Ik neem aan dat het gewoon afgerond werd op 1 cent?quote:Op donderdag 8 februari 2007 20:11 schreef Cici het volgende:
Ik had ooit eens antibiotica nodig voor een van mijn ratjes.
Moets 0.95 cent betalen
Drukke baan zeker?quote:Op vrijdag 9 februari 2007 12:51 schreef Natha-- het volgende:
Nou, dat ligt er een beetje aan of je de vis op enige vorm van intelligentie kan betrappenIk deed eerst een paar korrels visvoer op mijn vinger (met wat water blijft het plakken) en hing ik er net boven het water mee. Hij hapte
Als je dat vaak genoeg doet, komt ie vanzelf even "neuzen" als je je vinger in het water stopt, of net erboven. Na een paar weken kreeg mijn vinger "kopjes" en zwom hij achter mijn vinger aan. Als ik mijn vinger weghaalde, kreeg ik een plens water!
Wij hebben hier alleen de trekpleister en het kruitvat.quote:Op donderdag 8 februari 2007 20:11 schreef Cici het volgende:
En mijn oma heeft een cavia, had schurft, is ze mee naar de DA geweest, de 1e keer moest ze betalen voor een prik, de volgende keren was het gratis.
quote:Op vrijdag 9 februari 2007 15:17 schreef SoupNazi het volgende:
[..]
Ik neem aan dat het gewoon afgerond werd op 1 cent?
Wat leuk zegquote:Op maandag 18 juni 2007 13:15 schreef Natha-- het volgende:
Zo, maar even een update. Sinds 1 maart werk ik bij een andere werkgever en Hannes is meeverhuisd. Hij staat weer gezellig bij meInmiddels heeft hij ook een grotere bak gekregen, want hij kon zijn fishy ass niet fatsoenlijk meer keren. Hij heeft nu een 80x40x35 bak en hij lijkt er zeer mee in zijn nopjes. Bovendien komt het verhaal van het "oog-incident" volgende week in het personeelsblad, MET full-color foto
Ik herinner me het verhaal van gisteravond ook met een fiets! Misschien zijn er meerdere versies beschikbaar.quote:
Geweldigquote:Op donderdag 12 juli 2007 11:40 schreef puccini37 het volgende:
De dierenarts kan het natuurlijk niet laten om de anekdote nog een beetje bij te kleuren - overigens naar waarheid! -:
Ik reed met mijn assistente per auto naar de praktijk nadat we bij Hannes waren geweest. Ik had een beetje haast omdat we al aan de late kant waren en reed dus op de Rozengracht al passerend op de trambaan - toegegeven, een beetje aso....toen een - shit! - te laat opgemerkt politie-golfje achter ons aan kwam. Op de vraag van de - overigens vriendelijke - wetshandhaver waarom ik zo'n haast had, mompelde ik iets over een - 100 % fictief - spoedgeval dat op de praktijk zou zijn binnengebracht. Ik zag hem aarzelen door dit onverwachte antwoord en toen vroeg hij heel snugger of ik kon bewijzen dierenarts te zijn. Nou, een pasje met daarop: "Houder dezes is veterinair" of zoiets bestaat natuurlijk niet, maar toen realiseerde ik me plotseling (o lumen, o lumen!) dat de assistente het antibioticum voor Hannes bij zich had, dus ik zei dat ik zojuist een goudvis op de Herengracht een injectie had gegeven! Op dat moment zag ik een aantal gedachten in des dienders hoofd om voorrang strijden: veel gekker moet 't niet worden, zou-ie ontsnapt zijn, wordt-ie gezocht, is-ie misschien gevaarlijk? Dus ik drukt hem maar snel het flesje met het antibioticum onder zijn neus....Gelukkig was het een wat oudere agent met levenservaring, niet zo'n jeugdig geval uit de provincie, want hij keek me nog 1 keer zeer indringend aan nadat hij het flesje uitvoerig had bestudeerd en sprak toen op enigzins plechtstatige wijze de verlossende woorden: "ik geloff u, u kunt doorrijden".. Hiep hoi, wat je noemt een narrow escape!
Ja, ik ook! Super om te lezen!quote:Op maandag 16 juli 2007 00:48 schreef Locusta het volgende:
Hahaha, ik zie dit topic nu pas, maar wat een leuk verhaal om te lezen!
quote:Op zondag 15 juli 2007 22:01 schreef Natha-- het volgende:
Ha, geweldig! ik lees dit nu pas!Wat enig ook om DE dierenarts hier te lezen! Wisten jullie trouwens dat op Wikipedia, als je zoekt op "goudvis" er een foto van Hannes met de dierenarts staat?
En je vervolgens nog laten betalen daarvoor ookquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 22:19 schreef TherAngelina het volgende:
Ha, wat een geweldige dierenarts! Één die echt hart voor dieren heeft dus. Je hebt ze er tussen die heel zakelijk zijn en een beestje zo een spuitje geven.
moet ie wel even blijven plakken natuurlijkquote:Op donderdag 12 juli 2007 15:35 schreef ijsmeis het volgende:
Een dierenarts in Flora en Fauna is best handig op zich.
Da's zeker vet.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 14:23 schreef l3laster het volgende:
hehe wel vet dat de dierenarts ook nog even langs komt op FoK!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |