waar is dat? (welke dungeon?)quote:Op donderdag 18 januari 2007 07:45 schreef cheqy het volgende:
Ik ben in gevecht met gandorff maar het wil nog niet echt lukken.![]()
Was dat niet een spoiler tag waard ??quote:Op donderdag 18 januari 2007 07:45 schreef cheqy het volgende:
Ik ben in gevecht met gandorff maar het wil nog niet echt lukken.![]()
hoe zo?quote:Op donderdag 18 januari 2007 08:53 schreef Nollem het volgende:
[..]
Was dat niet een spoiler tag waard ??
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik houd van leuke hobby's, lekker eten en leuke dingen doen.
quote:Op donderdag 18 januari 2007 10:08 schreef Nollem het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.At times like these, any fool can see
Any fool can see your love inside me
(Marillion - Neverland)
quote:Op donderdag 18 januari 2007 10:17 schreef Relayer het volgende:
[..]Wat hij zegt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een dag niet gemopperd is een dag niet geleefd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trouwens, in het veld vlak vóór je het 2e twilight gebied in gaat staat ergens in het midden een eenzaam bruggetje. Onder het bruggetje, tussen de pijlers en onbereikbaar voor Link, is een kistje zichtbaar. Ik heb GEEN idee hoe ik bij dat kistje kan komen, en of het de bedoeling is dat kistje later pas te openen? Iemand hier die weet hoe je er bij kunt komen?
quote:Op donderdag 18 januari 2007 10:20 schreef Haay1971 het volgende:
ZeldaTP is mijn eerste Zelda ervaring. Sowieso is de Wii mijn eerste console ervaring![]()
Heb in het begin in dat dorpje bij je woonhuis ook wel een tijdje rondgelopen en gezocht naar de introductie puzzels die je daar krijgt. Net als anderen hier ook geprobeerd met stenen naar die aap te gooien, maar die vielen in het water. En ook geprobeerd de kat richting de store te drijven, maar dat was een hopeloze onderneming.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trouwens, in het veld vlak vóór je het 2e twilight gebied in gaat staat ergens in het midden een eenzaam bruggetje. Onder het bruggetje, tussen de pijlers en onbereikbaar voor Link, is een kistje zichtbaar. Ik heb GEEN idee hoe ik bij dat kistje kan komen, en of het de bedoeling is dat kistje later pas te openen? Iemand hier die weet hoe je er bij kunt komen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.mentions en alerts staan uit, pm/dm mij
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
quote:Op donderdag 18 januari 2007 12:15 schreef __Saviour__ het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wii-nummer: 3964-8145-1574-4580
Pm me als je me hebt toegevoegd!
quote:Op donderdag 18 januari 2007 13:57 schreef Jesse- het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(ik heb net waterbommen gekocht..)mentions en alerts staan uit, pm/dm mij
quote:Op donderdag 18 januari 2007 14:26 schreef mschol het volgende:
[..]edit; bombbags spoiler/uitlegSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(ik heb net waterbommen gekocht..)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 6% gewijzigd door Cerbie op 18-01-2007 19:25:28 ]Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
quote:Op donderdag 18 januari 2007 16:19 schreef Cerbie het volgende:
[..]Dat is wel een hele grote spoiler gelijkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wii-nummer: 3964-8145-1574-4580
Pm me als je me hebt toegevoegd!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.''Feyenoord, het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen'' (Fabio Capello)"
quote:Op donderdag 18 januari 2007 17:22 schreef stefmans het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wii-nummer: 3964-8145-1574-4580
Pm me als je me hebt toegevoegd!
quote:Op vrijdag 19 januari 2007 19:57 schreef Cerbie het volgende:
Rechts van de shop op Death Mountain zit een pad naar een kamertje, dat geblokkeerd wordt door een steen (viel me nu pas op). Hoe kom je daarin, bommen werken niet?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
Iddquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. kom ik niet eens in. ik heb een
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. gevangen, omdat midna zegt dat ik die eens moet bekijken oid, maar dat blijft ie zeggen.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
quote:Op vrijdag 19 januari 2007 20:06 schreef linebear het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |