasza het volgende:
Chela wint in 4 sets van Nieminen.
Oh dat wist ik niet. Maar anders had Chela ook wel gewonnen denk ik.quote:Op donderdag 18 januari 2007 05:29 schreef Jasza het volgende:
[..]
Nieminen was geblesseerd op het eind![]()
Ik heb het gemist, ben door de wekker heen geslapen.quote:
En terwijl ik dit post blijken die polen verloren te hebben. Volgende tegenstanders zijn dus Bagdathis/ Economidis.quote:Op donderdag 18 januari 2007 08:36 schreef I.R.Baboon het volgende:
Rogier Wassen is ook door, en moet nu waarschijnlijk tegen een duo polen dat als 8e geplaatst is, en waarop de woorden van Dick Norman nog beter van toepassing zijn: hoogste singleranking boven de 300 en boven de 600.
Wassen heeft tenminste nog top 150 gestaan (en da's best een groot verschil).
Nogal ja, anders had de score zomaar andersom kunnen zijn.quote:Op donderdag 18 januari 2007 13:01 schreef tukkeronline het volgende:
Nadal heeft geluk dat Kohlschreiber te veel fouten maakt, zeker op belangrijke momenten.
Volgens mij (mocht hij deze winnen) over 2 wedstrijden. Dus duurt nog even.quote:Op donderdag 18 januari 2007 13:35 schreef addictivebeat het volgende:
nadal tegen blake? wanneer? dat moet ik zien!
Murray is geen verdediger hoorquote:Op donderdag 18 januari 2007 13:42 schreef Norrage het volgende:
Heb je Murray zelf zien spelen vannacht?
Dat wordt een makkie voor Nadal...Nadal tegen verdedigende baselinespelers=![]()
Wawrinka lijkt me daarentegen een lastigere ontmoeting.
quote:Op donderdag 18 januari 2007 13:52 schreef Norrage het volgende:
nee hoor
Ik heb die jongen volgens mij nog nooit een initiatief zien nemen in een rally...tenminste, buiten een dropshot en de bal een beetje spreiden na...
Uuh ik zie hem vaak...Had hem nog gezien tegen Davydenko en Ljubicic in Chennai...Hij speelt een naar mijn mening retetraag tempo maar hij speelt inderdaad wel behoorlijk dominerend op de baseline...Maar om te zeggen dat hij aanvallend speelt?quote:Op donderdag 18 januari 2007 13:56 schreef XL het volgende:
[..]
![]()
Dat meen je niet?
Heb je al eens naar hem gekeken??
Hij speelt zowat het hoogste tempo op de tour, staat altijd op de baseline en slaat met zijn forehand meer winners dan Federer denk ik. Het ziet er alleen wat slungelig uit omdat hij zo mager is.
Bezopen altijd hoe lang die wedstrijden van Nadal duren. Voor hetzelfde aantal games kun je het aantal minuten bij bijvoorbeeld Federer door anderhalf delen.quote:Op donderdag 18 januari 2007 13:48 schreef TheGeneral het volgende:
Al 1 uur en 45 min bezig. En pas 3-3 in de 2e set.
Verre van. Juist doordat hij op de baseline staat ligt het tempo zo hoog. Davydenko dan is een domme draver. Die rent de hele tijd van links naar rechts en probeert steeds grotere hoeken te maken. Daardoor word een rally pas na 10 ballen dwingend. Murray krijgt na vier ballen de bal al omhoog terug (tegenstander kan het tempo niet volgen) en mag dan aanleggen met zijn forehand.quote:Op donderdag 18 januari 2007 14:07 schreef Norrage het volgende:
[..]
Uuh ik zie hem vaak...Had hem nog gezien tegen Davydenko en Ljubicic in Chennai...Hij speelt een naar mijn mening retetraag tempo maar hij speelt inderdaad wel behoorlijk dominerend op de baseline...Maar om te zeggen dat hij aanvallend speelt?Vind zijn spel persoonlijk ontzettend veel lijken op dat van Davydenko (de speler die jij zo ontzettend haat)..
Maar goed...Ik heb zo'n vermoeden dat we het hier nog over eens gaan zijn vandaag...
Ik zal hem eens wat extra observeren als hij weer speelt
ja dat krijg je als je bij elk punt je veters moet strikken en drie keer die gigantische bovenarm moet afdrogenquote:Op donderdag 18 januari 2007 14:11 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Bezopen altijd hoe lang die wedstrijden van Nadal duren. Voor hetzelfde aantal games kun je het aantal minuten bij bijvoorbeeld Federer door anderhalf delen.
Nu alweer dik twee uur en nog maar net begonnen aan set 3.
Hij heeft wel een beetje ernstige Mary Pierce-trekjes inderdaadquote:Op donderdag 18 januari 2007 14:20 schreef DeeBee het volgende:
[..]
ja dat krijg je als je bij elk punt je veters moet strikken en drie keer die gigantische bovenarm moet afdrogen![]()
Waarschijnlijk krijg je ook nog een vierde setquote:Op donderdag 18 januari 2007 14:23 schreef BettyR het volgende:
Mij hoor je niet klagen. Ik kijk graag, heel graag naarNadal
. Hoe langer, hoe beter.
Haha, inderdaad zeg. Kohlie maakt het hem best moeilijk nog.quote:Op donderdag 18 januari 2007 14:20 schreef DeeBee het volgende:
[..]
ja dat krijg je als je bij elk punt je veters moet strikken en drie keer die gigantische bovenarm moet afdrogen![]()
En nu weer een break van Kohlschreiber. Wordt dus toch nog een vierde set.quote:Op donderdag 18 januari 2007 14:35 schreef Ambrosius het volgende:
Break terug, helaas. Nu zal het wel in drie sets gebeurd zijn.
in dit geval welquote:
Van tevoren dachten we ook dat hij hem simpel in 3 zou winnen.quote:Op donderdag 18 januari 2007 15:03 schreef XL het volgende:
Alsof Nadal dit niet gewoon in 4 sets wint![]()
Lijkt er wel op ja, Kohlschreiber is op. Wel een goede partij gespeeld, al is Nadal natuurlijk niet top bezig.quote:Op donderdag 18 januari 2007 15:03 schreef XL het volgende:
Alsof Nadal dit niet gewoon in 4 sets wint![]()
Die Kohlschreiber pakt af en toe wel punten, maar hij loopt toch gewoon de hele tijd achter de feiten aan. Prima dat je dan een set wint, maar dat is een incident hoor.quote:Op donderdag 18 januari 2007 15:06 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Van tevoren dachten we ook dat hij hem simpel in 3 zou winnen.
Verdasco is met Mathieu mee naar het ziekenhuis gegaan.quote:Op donderdag 18 januari 2007 15:09 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Daar gaat het niet om XL, hoop doet leven
Mathieu stond ook 2-0 in sets voor en 3-1 in de tiebreak van de 3de toen hij opgaf. Kop van Verdasco vergeet ik niet snel
Ik bedoelde er ook niets lulligs mee. Nou ja, in die zin wel dat Nadal het van mij mag overkomen denk ik. Ik vind het een irritant snotjong ....quote:Op donderdag 18 januari 2007 15:11 schreef XL het volgende:
[..]
Verdasco is met Mathieu mee naar het ziekenhuis gegaan.
Ik bedoelde er ook niks mee. Ik vond het een leuk en sportief nieuwtje.quote:Op donderdag 18 januari 2007 15:13 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Ik bedoelde er ook niets lulligs mee. Nou ja, in die zin wel dat Nadal het van mij mag overkomen denk ik. Ik vind het een irritant snotjong ....
Maar niks ten nadele van Verdasco of Mathieu, toont alleen dat de Spanjaard een groot sportman is
Super!quote:Op donderdag 18 januari 2007 15:15 schreef XL het volgende:
[..]
Ik bedoelde er ook niks mee. Ik vond het een leuk en sportief nieuwtje.
Allemaal uit de finale van Roland Garros 1999:quote:Op woensdag 17 januari 2007 22:09 schreef Mirri het volgende:
[..]
Deed ze dat uit protest?
Waarom was Martina vroeger zo'n provocerend type? Nu is ze echt een volwassen vrouw geworden. Echt zo jammer dat ik het allemaal niet heb gezien..
Is dat zo?quote:Op donderdag 18 januari 2007 15:18 schreef XL het volgende:
Een stuk beter dan Monfils die na zijn partij verklaarde dat hij de blessure fakete.
Ik las het vanmorgen, kan alleen niet meer vinden waar.quote:
Of het dom is weet ik niet...ik denk dat de meesten het wel door hadden..gelukkig is hij tenminste een beetje eerlijk...anders zou het al helemaal corrupt zijn geweestquote:Op donderdag 18 januari 2007 15:58 schreef the_hunter het volgende:
Erg dom van Monfils om zo iets te zeggen.
Ah, de woorden werden hem in de mond gelegd door Courier.quote:Quand il l’interviewa sur le court pour la télé australienne, Jim Courier taquina Monfils : « Tu es un sacré menteur, un drôle d’acteur. Pas vrai ? » Sur le moment, le Français se cacha derrière son anglais limité et ne releva pas. Mais dans sa langue maternelle, il renvoya plus fort la balle. « Le strapping me faisait mal. J’avais le pied compressé et il y avait comme une boule de sang quand le kiné a retiré la bande. Ça m’a libéré qu’il l’enlève. Après, si Courier pense que je suis un acteur, qu’il me donne un job avec Denzel Washington, moi je prends !
Haha, mooi Graf dan vervolgens die service daarna gaat verzieken.quote:Op donderdag 18 januari 2007 15:25 schreef wimderon het volgende:
Onderhandse service op matchpoint tegen
quote:Op donderdag 18 januari 2007 15:25 schreef wimderon het volgende:
[..]
Allemaal uit de finale van Roland Garros 1999:
Hingis boos op de scheidsrechter
Onderhandse service op matchpoint tegen
En nog een keer
quote:Op donderdag 18 januari 2007 21:20 schreef Norrage het volgende:
Check dit filmpje
http://www.youtube.com/watch?v=0Yr4dk2pxUA&mode=related&search=
Prachtig, wát een held!quote:Op donderdag 18 januari 2007 21:20 schreef Norrage het volgende:
Check dit filmpje
http://www.youtube.com/watch?v=0Yr4dk2pxUA&mode=related&search=
Ik mis hemquote:Op donderdag 18 januari 2007 21:20 schreef Norrage het volgende:
Check dit filmpje
http://www.youtube.com/watch?v=0Yr4dk2pxUA&mode=related&search=
4-1, Williams is gewoon niet atletisch genoeg in deze vormquote:Op vrijdag 19 januari 2007 01:31 schreef TheGeneral het volgende:
Laten we hopen dat Williams verliest...
Begin is goed, de break voor Petrova.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |