Yoooooo mommaaaaaaa.....quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:25 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Kerel, jij bent zo lelijk dat ELK scheldwoord een compliment is![]()
GoGoGoquote:Op woensdag 17 januari 2007 21:25 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Kerel, jij bent zo lelijk dat ELK scheldwoord een compliment is![]()
Je snapt gewoon niet dat die gast nog geen one-man show in het theater heeft, zulks een geniale grappen dat hij maakt.quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:27 schreef denka het volgende:
[..]
GoGoGo
Niet normaal, hoe goed dat jij bent! Respect!
quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:21 schreef Operc het volgende:
[..]
een ECHTE leven?en Kastanova had het over de kloons van Volvo-meister die niet meer op Fok waren, en nu verdedig je jezelf daartegen? als jij het toch niet bent, waarom ga je dan uitleggen waarom je er niet was?
![]()
Je hoeft niet te reageren hoorheeft toch geen zin.
Mensen die niet alleen het merk, maar ook het type van hun horloge noemen, dat kán simpelweg niemand serieus nemen...quote:Op woensdag 17 januari 2007 20:14 schreef TranceAction het volgende:
Dat ik in jouw ogen niet geloofwaardig ben interesseert me niet junk. Ik heb inderdaad geen geld voor een woordenboek. Dat komt omdat ik met een Omega Constellation Chronograph (14K) rondloop. Ja een Omega Constellation Chronograph (14K). Je weet wel zo'n horloge die jij had kunnen kopen als je de Gouden Kooi had gewonnen.
Vreemd dat je "echte" leven pas begint zodra je online vastgeluld bent dan...quote:Jij zit altijd op spelfouten te letten? Ik zou maar eens de betekenis van het woord "stalker" opzoeken als ik jou was (wat ik niet ben, anders had ik allang een intercity van onder gezien). En wat loop je nou te ijlen over een kloon man. En maanden mezelf niet meer vertoond? Misschien omdat ik ook een ECHTE leven heb?
Nu nog zeggen dat ik in een broekpoeper ben en we hebben alles gehadquote:Ja ik ben met mijn hoofd in een grasmaaier gevallen hihihihihihihhihi en nou ben ik lelijk hihihihihihhiihi Kerel, jij bent sinds je geboorte al boslelijk man, met je terminale-aidspatiënt-look. Vergeleken met jou ziet zelfs Dolf Jansen er gezond uit man. En wat loop je nou over een foto te ijlen man lelijke darmvlo. Die foto van je moeder ja, die hebben vanuit de lucht moeten nemen anders pastte ze er niet op.
Knul, als je ook maar énigszins indruk wilt maken, probeer dan in ieder geval nog enigszins afwisselend te zijn... Die terminale aidspatient "grap" heb je nu al 3 keer gebruikt en voor de rest herhaal je me alleen maar... Op dit moment heb je nog het meest weg van een overslaande LP van de josti band... (<= ja hoor ventje, ook die mag je herhalenquote:Ik val als anonieme internetter jou inderdaad aan op je terminale-aidspatiënt-look en noem mezelf een real-life held, dat heb je helemaal goed gezien. En hiermee raak je ook de kern van de zaak. Ik zit op internet puur voor de lol losers als jij te kutten. Voor jou is dit erop of eronder. Internet is voor jou alles jij second-life-wannabe. Oh wacht er komt weer een supergrap van je aan......een gebocheld studentje met trekvlekken op zijn enige paarse broekje dat snachts anoniem mensen gaat opbellen, er van de zenuwen nog net "poephoofd" uit weet te persen en vervolgens giechelend ophangt... Haahahahahaoeeeee ik heb een bochel en trekvlekken op mijn broek hihihih wacht ik bel ook nog mensen anoniem op whooeoeoe ik stop met lezen dit is niet goed voor mijn hart![]()
Apie tochquote:Op woensdag 17 januari 2007 20:38 schreef W-A het volgende:
Ik lach je 24/7 recht in je gezicht uit, jij hebt het debiel zijn écht tot een kunst verheven.
Eij van Duin waar zijn de foto's van jou mooi koppie? Of schaam je je?quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:29 schreef TranceAction het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
Heee mensen check zijn fotoboek![]()
![]()
![]()
Kom effe sereius zo zie je er echt niet uit he, komop don't fuck with me he.
Dit is fotosoep he.......vertel me dat dit fotosoep is![]()
Dat durft-ie niet, want dan komt z'n foto in de krantquote:Op woensdag 17 januari 2007 21:31 schreef kastanova het volgende:
Doorbreek die vicieuze cirkel eens dude, anders eindig je echt nog eens onder een trein...
Ik zei ook dat je niet HOEFDE te reageren, als je dat wel doet, doe het dan ook inhoudelijk...quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:29 schreef TranceAction het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
Heee mensen check zijn fotoboek![]()
![]()
![]()
Kom effe sereius zo zie je er echt niet uit he, komop don't fuck with me he.
Dit is fotosoep he.......vertel me dat dit fotosoep is![]()
Zozo wat een grappen weer. Waar internet al niet goed voor is. Kijk zo ken ik je weer als die ontslagen call-center-smurf van @Home. Ja ik weet het ik heb die "grap" al (minstens)1000 keer verteld. Maar hij blijft zo leukquote:Op woensdag 17 januari 2007 21:31 schreef kastanova het volgende:
[..]
Mensen die niet alleen het merk, maar ook het type van hun horloge noemen, dat kán simpelweg niemand serieus nemen...
Maar hé, stél, ik herhaal, stel dat je echt zo'n kneuzig horloge hebt; dan heb je je laten naaien voor een dikke 12.000.
Oh mensen, wacht, hij komt nu met de reply dat hij hem met diamanten in heeft laten leggen.
Knullie, come on, hoeveel moet je in godsnaam compenseren?.
[..]
Vreemd dat je "echte" leven pas begint zodra je online vastgeluld bent dan...
Nou ja, op zich nog niet eens zo vreemd eigenlijk; zodra je irl uitgekotst wordt, probeer je je waardering online te krijgen en zodra je online weer gebitched wordt als het simpele sletje dat je bent, ga je weer onschuldige 11-jarige meisjes lastig vallen totdat zelfs zij je wegjagen, etc. etc.
Doorbreek die vicieuze cirkel eens dude, anders eindig je echt nog eens onder een trein...
Nou ja, gezien het huidige etaleren van je vaardigheden ben je zelfs dáár niet capabel genoeg voor...
[..]
Nu nog zeggen dat ik in een broekpoeper ben en we hebben alles gehad.
Maarreuh, dit wordt dus weer zo'n "Ik laat nu écht m'n foto zien! Echt! Ik zweer het! *poef* En weer een kloon die verdwijnt...
Dude, come on, doe eens iets anders, zelfs een lijm snuivende circusaap valt meer truukjes te leren...
[..]
Knul, als je ook maar énigszins indruk wilt maken, probeer dan in ieder geval nog enigszins afwisselend te zijn... Die terminale aidspatient "grap" heb je nu al 3 keer gebruikt en voor de rest herhaal je me alleen maar... Op dit moment heb je nog het meest weg van een overslaande LP van de josti band... (<= ja hoor ventje, ook die mag je herhalen.)
Gast nu heb je me echt aan het huilen gemaakt, vrees alleen voor jou dat dit niet je gewenste resultaat wasquote:Op woensdag 17 januari 2007 21:25 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Kerel, jij bent zo lelijk dat ELK scheldwoord een compliment is![]()
En weer geen inhoudelijke reactie, maar slechts een herhaling van dezelfde krakende kut-plaat.quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:41 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Zozo wat een grappen weer. Waar internet al niet goed voor is. Kijk zo ken ik je weer als die ontslagen call-center-smurf van @Home. Ja ik weet het ik heb die "grap" al (minstens)1000 keer verteld. Maar hij blijft zo leuk![]()
En wat die terminale-aids-patiënt-look grap is ook grappig geef maar toe. Als je vanavond in de spiegel kijkt moet je er ook om lachen.
Maar even weg van dat gescheld. Je bent bij @Home eruit gegooid, zelfs als mod ben je mislukt. Ik krijg echt een beetje medelijden met jou. Weet je wat, als je mijn schoenen poetst krijg je een kwartje
Nah, nogal een verschil... Iemand die zich voordóet als narcist maar zo timide is als een geplukt kuikentje met een bad trip en iemand die dat onderbouwt met feiten en het ook in real life al ruimschoots aangetoond heeftquote:Op woensdag 17 januari 2007 21:34 schreef KonnieKipke het volgende:
de ene narcist tegen de ander, woei
Dat @home gebeuren zit je toch wel dwars he. Wat dacht je? Kastanova eindelijk ontslagen en nu kan ik zijn plaats innemen maar dat ging helaas niet door omdat jij niet capabel genoeg was? Is dat het? En nu ben je gefrustreerd? Of wat?quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:41 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Zozo wat een grappen weer. Waar internet al niet goed voor is. Kijk zo ken ik je weer als die ontslagen call-center-smurf van @Home. Ja ik weet het ik heb die "grap" al (minstens)1000 keer verteld. Maar hij blijft zo leuk![]()
En wat die terminale-aids-patiënt-look grap is ook grappig geef maar toe. Als je vanavond in de spiegel kijkt moet je er ook om lachen.
Maar even weg van dat gescheld. Je bent bij @Home eruit gegooid, zelfs als mod ben je mislukt. Ik krijg echt een beetje medelijden met jou. Weet je wat, als je mijn schoenen poetst krijg je een kwartje
Hé dude, maak het jezelf makkelijk en quote gewoon je eerste post een keer of 3...quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:41 schreef TranceAction het volgende:
Herhaling van zetten
quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:42 schreef denka het volgende:
Nog overigens wat info over tranceaction:Hij heeft een super duur diamant bezet horloge van 20000 euro maar opent wel een topic dat hij een nep rolex heeft gekocht. Hij zwemt in het geld en kan alle dure merken betalen en is niet weg te slaan op de PC Hoofdstraat maar koopt zijn dure kwaliteitshemden dan wel weer bij de H&M
Ik kan niet wachten op de toch wel zeer inhoudelijke kwaliteitsreactie van tranceaction. Ik zou zeggen GoGoGo en doe je best!
![]()
Zo blijft het telkens wel weer verrassend. Hij doet echt zijn best dat is te zien.quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:48 schreef kastanova het volgende:
[..]
Hé dude, maak het jezelf makkelijk en quote gewoon je eerste post een keer of 3...
Ben je sneller klaar en hebben wij niet bij iedere post de valse hoop dat er deze keer wél enige vorm van intelligentie in verborgen zit...
kut hoe lul ik me daar nu weer uit, shit.wat nu..quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:51 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Ik vind je keigoed. Nee maar als dat topic over die "neprolex" sereius neemt dan zegt dat genoeg over jou
![]()
Ik heb nooit gezegd dat ik zwem in het geld. Ik heb gezegd dat ik een appartement heb in hartje A'dam en dat is ook zo. Ik ben niet onbemiddeld zal ik maar zeggen en ik koop in de PC Hooftstraat en in de bijenkorf en ook bij H&M ja. So? Daar hebben hele mooie overhemden hoor.
Ik vind jou nog altijd veeeeel beter en zou zeggen ga zo door!! Ik kijk echt tegen je op!quote:Ik vind je keigoed.
Ok, aandoenlijk verhaal, maar ga je nog uitleggen waarom je in godsnaam een dikke 12.000 euro teveel betaald hebt voor je horloge?quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:51 schreef TranceAction het volgende:
Ik heb nooit gezegd dat ik zwem in het geld. Ik heb gezegd dat ik een appartement heb in hartje A'dam en dat is ook zo. Ik ben niet onbemiddeld zal ik maar zeggen en ik koop in de PC Hooftstraat en in de bijenkorf en ook bij H&M ja. So? Daar hebben hele mooie overhemden hoor.
Ah geef ik jou valse hoopquote:Op woensdag 17 januari 2007 21:48 schreef kastanova het volgende:
[..]
Hé dude, maak het jezelf makkelijk en quote gewoon je eerste post een keer of 3...
Ben je sneller klaar en hebben wij niet bij iedere post de valse hoop dat er deze keer wél enige vorm van intelligentie in verborgen zit...
Zal ik dan maar ff reageren voor tranceaction misschien kan hij mij overtreffen..quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:55 schreef kastanova het volgende:
[..]
Ok, aandoenlijk verhaal, maar ga je nog uitleggen waarom je in godsnaam een dikke 12.000 euro teveel betaald hebt voor je horloge?.
Hey, hij heeft het over 14K, over de valuta heeft-ie het niet. Misschien heeft-ie voor 14000 Won een leuk kermisklokkie geritseld.quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:55 schreef kastanova het volgende:
[..]
Ok, aandoenlijk verhaal, maar ga je nog uitleggen waarom je in godsnaam een dikke 12.000 euro teveel betaald hebt voor je horloge?.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |