Direct na het posten eens gaan uitvissen of ze inderdaad een zusje van Iwana Chronis is (wisten jullie natuurlijk allang) en nu wetend dat ze dus een dochter van Adriënne Kleiweg is, bedenk ik me dat het gebrek aan acteertalent waarschijnlijk gewoon genetisch bepaald is. Want wat vond ik haar moeder toch altijd irritant acteren zeg! Veel te lief vond ik altijd. Zeker in Goudkust, bahquote:
Die moeder kan al helemaal niet acteren... en wat is ze eigenlijk, een bijzettafel die Eva in de keuken aan't controleren is?quote:Op dinsdag 23 januari 2007 16:44 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Direct na het posten eens gaan uitvissen of ze inderdaad een zusje van Iwana Chronis is (wisten jullie natuurlijk allang) en nu wetend dat ze dus een dochter van Adriënne Kleiweg is, bedenk ik me dat het gebrek aan acteertalent waarschijnlijk gewoon genetisch bepaald is. Want wat vond ik haar moeder toch altijd irritant acteren zeg! Veel te lief vond ik altijd. Zeker in Goudkust, bah![]()
Sarah zat als baby zijnde al in een clip van Kinderen voor Kinderen lees ik net, dus het is zo'n beetje met de paplepel ingegoten (of afgedwongen), dat zingen/acteren.
Toen haar zus in ONM acteerde keek ik overigens nog niet. Hoe deed die het?
Eensch!quote:Op dinsdag 23 januari 2007 19:10 schreef pberends het volgende:
[..]
Die moeder kan al helemaal niet acteren... en wat is ze eigenlijk, een bijzettafel die Eva in de keuken aan't controleren is?
Ja, dat weet ik.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 19:37 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Eensch!
Al had ik het wel over de moeder van Sarah en niet de moeder van Eva (snappu?) Qua looks en manier van acteren zouden de ONM-actrices ook wel echt moeder en dochter kunnen zijn.
Ik miste het nummer 'Like A Virgin' van Madonna. (voor Sam dan hehquote:Op dinsdag 23 januari 2007 19:21 schreef pberends het volgende:
Wie is dat dode schaap in Sam's bed?
Die Sam vind ik maar een camper, met z'n kettinkje en te kleine boxershortquote:Op dinsdag 23 januari 2007 20:08 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Ik miste het nummer 'Like A Virgin' van Madonna. (voor Sam dan heh)
Jongen, meisje, vlieger... waarom nou niet die auto?!![]()
Dan heb je niet goed opgelet, want de nieuwe eigenaar van het Pakhuis had de leiding laten afsluiten.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 19:03 schreef pberends het volgende:
Wat was de oorzaak van geen water dan? Laten ze ook even achterwege...
Ja, dat weet ik, maar dat dachten ze toch? Maar of het ook zo echt was weet de kijker nog steeds niet.quote:Op woensdag 24 januari 2007 05:39 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Dan heb je niet goed opgelet, want de nieuwe eigenaar van het Pakhuis had de leiding laten afsluiten.
Ze heeft een klap stroom gekregen.quote:Op woensdag 24 januari 2007 19:01 schreef pberends het volgende:
Waarom begint ONM verdomme te vroeg?? Wat is er met die doos van een Eva gebeurd?
Ghee, wat een spannend verhaallijn!quote:
Oh die is aan de power blijven plakken.quote:Op woensdag 24 januari 2007 19:01 schreef pberends het volgende:
Waarom begint ONM verdomme te vroeg?? Wat is er met die doos van een Eva gebeurd?
Oh, en nu gaat ze heel leuk vertellenquote:Op woensdag 24 januari 2007 19:04 schreef pberends het volgende:
Esmee, giet er een paar wijntjes in... leuke vakantie zo.
Ze kan leuker vertellen dan dat haar zus kan huilen.quote:Op woensdag 24 januari 2007 19:10 schreef pberends het volgende:
Oh, en nu gaat ze heel leuk vertellen.
quote:Op woensdag 24 januari 2007 19:11 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Ze kan leuker vertellen dan dat haar zus kan huilen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |