Laat hier weten wat je voelde toen je zijn muziek hoorde.. en alle andere dingen die je kwijt wil.quote:“a love story”
honey i told you
that these things never last
and one of these days now
you`ll start dreaming of the past
when life was once too short for all the things we`d do and the shots we`d call
and endless summer without a fall
when promises were meant to keep
and nighttime wasn`t meant for sleep
a love story at it`s peak
doesn`t it feel good
to know that you`ve been loved
and doesn`t it make you
laugh when you think of
the day when we all got lost on the old mans farm
just trying to get across
it was only then i knew what love was
sunday mornings that never ended and hangovers that never mended
a love story at it`s peak
Hier sluit ik me bij aan. De limewire is inmiddels opgestartquote:Op zondag 14 januari 2007 17:04 schreef Lief-visje het volgende:
Lekkere muziek ! Mooie stem !
So Sweetquote:
Jeff én Tim Buckley wat mij betreft.quote:Op zondag 14 januari 2007 20:05 schreef cafca het volgende:
Goeie muziek
Ook zijn werk met the National Bank kan ik aanbevelen!
Al moet ik eerlijk zeggen dat ik het af en toe wel érg op Jeff Buckley vind lijken..
de makkelijke muziek is vaak het lastigste om te makenquote:Op zondag 4 februari 2007 12:46 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
B A Part van het nieuwe album is weer net even anders, klinkt iets 'makkelijker'.. zeker niet minder interessant..
bij een buitenlands programma franse zender live optreden overigens.quote:Op zondag 4 februari 2007 13:34 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Op welke zender, bij welk programma?
hij deed een paar nummers. Er werd niet aangegeven wat de naam van het nummer was.quote:Op zondag 4 februari 2007 21:08 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Welk nummer?
zou het snel uitverkocht zijn? Kan me voorstellen dat ik er ook naartoe wilquote:Op zondag 18 februari 2007 00:48 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Wordt gewoon Oosterpoortje dan.. vorige keer stond hij nog in Vera. Maandag bellen voor kaarten.
Ik zie je daar! Je bent de man..quote:Op dinsdag 20 februari 2007 22:38 schreef ralfseltje het volgende:
Ik ben erbij in de Oosterpoort, vandaag maar meteen een kaartje gehaald
Oh dat zou wel heel cool zijn! Ik ken zijn muziek nu al een paar jaar en hij is gewoon ZO goed. Zo mooi.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 11:10 schreef JH87 het volgende:
Ik weet niet wat Kon Nach voor moet stellen. Logischerwijs ga je uit van Koninginnenach, maar dat is dit jaar toch weer gewoon de 29e dacht ik zo.![]()
Volgens mij sta je alleen voor het podium in Groningen.quote:Op woensdag 28 februari 2007 01:27 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Iedereen wil naar Paradiso, wij hebben dan in Groningen ons 'eigen' concert..
Haha.. ik neem sowieso mensen mee..quote:Op woensdag 21 maart 2007 18:30 schreef nipeng het volgende:
[..]
Volgens mij sta je alleen voor het podium in Groningen.
Ik ik ik!quote:Op woensdag 21 maart 2007 20:27 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Al die mensen die in oktober in Vera waren zullen er ook wel zijn. Die zitten blijkbaar niet op FOK!
Oh, en hierna hou ik op met gespam, maar hier nog een fragment van wat ik schreef naar aanleiding van zijn optreden in Tilburg april 2005:quote:Piece
Maury The Pawn
All Is Not Lost
Something Real
U
No One Would Ever Know
New York
From Grace
Cecilia
Stay Home
B A Part
Adelaide
Dreamweaver
quote:Het afsluitingsoptreden was voor Thomas Dybdahl, wéér een Noorse zanger, en weer met band. Geweldige muziek, en wat een optreden! Het was nog wel een rotzooi, maar ik heb genoten. Weer veel interactie met het publiek, vooral onderstaande was werkelijk geniaal!
Vrouw: 'The songs on the cd are a lot faster, you should play them faster!'
Thomas: 'Really? Mompelt wat met mede-bandleden Is that a problem?'
Vrouw: 'For me it is.'
Thomas: 'Well, maybe that´s just how we play them
live.'
Vrouw: 'But it´s my birthday!'
Thomas:'Oh, okay. Than this one is
specially for you: . . . . This one is called Stay Home.'
quote:Op vrijdag 23 maart 2007 12:55 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Hoezo beter? Dat kan niet eens. Sowieso een non-vergelijking.
De gustibus non discutandum. Als ik de mensen in het Rice-topic zie, ben ik blij dat zij niet hier komen. Wat een onbeschaafde reacties op tegenslagen.
Ik kom in allebeiquote:Op vrijdag 23 maart 2007 12:55 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Hoezo beter? Dat kan niet eens. Sowieso een non-vergelijking.
De gustibus non discutandum. Als ik de mensen in het Rice-topic zie, ben ik blij dat zij niet hier komen. Wat een onbeschaafde reacties op tegenslagen.
Ik ken meer volk dat naar Paradiso gaat dan naar Oosterpoort hoor.quote:Op maandag 23 april 2007 16:08 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Spec, je gaat naar Paradiso!! Wat goed.. post je even een verslagje na afloop?
Ja hoor, woensdagavond gaat me misschien niet lukken, maar donderdag staat ie eropquote:Op maandag 23 april 2007 16:08 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Spec, je gaat naar Paradiso!! Wat goed.. post je even een verslagje na afloop?
Tot hoe laat gaat dat bandje door, en wat kost dat? Mss dat ik anders daar ook nog wel even ga kijken.quote:Op woensdag 25 april 2007 09:26 schreef guitarist.nl het volgende:
Vanavond
Ik ga daarna nog naar m'n oude bandje, die speelt in de kleine zaal
Kzal eens kijken, moet ook nog met de trein terug naar Amersfoortquote:Op woensdag 25 april 2007 11:46 schreef guitarist.nl het volgende:
Ehm, ze spelen om 0.00
En entree weet ik niet, misschien kun je d'r ook nog wel in met een stempel van je Thomas Dydahl kaartje!
Ik weet nu ook hoe dat is..quote:Op woensdag 21 maart 2007 20:43 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Je hebt gewoon met hem gesproken!
Zeker niet!quote:Op vrijdag 4 mei 2007 17:00 schreef ralfseltje het volgende:
Ah zo te zien ben ik niet de enige Groninger bij Tom Mcrae straks!
En.. wat vind je er zelf van?quote:Op donderdag 10 mei 2007 19:42 schreef Roellio het volgende:
De dames uit mijn sociale kring zijn er tegenwoordig ook helemaal gek van. Grappig dat ik 't hier tegenkom, dacht dat niemand het kende.
Niet helemaal mijn smaak, maar qua zang en muziek best goed hoor.quote:Op donderdag 10 mei 2007 20:13 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
En.. wat vind je er zelf van?
Je kent ze klaarblijkelijk niet.quote:Op donderdag 10 mei 2007 20:26 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
De dames uit je sociale kring hebben hart, oren, ogen en gevoel op de juiste plaats!
Ook wel de Gouden Combinatie genoemdquote:Op maandag 23 juli 2007 16:25 schreef Spec87 het volgende:
Behalve z'n Fender Telecaster en de Vox AC30?
Jazeker. Check je pm.quote:Op donderdag 20 december 2007 21:46 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Is dat al ergens te zien/horen?
Nou, Stanley, weer eens wat nieuws.quote:28 maart wordt The National Bank in Vera verwacht, dat is Thomas Dybdahl begeleid door leden van Jaga Jazzist. Dat wordt erg de moeite waard!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |