Vooral in dat te kleine blousje.quote:Op woensdag 17 januari 2007 12:09 schreef jmac het volgende:
Jezus, zit laatste aflevering terug te kijken hangen die lelijke varkenstieten van die eva er weer uit.
Dat heb ik met Renate. Ik wil niet geloven dat zij de mol is. Té opvallend.quote:Op woensdag 17 januari 2007 14:24 schreef MadGuy het volgende:
Nadja is té opvallend bezig, zij is het niet denk ik.
Ik ga nog steeds voor Renate. Of eventueel dan Alex, die ik overigens best irritant vind.
Regel 1. Bij mollenzoeken nooit iemand uitsluiten.quote:Op woensdag 17 januari 2007 20:36 schreef p-etr-a het volgende:
Ik heb beide afleveringen gezien en zit er weer heerlijk in... Ik vind het moeilijk om nu al een verdenking uit te spreken, het enige is dat Dick Jol onmogelijk de mol kan zijn.
Ha, ja, het is ook maar een idee. Ik denk ook niet dat Eva de mol kan zijn eigenlijk. Maar bij Jol is dat gevoel sterker.quote:Op woensdag 17 januari 2007 23:35 schreef Mr_Booze het volgende:
[..]
Regel 1. Bij mollenzoeken nooit iemand uitsluiten.![]()
pas op dat je niet de wel bekende tunnelvisie krijgt!quote:Op donderdag 18 januari 2007 17:59 schreef DrMarten het volgende:
Ik ga maar eens extra op Dick letten denk ik.
Ik heb nog geen seizoen gemist, ik ben een ervaren kijkerquote:Op donderdag 18 januari 2007 18:42 schreef hannowannabe het volgende:
[..]
pas op dat je niet de wel bekende tunnelvisie krijgt!![]()
dat klinkt positief!quote:Op donderdag 18 januari 2007 19:40 schreef DrMarten het volgende:
Op www.tvgids.nl staat dat de extra journaaluitzending tot 20.30 duurt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |