De knop die op de W810i zit, werkt prima.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 21:33 schreef Urtica het volgende:
[..]
Snap niet waarom SE die problemen nou niet eens oplost, heb dit ook met m'n k750i, bij een paar vrienden van me precies hetzelfde (o.a. met de t610) en ik hoor er nog veel vaker over.. Doe dan gewoon geen joystick maar zo'n ding waar je op vier punten kan drukken ofzo![]()
toevallig ook ervaring van verwachte reparatie tijd als je hem opstuurt?quote:Op vrijdag 19 januari 2007 21:33 schreef Urtica het volgende:
[..]
Snap niet waarom SE die problemen nou niet eens oplost, heb dit ook met m'n k750i, bij een paar vrienden van me precies hetzelfde (o.a. met de t610) en ik hoor er nog veel vaker over.. Doe dan gewoon geen joystick maar zo'n ding waar je op vier punten kan drukken ofzo![]()
Same here, heb hem sinds oktober, nu begint naar links en indrukken te haperenquote:Op zaterdag 20 januari 2007 08:06 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
toevallig ook ervaring van verwachte reparatie tijd als je hem opstuurt?
want joystickje begint steeds meer te happeren![]()
hmm gebruik ik altijd voor toetsen bord pcquote:Op zondag 21 januari 2007 17:15 schreef flappiewappie het volgende:
als je ergens hogedruk spuitbusje met lucht of gas oid kunt vinden is dat joystickje zo gereapreerd hoor...
is wel beter, maar als je haast heb kan je ook gewoon langs dat joystickje heen spuiten, maar dat is natuurlijk niet een definitive oplossing.quote:Op maandag 22 januari 2007 08:46 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
hmm gebruik ik altijd voor toetsen bord pc
dus ja, openschroeven en spuiten neem ik aan ?
hey als je de batterij eruit haalt zie je 2 kleine schroefjes, moet je die er ook uithalen? of hoe kom je verder bij de toesten?quote:Op maandag 22 januari 2007 10:59 schreef flappiewappie het volgende:
[..]
is wel beter, maar als je haast heb kan je ook gewoon langs dat joystickje heen spuiten, maar dat is natuurlijk niet een definitive oplossing.
http://www.handcellphone.(...)after-breaking-apartquote:Op dinsdag 23 januari 2007 11:26 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
hey als je de batterij eruit haalt zie je 2 kleine schroefjes, moet je die er ook uithalen? of hoe kom je verder bij de toesten?
Die foto's laten alleen het camera gedeelte zien, Crazy-M wil juist weten hoe hij het beste bij het joystickje komt..quote:Op dinsdag 23 januari 2007 14:37 schreef flappiewappie het volgende:
[..]
http://www.handcellphone.(...)after-breaking-apart
inderdaad,quote:Op woensdag 24 januari 2007 10:58 schreef denka het volgende:
[..]
Die foto's laten alleen het camera gedeelte zien, Crazy-M wil juist weten hoe hij het beste bij het joystickje komt..
Heb m'n K750i idd wel eens ter reparatie opgestuurd, dat duurde toen iets van 2-3 weken geloof ik. Maar na ongeveer een half jaar bleef de joystick weer haperen dus veel nut heeft het niet gehadquote:Op zaterdag 20 januari 2007 08:06 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
toevallig ook ervaring van verwachte reparatie tijd als je hem opstuurt?
want joystickje begint steeds meer te happeren![]()
Ja ik ook! Heel irritant.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 17:03 schreef Vakkie_W het volgende:
Hebben jullie ook dat het laagje over de toetsen los laat?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |